niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

​Nie żyje Jolanta Molenda

Dodano: 16.03.2017 [23:51]
​Nie żyje Jolanta Molenda - niezalezna.pl
foto: pzps.pl
W czwartek zmarła nagle Jolanta Molenda, była wielokrotna reprezentantka Polski w siatkówce i mistrzyni Polski. Miała 53 lata. 

Jolanta Molenda była wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Polski oraz zdobywczynią Pucharu Polski – wszystkie te tytuły zdobyła zarówno z ŁKS-em Łodź, jak i Czarnymi Słupsk. Była też mistrzynią Polski juniorek. Od momentu debiutu w reprezentacji w 1982 r., do ostatniego meczu w 1987 r. rozegrała w biało-czerwonych barwach 117 spotkań.

W ostatnich miesiącach przechodziła z pomocą Fundacji Polska Siatkówka oraz środowiska siatkarskiego i sportowego leczenie i rehabilitację po długim i trudnym okresie problemów życiowych oraz zdrowotnych – poinformował na swojej stronie Polski Związek Piłki Siatkowej.

Zmarła Jolanta Molenda wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski. Wszystkie tytuły zdobyła zarówno z ŁKS-em Łodź, jak i Czarnymi Słupsk. Jola wchodziła w skład starej gwardii zawodniczek, od których uczyłam się grać w siatkówkę 

– napisała na Facebooku Małgorzata Niemczyk, polska siatkarka i mistrzyni Europy z 2003 roku.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

a mówią, że sport to zdrowie, lepiej gdyby paliła "Sporty" jak ja, 40 lat paliłem i na nic nie choruję.

Nie chodzi o sport, ale ta pani przez ostatnie lata byla bezdomną alkoholiczką i to zniszczyło jej zdrowie. Pomoc przyszła, ale za późno.

Zdecydowanie za wcześnie....
Spoczywaj w pokoju.

I to jest argument przeciwko uprawianiu sportu. Wałęsa chleje Kiszczak chlał i se długo żyje, se pożył

R.I.P

Gdyby bolek pracował jako robol, już by go nie było. Nie miałby wtedy szans na prawidłową opiekę lekarską i rozrusznik serca.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl