niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

​Kibice Lecha obejrzą domowe mecze Pucharu Polski

Dodano: 15.02.2017 [23:29]
​Kibice Lecha obejrzą domowe mecze Pucharu Polski - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska. Kibice Lecha obejrzą mecze Pucharu Polski
Lech Poznań od dawna walczył o to, by jego kibice mogli w tym sezonie oglądać mecze Pucharu Polski - wcześniej „Kolejorz” otrzymał kary za zachowanie swoich fanów podczas majowego finału PP Legia - Lech. Kibice Lecha rzucali race na boisko, zagrażając bezpieczeństwu piłkarzy. Obrzucany racami był m.in. bramkarz Legii Arkadiusz Malarz.

Delegacja Lecha wybrała się na posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN. W jego efekcie spotkania komisja przychyliła się do wniosku klubu o darowanie kary zakazu rozgrywania domowych meczów Pucharu Polski z udziałem publiczności. - To dla nas bardzo ważna informacja, bo obecność kibiców będzie wielką pomocą dla zespołu - mówi prezes Kolejorza, Karol Klimczak. - Walczyliśmy o to, bo jesteśmy przekonani, że nałożona na nas sankcja przed rokiem była bardzo dotkliwa i odniosła już swój skutek - dodaje.

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie przychyliła się do wniosku klubu o darowanie bądź zawieszenie wykonania kary zakazu wyjazdów grup zorganizowanych na mecze w Pucharze Polski. Decyzja ta została uargumentowana zachowaniem kibiców Lecha Poznań podczas 4 spotkań Lotto Ekstraklasy (m.in. mecz wyjazdowy z Jagiellonią), podczas których przy oprawach meczowych wykorzystane zostały środki pirotechniczne.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Piłkarrz Malarz za napaść i usiłowanie zabójstwa (zamiar ewentualny) polegający na duszeniu zawodnika Kownackiego podczas meczu Legia - Lech, powinien siedzieć w więzieniu! Przynajmniej za naruszenie nietykalności cielesnej zagrażającej życiu (dokumentacja elektroniczna dostępna w sieci i archowach nc+).
Ale Legia jest NIETYKALNA! Powiązania panów M. i L. zapewniają absolutną bezkarność ludziom związanym z Legią.
I szczególne uprzywilejowanie u sędziów. Przypomnę, że za próbę uduszenia Kownackiego przez piłkarza Malarza, sędzie ukarał żółtą kartką KOWNACKIEGO. Bo protestował i dpmagał sie sprawiedliwości.

To raczej piłkarz Kownacki powinien dostać parę kratek za zabór piłki, która już w tym momencie należała do Legii. Chcesz sądzić, to sądź sprawiedliwie.

No to umówmy się:
5 lat więzienia dla piłkarza Malarza za usiłowanie zabójstwa, i 2 lata w zawieszeniu dla Kownackiego za usiłowanie kradzieży piłki.
Brawo!
Państwo Prawa i Sprawiedliwości.
No i specjalne Prawa dla PO(L)egłej.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl