niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Amber Gold, Ciech, Smoleńsk. "W Brukseli słychać o możliwych zarzutach dla Tuska"

Dodano: 17.02.2017 [10:22]
Amber Gold, Ciech, Smoleńsk. "W Brukseli słychać o możliwych zarzutach dla Tuska" - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
- Każdy, kto w Brukseli ucho ma nastawione na Polskę, słyszy o zarzutach, które mogłyby został postawione obecnemu przewodniczącemu Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi - powiedział wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

Dodał, że zarzuty wobec byłego premiera mogą być związane m.in. z aferami Amber Gold i Ciechu oraz z katastrofą smoleńską.

Pytany w RMF FM o przyczyny braku poparcia polskiego rządu dla kandydatury byłego lidera PO na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej, Czarnecki podkreślał, że aktualnie "tak naprawdę nie wiemy, jakie jest poparcie dla kandydatury pana Donalda Tuska, a jakie dla nieformalnej kandydatury prezydenta Francji"."Nie wiadomo, czy chadecja nie poświęci pana przewodniczącego Tuska na ołtarzu współpracy z socjalistami" - powiedział wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

"Natomiast jest sprawa, o której mówi się coraz głośniej w kuluarach, to znaczy o potencjalnych zarzutach dla Donalda Tuska" - przyznał Czarnecki. Jak dodał, "każdy, kto nawet funkcjonuje w Brukseli, ale ma ucho nastawione na Polskę, słyszy o różnych zarzutach, które mogłyby się pojawić wobec pana Donalda Tuska".

Dopytywany o zarzuty w jakich sprawach może chodzić, wiceszef europarlamentu powiedział, że "chodzi oczywiście o czas, kiedy (Tusk) sprawował funkcję prezesa Rady Ministrów i czas, który, okazuje się, nie jest czasem przeszłym dokonanym". "Wiele osób twierdzi, że rola pana przewodniczącego Tuska w takich aferach, jak afera Ciechu, afera Amber Gold, czy także w kwestii tragedii smoleńskiej - zarówno przed, sfera przygotowania wyjazdu prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jak i potem co się działo po tragedii - to są rzeczy, które w sposób bardzo poważny w sensie formalno-prawnym mogą uderzyć w przewodniczącego Tuska" - tłumaczył. "Ja tego nie wiem" - zastrzegł.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Hieny szczekają i skowyczą, pokazują, że są DZICZĄ. To ICH zachowanie stanowi PROFANACJĘ dla Wawelu i dla Krakowa. Nie są ludźmi wierzącymi, nie są Patriotami. Wszędzie gdzie się pokażą - są OBRZYDLIWOŚCIĄ.
Czy zwykli ludzie w Krakowie i w innych miastach nie mają prawa do spokoju? Dlaczego stosowne służby tego nie zapewniają?
To jest DEMOKRACJA HOŁOTY! Skoro obywatele RP są równi wobec prawa - to dlaczego krewni, przyjaciele, znajomi a także zwykli ludzie nie mają zagwarantowanego przez władzę prawa do oddania czci tym którzy od nas odeszli szczególnie w tak dramatyczny sposób w dodatku ludzi zasłużonych dla Polski i Narodu Polskiego.

za takie dzialania ktore destabilizuja panstwo Polskie KODowcy ,PO i Nowoczesna to w innym kraju juz by siedzieli. A Schetyna i Petru za zdrade i donoszenie na Polske obcym wywiadowi to powroz,albo rozstrzelanie. A Tusk,Grad,Komorowski,Kwasniewski pod Trybunal stanu.

A UMOWA GAZOWA ??? To chyba największa afera TUSKA

Nic tylko wiać do Peru i prosić o azyl.

http://vod.gazetapolska.pl/150...

Posłuchajcie co mówi Masa, boi się wymieniać nazwisk,bo najpotężniejsi mafiosi politycy siedzą dziś w Brukseli. Ciekawe kogo ma na myśli. Ktoś może wie?

Największym jego działaniem antypolskim jest to ! https://www.youtube.com/watch?...

Dzieki za link! Ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec!

Gdyby ta ruda łachudra miała odrobinę honoru przynajmniej wydał by publicznie oświadczenie że jest niesłusznie pomawiany przez obecny rząd Kaczyńskiego a skoro nawet to nie następuje to oznacza że jemu najbardziej zależy aby tego nie roztrząsać i nie nagłaśniać . I właśnie tym bardziej powinniśmy obecnie nagłaśniać wszelkie afery jakie miały miejsce podczas rządów kiedy Tusk był premierem rządu PO-PSL a zwłaszcza te drogowe , te związane z modernizacją sieci PKP czy choćby z pieniędzmi na odbudowę wałów przeciwpowodziowych ! Chuć warto również wspomnieć o takich aferach ,jak hazardowa,stoczniowa,związana z budową elektrowni atomowej i wielu wielu innych , ci wszyscy którzy optują aby wybrać go na następną kadencję ,powinni mieć
przynajmniej świadomość jakiego oszusta wybierają na to stanowisko.

Poczatek i juz zamiast powiedzial,"Czarnecki podkreslil"!?
kogos wypadaloby podkreslic, zeby zaczal pisac ludzkim glosem
Dalej jest jeszcze lepiej."-przyznal Czarnecki.Jak dodal", i
tu dodal to co juz na samym poczatku artykulu,powiedzial!?
Jezeli ostatni akapit zaczyna sie od "Dopytywany", to nie
powinno byc na koncu "-tlumaczyl",a chocby, odpowiedzial.
Przeciez nie mogl tlumaczyc tym,ktorzy to samo wiedza. Nie po to zadano mu pytanie, zeby tlumaczyl, lecz zeby wyrazil swoje
zdanie.

Kasta rządziła Tuskiem
I wsądach została,
Naczele z panem Rzeplińskim!
Ona z ubeków wyrasta,
Wyczyszczenie z tego g...a,
To niełatwa sztuka,
Dwadzieście siedem lat rozkwitała,
Czterech lat będzie zamało,
Do posprzantania!

******** INTERNAUTA *maksymilian* ATAKUJE "PIS" ! ********* No i ujawnił się na Naszym Forum osobnik z *totalnych ataków* na Patriotyczne ugrupowanie "PIS". Nie musi Pan głosować na "PIS", bo na 100% "PIS" nie będzie miał żadnego wpływu na są dowy wyrok ZDRAJCY nijakiego p.Tuska . Pana kumple z tzw.*to talnej opozycji* z wielkim wysiłkiem poszukują dalszych prete kstów aby zaatakować Rząd "PIS-u". Ingerencji "PIS-u" w wyr oki sądów NIGDY nie będzie . Zdrajca Tusk posiada tyle zarz utów, że 25 lat więzienia to zbyt mała kara !.

Czy wszyscy już zapomnieli że z pół biliona zrobił nam BILION DŁUGU OKRADŁ PODWYKNAWCÓW STADIONU AUTOSTRAD i doprowadził nas małych przedsiębiorców na skraj ŚMIERCI FIZYCZNEJ ...platforma jako zorganizowana grupa przestępcza powinna zostać zdelegalizowana osądzona i uwięziona po uprzednim przejęciu majatków tych ZŁODZIEI.
MORAWIECKI JAKO superminister powinien dać ulgi na spłatę kredytów i doprowadzenie małych firm do porządku bo płacimy podatki z kredytów,a jak policzyłem DWA LATA BEZ ZUS I US pozwoli spłacić kredyty wybudować własny mały lokal i wrócić do podatków w kwocie 3 tysiące miesięcznie plus 1200 zus TO JEST INWESTYCJA W POLSKĘ A NIE w obrzydliwie bogatego MERCEDESA czyć PAN ZGŁUPIAŁ - ale jak MILIONER szaraka zrozumie???

Nie wszyscy zapomnieli kto głosował na PO-PSL właśnie mali i średni przedsiębiorcy bo im obiecali złote góry. A milioner Komor to chyba na szaraki polował by je zjeść. Niestety za błędy trzeba zapłacić i to dosłownie.

Krol Tusk spadnie z tronu z wielkim hukiem

Panie "cep" spadnie ...i to na stanowisko Prezydenta RP jeśli nikt formalnie mu nie przedstawi zarzutów a PIS skończy kadencję na bezsilności, utyskiwaniu i chowaniu głowy w piasek.

Dobre......a kapciowy z czerwonym nosem POwinien zostać ministrem finansów ????? i była by GANGSTERSKA REPUBLIKA POkemonów z POd cmentarza ......DONOSICIELI WIDELCÓW POcybów?? A kto nie z Mieciem ? to go ZMIECIEM ??????BOŻE mniej nas POLAKÓW w OPIECE !!!!!! NAJLEPSZY bo POLSKI RZĄD PISu !!!!!!!!! DO przodu POLSKO !!!!!!!! kiedy Józek bąk otrzyma pakiet CELA+ ???????????????????????????????????????

Ale sam spadek to nie koniec, musi przecież odpowiedzieć przed Polakami co zrobił z naszą Ojczyzną volsdojcz, i sprawiedliwości stanie się zadość jak go zdrajcę zobaczymy za kratkami.

"Ja tego nie wiem", ale gadam. Co to za trep?

Nie siej zamieszania podszywając się pod moje imię.

Ludzie którzy myślą wiedzą, a ty bezmózgowcu nie wiesz to nie zabieraj głosu

JANICKI PARULSI I reszta emerytury po 1. 200 zl. A emerytura klakierki Krzywonos kiedy zostanie zmniejszona?.

No i emerytura bolka - tajnego współpracownika SB - powinna go objąć ustawa dezubekizacyjna, podobnie wszystkich innych znanych konfidentów.

https://www.youtube.com/watch?...
art.129 kk
http://pressmania.pl/zostali-z...
,,polskość to nienormalność,,-Tusk

toczka w toczke para nr 2 po bolku wachowskim CHCECIE ROZLICZAC TO ROZLICZAJCIE WSZYSTKICH AGENTOW PREZYDENTOW ZDRAJCOW POLSKI AGENTOW ZA RUBLA I MARKE czas czas 29 lat nikomu nic się nie stało mimo ze mordowano niewinnych z polecenia agentow prezydentow SB BOLEK ALEK LITWIN czas pokazac ze już nigdy nigdy agent zdrajca nie będzie grasowal na polskiej ziemi przeciwko Polsce polakom a co do folksdojcza rudego PROCES SADOWY POKAZOWY NA CALY SWIAT zaslyzl sobie mocno zasluzyl

Jeśli Tusk za to wszystko nie dostanie 25 lat bezwzględnego pozbawienia wolności nie zagłosują już nigdy na PiS.

Wyrok nie będzie wydawał PiS tylko pochodzący z najwyższej kasty, dotknięci kleptomanią sędziowie.Dla nich czasy Tuska to kraina szczęśliwości.

Słusznie, że nie PiS, ale PiS może tej sprawy przypilnować, albo i nie. Miejmy nadzieję, że są jeszcze pro polscy sędziowie.

Dni "króla Europy" są policzone, rozliczenie afer nabiera coraz większego rozpędu. Parasol WSI zaczyna przeciekać, opozycja totalna coraz bardziej skompromitowana, każdy Polak wie że PO, nowoczesna i kodowcy popierają ubeków i osoby związane z korupcją, a Europa ma w d.. "króla Europy", tym bardziej że okazał się dla nich nieskuteczny, gdyż kraje środkowo-europejskie wypięły "zadek" na ich propozycje przyjęcia imigrantów.

Obu tych szwabskich sługusów,Grasia i Tuska za kark i pod sąd!
- Tyle razy słyszeliśmy że bierze na siebie pełną odpowiedzialność ,że to już zaczynało być śmieszne ,zwłaszcza że nic nie wyjaśniono a raczej więcej zagmatwano i zniszczono dowody współpracy z FSB !
Tych usłużnych prokuratorów ,również powinno się pociągnąć do odpowiedzialności karnej a nie tylko do odpowiedzialności dyscyplinującej !
Lecz za ograbienie ludzi w aferze Amber Gold ,gdzie również był jego syn, sprawia że jest on -(D.Tusk) tak samo sprawcą jak Marcin P. i również powinien siedzieć w więzieniu do czasu wyjaśnienia całej sprawy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl