niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Czyja jest Polska?

Dodano: 06.03.2017 [11:03]
Czyja jest Polska? - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika „Gazeta Polska”, który w całości ukaże się w środę, na pytanie: „Czyim kandydatem jest Donald Tusk?” odpowiada jasno: „Angeli Merkel, jest kandydatem niemieckim”. Sytuacja, w której Tuska nie wspiera jego własny kraj, a mimo to może się on chełpić dużym poparciem, okazała się dla niego niezręczna. Wielu naocznie się przekonało, że twierdzenia, iż stoją za nim cudze interesy, nie są demagogią, lecz faktem. A skoro tak, to w naturalny sposób powstaje pytanie, czyje interesy stały za Tuskiem, gdy jego partia, Kongres Liberalno-Demokratyczny, realizowała w latach 90. złodziejską prywatyzację. Albo wtedy, gdy rujnowano stocznie. Gorzej: czyj interes realizował, gdy w dniu opublikowania rosyjskiego raportu MAK – rzecz horrendalna – szusował na nartach po Dolomitach, a w kolejną rocznicę Smoleńska wybrał się do Nigerii. Po tym, jak w 1992 r. Tusk zaapelował „Panowie, policzmy głosy”, odwoływany premier Jan Olszewski zadał w sejmowym przemówieniu pytanie: „Czyja jest Polska?”. Być może wtedy nie było ono ważne dla większości Polaków, ale wyrosło nowe pokolenie, dla którego jest ono kluczowe. I na tym polega problem Tuska.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

a co najgorsze nie mamy zadnego dokumentu filmu zdjec ze PREMIER B SZYDLO BYLA PRZECIWKO i tu jest wieki wstyd hanba ze szmata podpiera sie klamstwem kretactwem i oszustwem cza miec dowody jawne filmu bo papier mozna podrobic w parlamencie w UE BRAK JEST LUSTRACI BRAK JEST ZYCIORYSOW KIM KTO BYL I KIM KTO JEST falszywki sa niby dokumentami to jest BADZIEWIE KUPA SMIECI

z samej polski naliczylem 25 SBekow plus syn PRZEMYSLAW TATY Z SB TW BOLESi tych 3 ze Stasi jak to ma funkcjonowac jak to ma byc dla uczciwych panstw europy akceptowane GDZIE JEST lUSTRACJA gebelsy ze STASI NA PECZKI itd itp

Ponad pięć już razy niemiecka Interia zablokowała mój post o tym, że za Tuska PO położono rurę rosyjsko - niemiecką po Bałtyku zwaną dla niepoznaki Nord Stream. A jak oszukał Polaków Tusk obiecując, że Merkel i Niemcy zakopią tę rurę głębiej koło portu w Świnoujściu gdy zablokowała ta rura dostęp dużych statków do portu Świnoujście! Nic nie zrobiono! Kolejne oszustwo Tuska na rzecz Niemiec i Rosji ze stratami dla Polski! To jaki z niego Polak?

Jasno przedstawiona trudna prawda historyczna. Pytanie "Czyja jest Polska?" budzi silne uczucia patriotyczne. Ładny artykuł!

Redaktorzy "Gazety Polskiej": „Czyim kandydatem jest Donald Tusk?”

Jarosław Kaczyński: „Angeli Merkel, jest kandydatem niemieckim”.

i ta prawda dotrze teraz do narodow Europy,
bardzo sie martwilem ze narody europejskie przypisza dzialania Tuska na poczet Polski,
a dzieki kandydatowi zgloszonemu przez Polske
kompetentnemu politykowi Jackowi Saryusz-Wolskiemu
sprawa jest jasna: Tusk to kandydat Merkel i Niemiec,

Wszystko wskazuje na to , że ten rudy szkodnik z poparciem tych , którzy mają w tym interes nadal będzie "królował" Europie.
Niemniej jednak nie uważam , że Polska powinna się temu spokojnie przyglądać.
Kandydatura , którą wystawił nasz rząd zdaje się być na straconej pozycji , ale nie można było postąpić inaczej.
Wszystkim oponentom należy przypominać słowa jakie wypowiedział ks. kanonik Starowolski do króla szwedzkiego , kiedy ten stanął w katedrze wawelskiej.

Zagranie polskiego rządu znakomite! Nawet jeżeli wybrany zostanie Tusk, obnażony zostanie fałsz i groteska, które napędzają unijna farse.

Tusk jest tak czy inaczej skończony. Wątpię by ktokolwiek uczciwy i rozumny chcial poprzeć tego skorumpowanego, aroganckiego POLITYKA w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Niestety, w naszej kochanej ojczyźnie jest wielu ludzi zdeprawowanych, skorumpowanych itd.
I to oni ukochali sobie Donalda Tuska – wielu MARZY o jego wielkim powrocie.

Żeby było tak jak było.

PS. Musimy walczyć o to, żeby ta zdegradowana część narodu miała jak najmniejszy wpływ na większość (niestety nadal bardzo bierną).

Tusk jest gwarantem interesów Niemiec.
Polska jest zdominowana przez niemieckie media.
http://ohsisi.pl/kto-wydymal-m...
Termin,,polskie obozy,, wymyślono w 1956r w Niemczech.
http://wolna-polska.pl/wiadomo...
http://www.rp.pl/artykul/66342...
Chodzio ogromne odszkodowania dla Polski od Niemiec za II wojnę swiatową.
https://vod.tvp.pl/27030704/12...
Zamiast 10 mln starych samochodów kupowanych w Niemczech czas na 6 bln dolarów.
Prawie 500 tyś. kobiet w wieku 40-65 lat przewija starców w Niemczech.
http://wpolityce.pl/polityka/1...
Nasuwa się pytanie:
kto wypromował Tuska?
http://niezalezna.pl/47747-zma...

Kiedy uczono mnie, gdzie ostatecznie wylądował król Polski Stanisław August Poniatowski (dla przypomnienia: na dworze następcy rosyjskiej carycy Katarzyny II W Petersburgu, gdzie zmarł i został pochowany), wydawało mi się wręcz niemożliwym, że można tak nisko upaść. Kiedyś król Polski – na starość utrzymanek cara rosyjskiego.

Dziś na własne oczy mogę się przekonać, jak to się dzieje:
kiedyś premier polskiego rządu, wicemarszałek polskiego sejmu i senatu, kandydat na prezydenta Polski (przegrał niewielką ilością głosów),
dziś reprezentant niemieckich (i nie tylko) interesów w Unii Europejskiej, walczący o stanowisko „króla Europy” wbrew woli polskiego rządu.

Kim pan jest, panie Tusk?
Jaki „dwór” pana utrzymuje i przygarnie na starość?

Ja to czyja jest Polska,moj wnuk jest szwabem.Obywatelstwo ma zaklepane=Papiry.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl