niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Fatalna sprzedaż „Wyborczej”

Dodano: 06.03.2017 [22:41]
Fatalna sprzedaż „Wyborczej” - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Sprzedaż „Gazety Wyborczej” zaliczyła ogromny spadek, bo aż o 23,3 proc. Okręt flagowy ze stajni Adama Michnika po raz kolejny został wyprzedzony przez „Super Express”, który znalazł się na drugim miejscu w rankingu średniej sprzedaży wśród dzienników ogólnopolskich.

Liderem rankingu wciąż jest „Fakt”. Średnia sprzedaż tego dziennika w styczniu 2017 roku wyniosła 279 780 egzemplarzy. To oznacza spadek o 11,16 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Na drugie miejsce w rankingu awansował „Super Express” ze sprzedażą wynoszącą 137 108 egzemplarzy (o 9,8 proc.).

„Gazeta Wyborcza” w porównaniu z ubiegłym rokiem zaliczyła potężny spadek - o 23,3 proc. Produkt z Czerskiej sprzedawał się w 118 252 egzemplarzach. 

 
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Skąd się biorą ci, którzy ten szajs jeszcze kupują?

"Fakt' to polskojęzyczna wersja niemieckiego "das Bild'-bardziej brukowa!Takie 'pisma" były też w czasie okupacji niemieckiej;pamiętam po wojnie znajdowało się gdzies takie egzemplarze,z braku papieru np.wykładało się nimi półki w szafkach kuchennych... GW jeszcze jakoś się trzyma choć jej węgierski odPOwiednik- Nepszabadsag/w 10 milionowym kraju/miał w 1989r nakład 450 tys./jeszcze jako organ komunistów,potem socjalistów/by skończyć jako liberalno-demokratyczna "gazeta dla wybranych" na 36 tys.nakładu i 5 mld forintów długu!czego życzę "naszej"sorosowo-agorowej "gazecie"!

To doprawdy świetne wieści. Mam gorącą nadzieję, że ta nieszczęsna "Wyjeborcza" już wkrótce przewróci się na ryj

Wyrżnęli "panów" (Żołnierzy Niezłomnych, oficerów w Katyniu - urzędników państwowych, lekarzy, prawników, inżynierów
itd.), zlikwidowali "pańską", "niesprawiedliwą" Polskę.

W ten sposób żulia, szumowiny społeczne zostały m.in. redahtorami,
"profesorami", "autorytetami" itd. itd.

I tak, jak w ZSRR, zlikwidowanie najlepszego materiału genetycznego,
przyniosło w końcu po długich dekadach karę : opóźnienia cywilizacyjne
w stosunku do Zachodu liczone w dekady, smród głód i ubóstwo
i ekonomiczny krach na przełomie lat 80-tych i 90-tych ub. wieku.
Pan Bóg był nierychliwy, ale sprawiedliwy. Za zbrodnie narodom
Opatrzność wystawiła rachunki.

Gdy głupki i durnie zdobędą władzę po wymordowaniu naturalnych elit,
jak dowodzi historia wielu krwawych rewolucji, narody słabną i zwykle
degenerują się. Fizyczna likwidacja talentów ma swoje konsekwencje. Wysokiej jakości DNA w społeczeństwie nie zastąpi materiał o wiele gorszy genetycznie.

Dobrym przykładem "inteligencji" bolszewików w Rosji było wymordowanie ponad 4 mln tzw. kułaków (chłopów, producentów żywności) razem z rodzinami. Spowodowało to kataklizm w postaci straszliwego głodu i miliony śmiertelnych ofiar nie tylko w samej Rosji ale również na Ukraine i gdzie indziej.

Dla Polski to bolszewickie doświadczenie i nauka były zbawienne.
Nauczeni doświadczeniem nie zlikwidowali po II wojnie światowej
prywatnego rolnictwa w PRL. Nauczyli się już, że ideologia nie zastąpi
umiejętności i doświadczenia potrzebnych w produkcji żywności .
Czy to nieciekawe, że aby dojść do takiej "wielkiej" mądrości, potrzebowali najpierw uśmiercić kilkanaście milionów ludzi ?

Opisana historia pozwala zrozumieć m.in. z jakiego powodu poziom "intelektualny" obecnej "polskiej" opozycji, KOD-u itp. elementu jest
jaki jest. Otóż małpa to nie pies, i to należy przyjąć do wiadomości.
Miejsca polskich uczelni w rankingach światowych doskonale to
udowadniają. Piorunująca głupota żydo-chamo-komuny (absolutne
ekonomiczne bankructwo PRL-u, opóźnienia cywilizacyjne idące
w dekady w stosunku do Zachodu) została jak widać przez rynek
rozpoznana i odpowiednio "nagrodzona". Aureole pospadały z głów
"autorytetów". Całe szczęście, że Polacy w końcu zrozumieli, z kim
mają do czynienia i przestali szukać mądrości i wiedzy tam, gdzie jej nie ma, nigdy nie było i nie będzie.

tak,mamy POdstawione elity;POkazują coraz bardziej swój POziom tzw.elit do roli których zostały mianowane,POdniesione "za zasługi" przez opiniotwórcze kręgi i salony.... teraz w amoku tracą nerwy i kontakt z rzeczywistością,w złości -POkazują wulgarne oblicze-chamstwo z którego niby zostali wyniesieni,choć naprawdę na POziomie chamstwa POzostali!Lumpenelita!

Co się dziwić, skoro jest już coraz mniej kibli za stodołą, gdzie ta makulatura nadawała się na gwóźdź ???!!!

Tak trzymać !!!

To tylko spadek prenumeraty instytucji i spółek państwowych. Nie ma się z czego cieszyć bo nadal czytelnictwo gazet pruskich, żydowskich i żydoamerykańskich gwarantuje wysoki poziom ogłupienia tubylczej gawiedzi

Niestety nadal nie rozumiecie problemu moi drodzy narodowi socjaliści z PiS. Choć też mam przyjemne odczucia po spadku wyników "Wyborczej" przeraża mnie czytelnictwo Superekspresu i Faktu. Poziom merytoryczny i fachowy tych gadzinówek jest żenujący.Niestety ich czytelnicy w większości prezentują podobny poziom i to jest dopiero tragiczne. Seksskandale,afery,wydumane historie,kłamstwa - to rajcuje część Polaków.Przykre....

Jesteś siwy ze starości, czy stresujesz się nadmiernie? Pamiętaj, że jedno i drugie może powodować nie tylko siwienie, ale także tępotę. Jest jednak na to lekarstwo. Poczytaj trochę, to zrozumiesz kto to byli narodowi socjaliści i jak zapisali się w historii ludzkości. Ten, kto dużo czyta ma jaśniejszy umysł. Polecam.

Co powiesz, siwy, o PZPR=SLD=UW? Jeśli PiS to narodowi-socjaliści, to czym była komusza PZPR? Pytam, bo coś mi tutaj śmierdzi członkiem.

PZPR byłam partią komunistyczną i tyle w tym temacie...

Myślałem że przeczytam o tym jak nisko spadła sprzedaż GW w porównaniu do was. A tu jak zwykle. Wy się wciąż nie liczycie i wciąż po katolicku cieszycie się kiedy sąsiadowi spali się stodoła.Jakie to typowe.

A ty to pewnie katolik co kocha takich sąsiadów którzy piszą, że twoja rodzina i ty to koorwy , bandyci i złodzieje a jednocześnie wspierają takich co ciebie dymają.

Kiedy stracą władzę w samorządach, sprzedaż POleci na pysk.

Mam nadzieję że cała ta gazownia skończy tak jak "człowiek honoru" Michnika - w dole na odpadki. Chlubię się że przestałem czytać to g.wno już w 1990 roku, kiedy napisali że esbeków nie wolno wymieniać na nowych ludzi bo to "fachowcy" są. Później stopniowo podwyższali czas w jakim można wyszkolić nowego funkcjonariusza z 2-3 lat do 6-10 aż w końcu otwarcie przeszli na czerwoną stronę.

Nadal 118 tysiecy Polakozerców-Stalinowców czyta swoją biblię.

118 252 egz to i tak za dużo na tę kłamliwą szmirę.

Ale ileż to osób czyta prasę "niepokorną" = jedynieprawdziwą?
Coś ciężko przytoczyć konkretne liczby? Wyszło by na jaw, że wielu zwolenników niezależnej to wtórni analfabeci, nie czytający nic!

Tak trzymać panie Adamie i proszę pozdrowić brata.

A po co kupować papier? Żeby Szyszce nabijać kabzę za zrąbane drzewa? Ja kupuję GW w wersji internetowej. Szkoda papieru.

... i tak ci lasuje móżdżek !

wersja internetowa też kosztuje
ja przynajmniej jako były czytelnik wyszłem z tego
dobrowolnego zniewolenia
pan Szyszko zanim zdecyduje o zrąbaniu to ma podstawy
np.
drzewa zaatakowane przez drzewojady należy ścinać - taka jest polityka
co robią wszyscy odpowiedzialni za lasy jeszcze państwowe
/ a miały być sprywatyzowane przez w porozumieniu itd/
na całym świecie
a więc
a więc nie mieszaj się do polityki jako wierny
sługa giewu czytaj dalej
bo sens wpisu potwierdza zrąbanie rozumu
chyba że spróbujesz tego co ja

Nie będę próbował tego co Ty, bo twoja wypowiedź jest pełna błędów, nie ma stylu, ani porządnej gramatyki oraz składni. Więc albo nie pal więcej ziółek, albo przestań tłuc pustym łbem o ścianę bo z formułowania zdań już widać jak w nim dudni od pustki.

...a ty chamie czerski naucz się kulturalnego obycia, zanim zaczniesz na tym porządnym portalu się "wymondrzać", chopski mondralo (pisownia celowa).

Ty tez folksdojcz??? , a może masz brata stalinowca w Szwecji?

Od dawna apeluję o nie kupowanie GW i wszystkiego co ma znaczek Agora !
Razem pokonamy bastion kłamstw !
GW - nie czytam
TVN - nie oglądam
PO PSL nowoczesna - nie głosuje

Czerstwy chleb (czytaj produkt) z Czerskiej...

Jeszcze ktos kupuje te szmatlawce?

Wiadomość niby cieszy choć to niestety dalej o 118252 za dużo, cała Agora powinna zniknąć z rynku raz na zawsze.

Problem w tym, że zyski czerpią nie z Wyborczej (tutaj tylko zyski polityczne, ogromne i zupełnie niewspółmierne do nakładu), ale z pozostałej działalności jak kina, reklamy, drukarnia więc zatruwać Polskę mogą jeszcze bardzo długo.

A przy okazji - może by tak spróbować ustalić kto się drukuje w Agorze i w ten sposób pośrednio podtrzymuje tą bolszewicką i antycywilizacyjną gadzinówkę?
Być może wyszłyby na jaw różne ciekawe rzeczy...

Mniej więcej tyle się GWna sprzedaje ilu zostało SBeków w Polsce

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl