niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Strategiczna wizyta amerykańskiego generała w MON

Dodano: 17.03.2017 [18:57]
Strategiczna wizyta amerykańskiego generała w MON - niezalezna.pl
foto: CO MON
Podsekretarz stanu w MON Tomasz Szatkowski spotkał się dziś w Warszawie z gen. dyw. Scottem A. Howellem – dowódcą Komponentu Operacji Specjalnych NATO w Afganistanie (NATO Special Operations Component Command – Afghanistan).

Głównym tematem rozmów podczas roboczej wizyty gen. Howella  była sytuacja bezpieczeństwa w Afganistanie oraz zaangażowanie Polskiego Kontyngentu Wojskowego w misję Resolute Support. Generał Howell podkreślił profesjonalizm naszych żołnierzy, ze szczególnym uznaniem wyrażając się o działaniach Wojsk Specjalnych i ich wkładzie w szkolenie wojsk afgańskich – informuje Ministerstwo Obrony Narodowej.

Spotkanie było także okazją do poruszenia kwestii, związanych z dalszym rozwojem polsko-amerykańskiej współpracy wojskowej.

 
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Rosja to zacofanie,pokazała to komuna,permamentny brak towarów i cofnięcie o 50 lat wstecz pod względem technicznym wybicie naszej inteligencji a pozostałej albo podporzadkowano albo upokorzono!To kraj który nie współpracuje tylko napada,straszy i okrada dając w zamian niewolę Polska chcą byc niezależna musi wykorzystać szansę posiadania straszaka i konserwowania go aby nie zardzewiał (jak nie będzie NAS to i WAS!!!) pozdrawiam

Przypominam nieletnim, że USA trzeba patrzeć uważnie na ręce. Już raz nas sprzedali.

USA nas nie sprzedadzą. USA to honorowe mocarstwo, słowa dotrzyma.

Tym bardziej trzeba patrzeć na ręce Francuzom, którzy zdradzili nas w 1939 r. a teraz nawet nie ukrywają niechęci do Polski. Nie mówiąc o Niemcach i Rosjanach, którzy nas napadli w 1939 r. i mordowali bez opamiętania.

Przypominam dziadkom z demencją starczą że USA to pierwszy kraj który przysłał swoje wojska ( pancerne ) do obrony Polski.

Do czego przysłał? Nie rozbawiaj mnie, plisss.
Was tam w gimnazjum już historii nie uczą?

Do obrony Polski, moskiewski pachole. Cos nie pasuje?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl