niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Terrorysta wysłał pieniądze do Polski dla ojca

Dodano: 17.02.2017 [12:37]
Terrorysta wysłał pieniądze do Polski dla ojca - niezalezna.pl
foto: Wikipedia
Pieniądze przesłane do Polski przez terrorystę, który zaatakował żołnierzy pilnujących bezpieczeństwa przy Luwrze, miały trafić do jego ojca.

Jak podaje dziennik "Le Figaro", okoliczności przesłania do Polski 5 tys. euro przez egipskiego terrorystę są niejasne. Abdullah Red al-Hamam kilka dni przed atakiem na wojskowy patrol koło Luwru wysłał pieniądze na konto znajomego Egipcjanina, który mieszka w Polsce.

Śledczy ustalili, że część tej kwoty miała trafić do ojca terrorysty, który jest emerytowanym oficerem policji w Kairze - podaje rmf24.pl.

Nie wiadomo jednak, dlaczego pieniądze nie trafiły bezpośrednio do Kairu i na jaki cel miały zostać przeznaczone.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To dobrze, że syn pamięta o ojcu.

Jeszcze nie zdążyliśmy stanąć na nogi po przegnaniu Niemców a potem Rosjan a już grozi nam tsunami z Afryki,Azji i Półw.Arabskiego!To jest dla nas śmiertelnym zagrożeniem!
Miliony Polaków,którzy złożyli swoje życie i zdrowie w ofierze, ginąc w walce o niepodległą i wolną Polskę walczyli o to,żeby teraz nasz kraj i ziemie przejęły HORDY z Afryki,Azji i Półwyspu Arabskiego albo mafiozi z tzw.unii???
Pytanie do odpowiednich ministrów: jak to się stało,że na terenie Polski przebywa człowiek, który jest emerytowanym oficerem policji w Kairze???Kto go tu wpuścił i skąd się tu biorą ci różni "przybysze"???
Emerytowany oficer z Egiptu wije sobie gniazdko w Polsce! Wie wiele o robieniu bomb i posługiwaniu się bronią a jego syn dorabia wysadzaniem ludzi w powietrze!Mamy dość własnym emerytów, o których mamy obowiązek zadbać!Żądam,żeby odpowiednie ministerstwo natychmiast wyrzuciło z Polski tego Egipcjanina razem z chmarą «krewnych»! Co on tu robi? Kto go tu sprowadził i na jakiej podstawie? Dlaczego na ulicach Polski widzimy coraz więcej Arabów,Afrykanów i Azjatów?
Miliony Polaków oddało życie za Ojczyznę,żeby teraz oddać nasze państwo Arabom i innym «uchodźcom»?
Czy w ogóle ktoś ma kontrolę nad tą inwazją?
Rozumiem,że część z nich nas najechała za czasów nierządu Targowicy, dlatego teraz trzeba nieproszonym gościom pokazać drzwi!
Nie godzę się na to,żeby Polskę zalewało tsunami nieproszonych gości!
Nasze państwo jest nasze!Jak zechcę sobie kupić kebab to pojadę do Egiptu albo Turcji!
Nie po to tak ciężko walczyliśmy o nasze państwo,żeby je teraz zalewała chmara obcych!

Ty może zawróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem. Bo skąd wytrzasnąłeś informację, że oficer policji z Egiptu "wije sobie gniazdko" w Polsce to tylko Ty chyba wiesz, bo w tekście nigdzie nie jest tak napisane.

A jeżeli już uwił? Dmuchaj na zimne albo obudzisz się z ręka.. Wiesz gdzie?

Ci terrorysci znalezli sie w Polsce w wiekszosci dzieki glupim babom,starym pannom.
Malo tego,rodzice tych glupich bab,bardzo ich kochaja,a szczegolnie jak juz sie urodzi dziecko z ciemna karnacja.
Oni tu przyjechali z misja do wypelnienia,sa grzeczni,mili nawet probuja pracowac w knajpach,maja kebaby.
W Katowicach jest ich sporo,maja tez powiazania z kolesiami swoimi w gorach,ktorzy maja kebaby i juz sie dobrze zagospodarowali.Wszyscy sa ze soba w kontaktach,odwiedzaja sie i gadaja a glupie zony nic nie rozumieja o czym gadaja.
Wiem tez ze Policja w Katowicach dobrze sie nimi opiekuje ,wiec beda jeszcze dalsze wiadomosci na ich temat.

Dużo wiedzą o Polakach, wiedzą też, że nie uda się z Polakami zrobić to co z Niemcami i Francuzami, Holendrami, przestępcy najpierw zbierają informację i dane o tych których chcą zaatakować.
Ani się nie oglądniemy, jak u nas też się zacznie, przecież oni wiedzą, że mamy "miłosierny" rząd, nic ich nie powstrzyma.
Wg mnie już się zaczęło.
Działać zapobiegawczo póki czas. PiS się zobowiązał do tego w wyborach.
Dlatego został m.innymi wybrany, a może nie m. innymi, ale właśnie dlatego?
Proszę wywiązać się z obietnic przedwyborczych.
Kopacz chciała czarnuchów przyjąć w ogromnych ilościach, PiS powiedział:NIE. Dlatego wygrał wybory.
Proszę dotrzymać słowa.
Polacy to chrześcijanie, katolicy, NIGDY islamu i Koranu NIE przyjmą i nie zaakceptują bo to jest sekta, nie religia. Mnie to nie obchodzi, niech sobie wyznają co chcą, każdemu wolno wyznawać swoją religię. Nie mieszam się do tego, szanuję to, i wymagam, aby moją religię też szanowano. Już Polacy to pokazali przeganiając 332 lat temu pod Wiedniem islam z Europy.
Czy znowu ma się polać krew Polska?

Zawiązują siatkę terrorystyczną bo jesteśmy jedynym krajem w Europie w którym jeszcze nie ma terrorystów, zamachów, wybuchów.
Przy tym miłosiernym rządzie, i ciągłym chwaleniu policji szybko się tego dorobimy, nie musimy sprowadzać terrorystów. Sami się tu ustawią.

z automatu deportowac cala rodzine tego kolesia i wszystkie osoby z ktorymi sie kontaktowal

Co miłośnik kozich wdzięków robi w naszym kraju ?

A co taki zdziwiony? Kebaba nigdy nie jadł? Nie widział?

...Nigdy!!!...nie wezmę do ust kebaba ani niczego co przygotowuje Arab...nasłuchałam się od Włochów co wyprawiają na zapleczu garmażerii i jak traktują dania dla Europejczyków!!!...Feeee!!!...

Fakt, w Niemczech byl np. taki przypadek, ze mloda kobieta zamowila kebaba, a muzulmanin na zapleczu ubogacil go sperma.
Pewnie mial taka aberacje , patrzenie na klientki, czy im smakuje.
Jednego nie przewidzial ze kobieta ma na to "cos" bardzo silna alergie. Ugryzla kebaba i natychmiast sie zorientowala ze to nie majonez. Wezwala Policje i muzulmaninowi wytlumaczono, ze tak robic to nieladnie. Ale chyba skonczylo sie na tym, ze wlasciciel go wyrzucil z pracy. Moze to wina kobiet europejskich, bo wejdzie w mnispudniczke i muzulmanin , musi dac wyraz swojej dezaprobacie?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl