niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Wielodzietne rodziny oszczędzają na polskich stacjach

Dodano: 16.02.2017 [21:39]
Wielodzietne rodziny oszczędzają na polskich stacjach - niezalezna.pl
foto: arch.
Ponad 1 mln zł zaoszczędziły wielodzietne rodziny korzystające z Karty Dużej Rodziny (KDR) na stacjach paliw sieci Lotos. Jest to pierwsza sieć stacji paliw, która przystąpiła do programu.

Jej oferta to przede wszystkim tańsze paliwa oraz promocje dotyczące gastronomii i myjni samochodowych – podała Grupa Lotos.

Współpraca firmy z Ministerstwem Rodziny Pracy i Pomocy Społecznej ma wymierne korzyści nie tylko dla polskich rodzin. 550 tys. transakcji z użyciem KDR na stacjach sieci (od grudnia 2014 r.) przekłada się wprost na zwiększenie liczby klientów, a co za tym idzie wpływa na zwiększenie wartości każdej transakcji oraz większe zyski ze sprzedaży paliw i usług gastronomicznych.

Od drugiej połowy 2016 r. widać także pierwsze efekty działania Programu Rodzina 500+, który spowodował zwiększenie liczby transakcji o kilkanaście procent oraz zwiększenie wartości każdej transakcji o prawie 10 proc. wśród rodzin wielodzietnych.

KDR to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Z ZUS i zusopodobnych zostaną tylko zarządy - nadzór ogólnokrajowy a resztę przejma kasy regionalne konkurujące miedzy sobą z możliwością inwestowania przez prywatno samorządowe firmy.
Lepsza samorządowa firma wyciągnie kasę od słabszych (korupcja powszechna) samorządów dla swoich emerytów i swojej opieki zdrowotnej.
Miliard kwartalnie (+ zusopodobne) jest do podziału na samorządy lokalne - miedzy wyborców.
Równe i sprawiedliwe ogólnopolskie sa podstawa korupcji wszelakiej i ukrytego bezrobocia.
Dankę.
Urzędniczka w ZUS pyta się
- „Przyszedł Pan się tu wyżalić?”
- „Nie - zabrać moje papiery, córka wypełni, właśnie kończy 8 klasę”
- „A co ja będzie robiła?”
-„Jest 4 mld do podziału, co rok, ktoś się tym musi zając, może Pani?
Książę Macierewicz szuka ludzi, ma za malo a i Junior szuka ….”
/Pani Rafalska ma milion dzieci więcej niż szacowano i potrzebuje pieniędzy a stały dopływ 1 mld, co kwartał da minister solidne pole do popisu.
W samorządach obudzi się misia konkurencji a i obieg pieniędzy jest szybszy, krótszy i ZUS zamiast pasożytować jak hieny, będzie dodatkowa kontrola towarzystw szemranych w samorządach. Zarząd ZUS będzie miał wspólny interes jak emeryci i chorzy (FUS) a wiec wyborcy.
Nawet powinien być wybierany szef regionalnego ZUS.
I tak tak będzie wiec, po co czekać? Nawet tak było, ale herr Mülla zlikwidował, bo nie było jak okradać emerytów.
??? Dlaczego do obsługi programu 500+ i Mieszkanie+ z rożnymi dodatkami dla ponad 5 mln l ludzi Pani Rafalska radzi sobie w wolnych chwilach a do obsługi 8 mln emerytów potrzeba pałaców, miliardy na same wydatki?
To jest życiową praca …. „Taki mamy rząd”
Nam zostaje zrobić, chociaż 1 milionowa tego a będzie spokój – emeryci nie będą musieli zapijać się na śmierć.
/Część wezmą koncerny i banki a one chyba potrafią o swoje powalczyć?? Można byłoby utopić problem frankowiczow?/

Trudno zrozumieć ten wpis. Jaki to język?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl