niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Na gali Grammy poparła Trumpa. Amerykańska lewica nie może jej tego darować

Dodano: 14.02.2017 [20:52]
Na gali Grammy poparła Trumpa. Amerykańska lewica nie może jej tego darować - niezalezna.pl
foto: twitter.com/Joy_Villa
W nocy z niedzieli na poniedziałek po raz 59. w historii rozdano prestiżowe nagrody Grammy. Ku zaskoczeniu liczba antyprezydenckich wystąpień podczas tegorocznej gali była relatywnie mała. Największą sensacją imprezy okazała piosenkarka Joy Villa, która swoją kreacją wyraziła poparcie dla obecnego prezydenta USA, ściągając tym samym na siebie falę krytyki ze strony amerykańskich środowisk liberalnych.

Amerykański przemysł rozrywkowy jest lewicowy. Widać to było podczas poprzedzającej niedawne wybory prezydenckie kampanii wyborczej, gdy niemal wszystkie gwiazdy muzyki i kina zdecydowanie poparły kandydaturę Hillary Clinton. Często z ich ust padały również komentarze krytykujące nową administrację. Niekiedy przekraczały granicę dobrego smaku - na przykład Madonna na proteście proaborcyjnym powiedziała, że myśli często o wysadzeniu Białego Domu. Dlatego przed ceremonią rozdania Grammy cała Ameryka zadawała sobie pytanie: która gwiazda wykorzysta okazję, aby zaatakować prezydenta? Ku zaskoczeniu wielu osób, mało która to zrobiła. Ataków było niewiele i były one dość stonowane. Jednak największą sensacją tej gali nie była żadna z lewicowych gwiazdeczek, a niemal zupełnie wcześniej nieznana piosenkarka Joy Villa.

Villa pojawiła się na imprezie w bardzo oryginalnym stroju. Jej sukienka, utrzymana w kolorystyce flagi amerykańskiej, miała na sobie słowa „Trump” i „Make America Great Again”.

Amerykanie szybko docenili odwagę Villi - jej płyta z 2014 roku, „I Make The Static”, wskoczyła w jeden dzień na pierwsze miejsce listy bestsellerów Amazon. Sprzedaż krążka wzrosła także w serwisie Itunes, gdzie udało się mu osiągnąć siódmą pozycję, wyprzedzając samą królową popu Lady Gagę. Dla porównania, nominowana do tytułu płyty roku, silnie zaangażowana w politykę i wspieranie lewicowych organizacji Beyonce w tym samym dniu osiągnęła zaledwie 90 pozycję.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Po wyborze Trumpa chciała wysadzić Biały Dom. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

Grammy 2017: Zwycięstwo Adele, porażka Beyonce. Polak wśród laureatów
Autor: , Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To nie mądrość. To instynkt. Wie , gdzie kasa

Brawo, odwaga najwazniejsza.

Odważna kobitka.

Bravoooooooooooooo! na pohybel komuchom!!!!!!!!!!!! W Naszym Kraju ci zdrajcy chcą obnosić się pochlebstwami, stare dziadygi chowane chcą być z nienależnymi im honorami!!!!!!!!!!!!! Tak naprawdę miejsca w rowie powinno im zabraknąć!!!!!!!!!!!! Wykopać Jaruzela i Kiszczę!!!!!!!!!!! Infamisi to dla nich pochlebstwo!!!!!!!! Niestety Państwo w tej chwili chyba kolaboruje ze zdrajcami, "grubymi" złodziejami (na myśl w pierwszym rzędzie przychodzą mi banksterzy, ochronieni ostatnio przez prezesa...). POLSKA wolna to POLSKA rozliczona z przestępczej historii....... Rozliczona dogłębnie!!!!!!!! Jeżeli państwa pod obecną wodzą PiS na to nie stać to prawdziwi kibole !!!!!! (chwała im) i inne organizacje społeczne całe to dziadostwo rozliczą (niestety bez państwowych konsekwencji!!!!!!!!!!!!). A wybory już nie tak długo....

dzielna dziewczynka, no i dość urodziwa. Przeciw DJT głównie straszydła. Oczywiście 26 lutego ( Oscary ) wściekły kontratak lewactwa. Ponoć Meryl Streep odczyta tłumaczoną z polskiego tyradę Krystyny Jandy.

Nie do wiary celebrytka i do tego patriotka, cala uroczystosc popsula bo kudli mudli nie bylo, jakby wywalila cyce na wierzch to by jej klaskali.

Oj szybko teraz ten caly hoolywoodzki establishment zmieni zdanie na temat Trumpa, bardzo szybko ;).

Niestety tak się stanie tylko wtedy, jeżeli konserwatywna ameryka przestanie chodzić na lewacie filmu i kupować lewackie albumy.
Czy to możliwe? Ja nie wiem, ale bardzo by mi się podobało.

> Amerykański przemysł rozrywkowy jest lewicowy.
>
Niby, że tylko Amerykański?
Cały ten szołbiznesowy kram to awangarda Rewolucji. To są żołnierze ogłupiania, którzy za fasadą rozrywki robią nam z mózgu kapustę.

Celne.

no kodziarskie pieski jechać tam i opluć ją publicznie

Jak pójdzie kasa za reklamowanie prezydenta w taki sposób jak zrobiła to ta gwiazdeczka to poparcie i popieranie prezydenta będzie cool i ok.

No i dobrze.
Czas aby popierajacy presidenta Trumpa ujawnili sie.
Nie czas na siedzenie cicho gdy lewacy pyszcza na lewo i na prawo...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl