niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Rekordowa sprzedaż „Gazety Polskiej”. Cały nakład tygodnika w nowej odsłonie WYPRZEDANY

Dodano: 08.03.2017 [00:37]
Rekordowa sprzedaż „Gazety Polskiej”. Cały nakład tygodnika w nowej odsłonie WYPRZEDANY - niezalezna.pl
foto: arch. GP
W ciągu zaledwie sześciu dni od ukazania się tygodnika „Gazeta Polska” w nowej szacie graficznej i magazynowym formacie, cały nakład pisma został wyprzedany. „W wielu kioskach „GP” jest niedostępnym rarytasem” - mówi redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.

Informację o tym, że pierwszy numer „Gazety Polskiej” w nowym formacie sprzedał się w całości podał dziś portal wirtualnemedia.pl

- W wielu kioskach „GP jest niedostępnym rarytasem. Nie mamy jeszcze kompletnych danych z sieci sprzedaży, ale te, które są, wskazują na wysoką sprzedaż. Nakład pierwszego numeru liczył 100 tys. Egzemplarzy. Myślimy o tym, żeby w związku z zaistniałą sytuacją, od trzeciego numeru powiększyć nakład – zapowiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tomasz Sakiewicz.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Profesjonaliści i hurra optymizm? Daj Wam Boże żeby GP dobrze się sprzedawała. Nie pomyśleliście, że nowy numer sprzedał się tak dobrze, bo szata graficzna była świetna i "trafiło" właśnie na Dzień Żołnierzy Wyklętych? Pewnie znacie się na tym co robicie, osobiście z hurra optymizmem bym się jeszcze trochę wstrzymał ;)

a WOSP zebral 105 mln zł !

,,Kolego" Johny za dużo było chyba Johny Walkera.
Przed z górą 20 -tu laty córka 3 licealistka jako woluntariusz ,,bawiły " się w to . Dopóty dopóki nie doszły ich pewne głosy teraz po latach uzasadnione. Cwaniaczek Owsiak zaczął bawić się w POlitykę licząc na zamiecenie POd dywan jak widać słusznie ( rozliczenia) . Ludzie są dalej zdezorientowani chcą po prostu pomagać. A tam gdzie zaczyna się POlityka kończy się charytatywność.
Ps. A teraz coś POdobnie złośliwego jak Twój tekst. Ile % z tej sumy trafi na prywatne balangi pana O a ile na prochy i trawkę na kolejnym ,,festiwalu "

Brawo Brawo Brawissimo ja dzwonilem do kumla zeby mi kupil bo akurat bylem w czechach a czulem , ze tak bedzie tzn. jak przyjade to nie bedzie

Kupilem GP Jednak duzo lepsza jest W sieci ktora kupuje od samego jej powstania Jezeli to ma byc konkurencja dla W Sieci to przegraja oba tygodniki

A najlepsza jest Warszawska.

Zostawiam póki co szampana w zamrażarce. Pomyślałam sobie, że wyjmę i otworzę, kiedy rosnąca krzywa sprzedaży GP przetnie się ze spadającą krzywą sprzedaży wybiórczej.

Wyjmij bo rozsadzi butelkę. To nie wódka!

Widać po wpisach jak bardzo boli tych polskojęzycznych "czytelników", Gadzinówki Wybiorczej Aarona Szechtera. Tak trzymać GPC, tak trzymać, polscy patrioci, Polki i Polacy są z wami !!!

CIEKAWI MNIE JAK SIE CZUJE PRZYJACIEL KISZCZAKA z GAZETY WYMIOTNEJ TAKI BYL BUTNY TAK NIEDAWNO.A RACZKA W NOCNICZKU.NIE UBOLEWAM NIE WSPOLCZUJE.

Ciekawe, znajoma kioskarka mówiła że wzięłą 50 sztuk i wczoraj zostało jej 48 sztuk. Narzekała że nikt tego nie kupuje i tylko jej miejsce zajmuje w kiosku.

czyżbyś Elwisiu mieszkała na miasteczku Wilanów? czy w innym lemingowie? czy w "zatoce czerwonych świń"?
albo w popegieerowskim bloku w zachodniopomorskim?? NIE!! WIEM!!! ty jesteś z Zoppot!!!! ewent. z Polanki w Danzig!!

100 tys wymęczone przez tydzień ! Tyle to schodzi codziennie gazety wyborczej !

Mam ten numer i kiedyś go sprzedam za milion dolarów

Istnieje też niezerowe prawdopodobieństwo, że posłuży jako papier toaletowy...

Obowiązkowa prenumerata przez wszystkie spółki skarbu państwa i agencje państwowe zrobiła swoje. 100 tys. to żaden wielki wynik

TAKZE SOLIDARNOSC musi kupowac
żygali na Wyborcza a robia TO SAMO

Po 6 dniach już wiecie że się sprzedało? a zwroty? ile sztuk było nakładu?

Nie wiem jak u Was, ale w sklepie gdzie kupuję, właściciel zawsze przykrywa GPC, ND i GP innymi. Trzeba szukać. Na wierzchu za to jest prawie zawsze G..no Wyborcze.

Zamówiłem prenumeratę żeby nie latać do kiosku czy po sklepach bo nie zawsze ją mogłem dostać ale do dzisiaj nie dostałem pierwszego egzemplarza.

Kochani Wszystkiego Najlepszego !!!
Pamiętam czasy kiedy mój starszy już ojciec wysylal mnie do kiosku we środę raz w tygodniu ukazywała się Gazeta Polska liczyła najpierw 2 potem 4 strony prawie nikt jej nie znał i nie wiedział że wychodzi a na prawicę katolicką głosowało niecałe 2 proc wyborców...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl