niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Vega nie nakręci kolejnego „Pitbulla”. Kto go zastąpi?

Dodano: 14.02.2017 [20:09]
Vega nie nakręci kolejnego „Pitbulla”. Kto go zastąpi? - niezalezna.pl
foto: youtube.com
„Nie robię kolejnego „Pitbulla”, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego” - napisał na swoim Facebooku Patryk Vega, twórca kultowej już filmowej serii „Pitbull”. Producent filmu Emil Stępień potwierdził zerwanie współpracy z Patrykiem Vegą i zapowiedział. że reżyserem kolejnej części obrazu będzie... Władysław Pasikowski.

Po tym, jak reżyser Patryk Vega poinformował na swoim Facebooku, że nie nakręci kolejnej części „Pitbulla”, w sieci rozgorzała dyskusja na temat tego, czy nowa odsłona popularnego filmu w ogóle powstanie. I kto podejmie się tego zadania.

Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami.

- napisał reżyser.


Informację o zerwaniu współpracy z Vegą potwierdził producent „Pitbulla”, który uspokoił spekulacje na temat tego, czy powstanie jego kolejna część i zdradził nazwisko nowego reżysera.

Bezpośrednim czynnikiem hamującym współpracę moją i pana Vegi były moje obiekcje odnośnie propozycji scenariusza przedstawionego przez pana Vegę, który zarówno w mojej ocenie, ale również kilku innych niezależnych osób (zarówno z ekipy filmowej, jak i zewnętrznych reżyserów) oceniony został bardzo nisko, jako płytki, niespójny i nierekomendowany do wdrożenia

- napisał Stępień w oświadczeniu.

Z wielką satysfakcją chciałbym podzielić się ze wszystkimi sympatykami marki „Pitbull” oraz uczestnikami rynku kinematografii następującą informacją: czuję się zaszczycony, że przy kolejnej części „Pitbulla” będę współpracował z jedną z najbardziej uznanych osobowości w branży filmowej w Polsce – panem Władysławem Pasikowskim

- dodał producent.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” okazał się niekwestionowanym królem polskiego boxoffice’u. Film zobaczyły prawie 3 miliony widzów.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ta zmiana może wyjść na dobre..

Zapomniałes dodac, ze w obrebie szpitala psychiatrycznego, który ogląda takie filmy. Jakim cudem niezalezna to propaguje, a targowica nie? Czyzby psychiatryk się kłaniał? To jest na prawde interesujące z naukowego punktu widzenia.

Swoje zacięcie w kierunku "naukowego punktu widzenia" zacznij realizować od najprostszej nauki. Od ortografii. Na początek zbadaj zagadnienie pisowni słowa "naprawdę". Proponuję zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami nauki na tym polu. To żaden wstyd dla naukowca, ba... dla Uczonego. Służę literaturą naukową: "Wielki słownik ortograficzny PWN" pod redakcją dr hab. E. Polańskiego. Za niskie progi? No, to może coś z dorobku profesorskiego: "Słownik ortograficzny" S. Jodłowski, W. Taszycki. Za moich czasów był to prawdziwy bestseller. Wszyscy młodzi uczeni, adepci ortografii z klas IV-VIII uważali go za biblię, po prostu - must have.

Te sekundant. A ja wyssałem polskie mleko z piersi mojej matki Polki i czniam głeboko Polańskich(filmowców też),Jodłowskich,Taszyckich, itd. A jak się wysławiać pisemnie to doskonale wiem bez podpierania się wątpliwymi "autorytetami" przez ciebie cytowanynymi.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl