niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Zdrowie Pań

Dodano: 17.03.2017 [19:45]
Zdrowie Pań - niezalezna.pl
foto: GP
Manifa z udziałem 70-letnich feministek domagających się m.in. bezpłatnej antykoncepcji bardziej niż groźny bunt przypominała komedię.

Czarne stroje, upiorne makijaże, wrzask, kocia muzyka z użyciem pokrywek i hasła, z których niewiele nadaje się do cytowania. Żądania nieograniczonego dostępu do aborcji, atak na rząd, wulgaryzmy, hejt pod adresem Kościoła i transparenty pełne obrzydliwych rysunków, niektóre z użyciem symboli religijnych.

Manifa 8 marca zaplanowana była jako powtórzenie wielotysięcznego, czarnego protestu z października. Wtedy KOD i jego organ, „Gazeta Wyborcza”, odtrąbili wielki sukces. Rządzący (co widać po decyzjach) też uznali, że protestu nie da się zlekceważyć. Teraz to, co miało być pokazem siły, zamieniło się w groteskę. Mimo dęcia we wszystkie możliwe tuby, mimo wielkiej sceny i nagłośnienia – frekwencja słabiutka, a w tym liczna reprezentacja emerytek, pewnie tych, co walczyły o resortowe przywileje. Manifa z udziałem 70-letnich feministek domagających się bezpłatnej antykoncepcji i bezpiecznej aborcji w ramach NFZ bardziej niż groźny bunt przypominała komedię. Równie absurdalnie brzmią hasła o dyskryminacji. W Polsce odsetek pań na kierowniczych stanowiskach wynosi 40 proc. – dwa razy więcej niż w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Udział Polek zarówno w polityce krajowej, jak i w Parlamencie Europejskim należy do najwyższych w EU. Wskaźniki przemocy w porównaniu z innymi krajami Europy są najniższe, a liczba zgłaszanych przypadków jest bardzo wysoka. Ale kto by się przejmował statystykami. I strajkujących, i nakręcających protest mediów to nie obchodzi. W epoce postprawdy, fake newsów i starej, dobrej, ubeckiej dezinformacji liczą się bezczelność, wrzask i emocje. Wiedza, fakty, rzetelna informacja to pojęcia z innego, dla uczestniczek strajku coraz odleglejszego świata. Demonstrantki skandując: „Aborcja prawem kobiety”, nie wiedzą również, że dzień po manifie – dokładnie 9 marca – przypadała 74. rocznica ogłoszenia na okupowanym terytorium Polski aborcji na życzenie. Prawo to wprowadził Adolf Hitler.

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

no wlasnie, to komunistyczne swieto kobiet doszlo do USA rowniez z podobnym obrazem; jak tu nie glosowac za eutanazja-zartuje-dla tych strajkujacych o brzydkich pyskach bab.

To prawda. Bardziej upiorni są tylko starzy mężczyźni, którzy chcą decydować co wolno młodym kobietom.

W takim razie niech te "młode kobiety" wygrają wybory i same decydują. Jak widać pięknie zbierają kapitał polityczny. Awanturami i tandetnymi sloganami pisanymi w centrali feminazimu.

Szanowny Panie Janie.Ostatnio oglądałem Pana program ,,Warto rozmawiać". Zaproszone był Panie o różnych poglądach.Jednak mam do Pana żal ,że nie zadał Pan pytania o działalności organizacji aborcyjnych np. w krajach Afryki, czy w krajach muzułmańskich przedstawicielkom takich poglądów.Tym bardziej,że reprezentowały one organizacje międzynarodowe.

Jak widzę w TV aktywistki z N. i z PO to zastanawiam się po co one w parlamencie siedzą kiedy każda wypowiedź jest głupsza od poprzedniej. Poza atakowaniem rządu a nie merytoryczną krytyką to nic nie potrafią. Tylko chęć obalenia rządu i dorwania się do kasy budżetu państwowego aby dobrze żyć kosztem podatników bo o rozwoju kraju nie ma co marzyć przy tak ograniczonym intelekcie. Całe szczęście, że są jeszcze inne kobiety które myślą normalnie i odpowiedzialnie podejmując inteligentne decyzje bo by się okazało, że Korwin Mikke miał rację myśląc o tym szalejącym pustogłowiu.

Panie Florek, czytając Pana wypowiedź domyślam się, że te normalne kobiety są oczywiście z PIS. Każda kobieta myśląca inaczej czyli nie po linii PIS ma ograniczony intelekt i chce żyć tylko na koszt państwa. Rozumiem, że ludzie z PIS działają charytatywnie i pracują tylko dla dobra kraju. Widać to zwłaszcza po ostatnich ustawach pisanych nocą na kolanie. Czytając wypowiedzi na tym forum - to pustogłowie niektórych forumowiczów jest porażające.

Powinny manifestować przed siedzibą gw i tvn pod hasłem "pier..lę nie sadzę, moja działka, moje drzewo, moja piła"! Jakiś rozjechany kot, szczur czy wiewiórka znalazłby się

Ciekawostka...
Czy polskie feministki demonstrowaly przed domem Korwin Mikke za wypowiedz ze Kobiety sa z natury mniej inteligentne i powinny mniej zarabiac?
Czy poslowie PO & Nowoczesnej domagali sie upomnienia Korwina Mikke za osmieszenie Polski i Polakow na forum miedzynarodowym Uni za wypowiedz o mniej inteligentnych kobietach?
Czy reka reke myje?

Nikt z zewnątrz nie musiał protestować, zrobili to sami europarlamentarzyści i Korwin został natychmiast bardzo dotkliwie ukarany przez PE. W polskim parlamencie groziłoby mu najwyżej upomnienie KEP, a posłowi pisu nawet i to nie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl