niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Koncert ku czci "Gryfa" - TRANSMISJA

Dodano: 14.02.2017 [22:18]
Koncert ku czci "Gryfa" - TRANSMISJA - niezalezna.pl
foto: facebook.com/FrondaWydawnictwo
W środę, 15 lutego o 18:30 zapraszamy na transmisję na żywo z wyjątkowego koncertu ku czci gen. Janusza Brochwicz-Lewińskiego "Gryfa", który odbędzie się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
 
Wydarzenie będzie połączone z premierą książki "Gryf" autorstwa dziennikarza portalu niezalezna.pl, Jarosława Wróblewskiego.

W programie piosenki w wykonaniu Teatru od Czapy&CzapoBa i Romana Bosskiego, a także fragmenty książki zaprezentowane przez Marcina Kwaśnego oraz wspomnienia przyjaciół.
 
Start w środę o 18:30:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Polecam, CzapoBa to mistrzowska piosenka patriotyczna.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl