Trwa proces ws. zabójstwa Ewy Tylman

pixabay.com

W Poznaniu odbywa się kolejna rozprawa ws. zabójstwa Ewy Tylman. Przed sądem zeznania składają świadkowie, w tym chłopak zmarłej. Oskarżonemu o zabójstwo Adamowi Z. grozi nawet dożywocie.

Prokuratura zarzuciła Adamowi Z., że 23 listopada 2015 r., zepchnął Ewę Tylman ze skarpy, a nieprzytomną wrzucił do wody. Biegli twierdzą, że mężczyzna był wtedy poczytalny. Grozi mu kara do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Adam Z, odmówił składania wyjaśnień i odpowiadał tylko na pytania obrony. Mężczyzna powiedział, że nie pamięta, jak miało dojść do śmierci Ewy Tylman. Zaznaczył również, że dotychczasowe wyjaśnienia składał pod przymusem policjantów. Do tej pory zeznawali policjanci, którzy brali udział w zatrzymaniu Adama Z. To im oskarżony mężczyzna miał powiedzieć, jak doszło do śmierci 26-letniej kobiety. W sądzie zeznania składała także siostra Adama Z., z którą kontaktował się w noc, gdy zginęła Ewa Tylman.

Przypomnijmy, że Ewę Tylman widziano po raz ostatni w nocy z 22 na 23 listopada 2015 r., a towarzyszył jej Adam Z. Jej ciało znaleziono w Warcie, w lipcu zeszłego roku. Sekcja zwłok nie pomogła jednak w ustalenie przyczyny śmierci kobiety.
Źródło: rmf24.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy 2018 - TRANSMISJA

/ niezalezna.pl

Dnia 26 kwietnia, w czwartek Prezydent Andrzej Duda otworzy 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy.

Prezydent będzie podkreślał w swoim przemówieniu, że Polska i USA są partnerami w kwestii bezpieczeństwa i biznesu - powiedział PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

- Ubiegły rok był rekordowy, jeśli chodzi o obrót towarowy Polski ze Stanami Zjednoczonymi, także dzięki zabiegom polskich władz promującym współpracę gospodarczą między naszymi krajami i tworzenie odpowiedniego klimatu biznesowego. Kluczową rolę odegrało tu spotkanie prezydentów Polski i USA w lipcu 2017 roku w Warszawie – podkreślił minister Szczerski.

Organizatorem wydarzenia jest Polsko-Amerykańska Rada Biznesu oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce.
Gościem specjalnym będzie zastępca sekretarza handlu USA Elizabeth Erin Walsh. 
Jak zapewnia Szef Gabinetu Prezydenta, obecni będą nie tylko przedstawiciele obu krajów, ale także biznesmeni amerykańscy w Polsce i polacy inwestujący w USA.

Zapraszamy na transmisję na żywo od godziny 9:30

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl