niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Lis podkulił ogon. Wezwali go na dywanik po mailu od Ogórek

Dodano: 10.02.2017 [16:54]
Lis podkulił ogon. Wezwali go na dywanik po mailu od Ogórek - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Lis trafił na dywanik kierownictwa niemieckiego wydawnictwa Ringer Axel Springer (RAS), wydawcy polskiej edycji tygodnika „Newsweek”. Stało się tak po interwencji Magdaleny Ogórek. „Przejrzymy się dokładnie, wyrażonym przez Panią obawom, i porozmawiamy o nich z Panem Lisem” – napisał w mailu do byłej kandydatki na prezydenta RP przewodniczący Rady Nadzorczej RAS Ralph Büchi.

„Widzicie Państwo? Jeden mój mail do Szefa Szefów RAS odnośnie zachowania T. Lisa i już mu wyjaśnili, co jest poprawne, a co nie. To miłe“ – podkreśliła na Twitterze Magdalena Ogórek publikując screen listu,m który otrzymała od Büchi.

Z jego treści wynika, że Ogórek napisała do Mathiasa Döpfnera, do dyrektora generalnego RAS, który z kolei przekazał jej zastrzeżenia wobec standardów dziennikarskich w polskiej edycji „Newsweeka” do Büchi'ego.

Możemy Panią zapewnić, że również w redakcji naszego polskiego medium przywiązujemy uwagę do dziennikarskich standardów RAS i kładziemy wielki nacisk na przestrzeganie tych standardów. Przejrzymy się dokładnie, wyrażonym przez Panią obawom, i porozmawiamy o nich z Panem Lisem

– napisał przewodniczący Rady Nadzorczej RAS Ralph Büchi do Magdaleny Ogórek.

Według Ogórek, pierwsze wyniki owej rozmowy już da się zauważyć we wpisach Lisa na Twitterze...

Nie zalajkuję tego komentarza, bo znowu będzie afera. Więcej, potępiam go jako wredny i w części seksistowski

– napisał redaktor naczelny polskiego wydania „Newsweeka” pod wpisem dziennikarza „Gazety Wyborczej” Pawła Wrońskiego, obrażającym Magdalenę Ogórek. 

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Niestety Pani Ogórek nie rozumie prostego zdawkowego pisma które otrzymała. Przewodniczący Buchi odpisał grzecznie i zdawkowo ze PRZYJRZY SIE temu co zgłosiła p Ogórek i POROZMAWIA o tym z redaktorem Lisem. Nic ponadto. To typOwe korporacyjne bla bla bla. jeśli ktoś uważa ze to oznacza ze Lis został wezwany na dywanik i ustawiony do pionu bo pani Ogórek napisała skargę - niestety jest naiwny. Robienie z tego newsa w poważnym portalu to przesada.

Szojgu...nie komentuj czegoś,czego zupełnie nie rozumiesz...ostatnie zdanie pisma do Pani Ogórek mówi wyraźnie,że rozważą wszystkie punkty i będą o tym rozmawiać z hieną Lisem.
Skoro polskojęzyczne gadzinówki z obcym kapitałem kształtują dużą część tzw. opinii publicznej to oznacza tylko,że jest na to zapotrzebowanie...Wysiłki GóWna Szechtera jak widać przynosi pożądane efekty,skoro niemiecki sposób postrzegania polskiej rzeczywistości znajduje posłuch wśród lemingów i POlactwa.
Tak nie funkcjonuje żadne państwo w Europie mające się suwerenne i stanowiące o sobie.
Polacy zbyt łatwo uwierzyli w lewacko-genderowski slogan,że kapitał nie ma narodowości.
Pani Ogórek należy się szacunek za reakcję na paszkwile Lisa...jej skutki to już inna historia.
Osobiście nigdy bym nie kupił nic co wyPOci ta karykatura niezależnego dziennikarstwa....ale o tym decyduje każdy z osobna.

Prosze ,nie przesadzac z Pania Ogorek, kobieta ktora lata od 1 do 2 partii i robi duzo pod publike.
Szanowany polityk to taki ktory jest w 1 partii i broni swoich pogladow .

Ten Ogorek ktory byl po drugiej strony i teraz probuje zalapac na innych falach. Inaczej mowiac bez wazeliny probuje do ...

Dziwny zbieg okoliczności zauważyłem. Z tekstu Ringer Axel Springel w skrócie RAS - to nazwa tego niemieckiego wydawnictwa, w którym opluwają Polskę. A drugi bardzo podobny skrót RAŚ, to Ruch Autonomii Śląska, który jest ruchem antypolskim (niemieckim)i żąda oderwania Śląska od Polski. Czy to nie świadczy o czymś? Dlaczego na takie coś pozwalamy? Takie instytucje nie powinny mieć prawa do egzystowania w Polsce. Czy nasz Rząd to widzi i czy zrobi z tym porządek ? Czy Niemcy, Rosjanie lub inne państwa pozwolili by na to, aby obce służby tak się panoszyły i lżyły na nich w ich kraju ? Prosimy niech ktoś się tą sprawą w polskim Rządzie zajmie. Trzeba zrobić następny porządek po zdrajcach z mafii PO-PSL, Nowoczesnej i innych, którzy sprzedali dobra polskie właśnie Niemcom i innym nacjom.

...jest jeszcze Graś....

Pani Magdalena Ogórek wielokrotnie przewyższa tego...lisa zarówno inteligencją, klasą, poziomem. O vulpes astuta łac.(o podstępny lisie) w żaden sposób nie mierzyć ci się z panią Magdaleną.Generalnie spadaj na drzewo!!!

jesli Ogórek jest przeciw aborcji to to jest lewica. Żadna chłopka, pracownica, robotnica nie marzy o aborcji. Przeciwnie to prawica jest chetna do usuwania ludzi, czego dowodem jest depopulacja a więc koniecznośc wprowadzenia komunistycznego rozdawania pieniedzy 500+.

...a kiedyż to ofiaro biedna ofiaro lektury GóWna Michnika komuniści rozdawali jakiekolwiek pieniądze potrzebującym...?
Środki jak niesłusznie piszesz rozdawane na posiadane dzieci to cecha państw rozwiniętych, zaawansowanych cywilizacyjnie,które m.in. w ten sposób zbudowali tzw. zachodni dobrobyt....
Właściwie tłukom tobie PO-dobnym nie warto odpowiadać,ale może inni na tym skorzystają.

Biedaku chyba nie rozumiesz co piszesz. Manipulujesz, kręcisz jak złodziej. Okłamywanie kogoś jest niemoralne, tak samo jak złodziejstwo. A 500+ to nasz prawy Rząd dał rodzinom, na dzieci, aby mogły żyć godnie. Żeby nie musieli głodować, tak jak to miało miejsce za czasów komunistycznych lewaków i mafii PO, PSL, Nowoczesnej, KOD i innych zdrajców. To 500+ jest po to, aby zachęcić Polki do rodzenia dzieci i godnego ich wychowywania. Więc nie konfabuluj, tylko poucz się poczytaj. A mściwość pogłębia twoją gorycz i załamanie, a potem to już tylko leczenie psychiatryczne cię czeka .

Italio, Francjo, Hiszpanio,Grecjo,Portugalio,Angelo ! Cóż dobrego zrobiłaś swoją poprawnością z Naszą Wspólną Europą.

Lis jako dziennikarz i komentator polityczny jest skończony - jego wiarygodność i bezstronność nie istnieje. to typowy aparatczyk za kasę. Myślę, że jak go wywalą z naczelnego i dopływ gotówki się skończy : po 1 bedzie rozwód bo bez kasy i stanowiska jego urok pryśnie : po 2 bedzie jeszcze bardziej kąsał w FAKTACH I MITACH lub w NIE bo to najbardziej odpowiednie dla niego środowisko

Należy reagować na każde oszczerstwo Lisienki i zwracać na to uwagę jego szefom z RAS.

Nikt nie wierzy w szczerość intencji aparatczyka szwabskiej propagandy w Polsce ani w to, że lis wywija kozły w tym szmatławym brukowcu "njusłik" na własną kitę ... czyli łapę!!!

Panie Lis - kto pana lubi ?

Z całym szacunkiem do Pani Ogórek bo osobiście ją bardzo lubię.Ale patrząc pragmatycznie to wolał bym żeby lewica/a z nią jest kojarzona/ nie weszła do sejmu.Następna partia piąta już z kolei,przy dzisiejszym systemie obliczania . Spowoduje że PIS może nie mieć większości pomimo wygrania wyborów. A tego ani ja ani większość piszących na forum na pewno by nie chciała. Im więcej "ogórkowiczów" tym gorzej.

Jak długo pani O. będzie musiała się tłumaczyć z tego epizodu w swoim życiu? Przecież to już jest nooodne!

Magdalena Ogórek jest mądrym i uczciwym dziennikarzem. Z pseudo lewicą a także lewactwem nie ma nic wspólnego. Poza wszystkim jest ładnym człowiekiem. A ja Ją w szczególności popieram bo Nas ładnych jest mało i musimy się wspierać.

Pięknisiu - P. Ogórek jest prześliczna. To tyle.

"Bo nas ładnych jest mało"! Czyli, że więcej jest nas brzydkich? No, ja uważam, że nie ma brzydkich kobiet. Są tylko zaniedbane.

Faktycznie .... to pani Magdalena Ogorek twierdzi, ze NIGDY nie byla NIGFY czlonkiem SLD !!!!

Wiec trzymajmy sie raczej faktow niz mitow.

Ale twoja wypowiedz mnie nie dziwi wcale, poniewaz ja rowniez myslalem kiedys tak samo jak i ty, poniewaz startowala z listy SLD :o)

ENDE

No cóż zamach stanu 16.12 ub. r. się nie udał, było ostatnio spotkanie kanclerz Merkel z prezesem Kaczyńskim i teraz następuje przełożenie medialnej wajchy, a żeby nie było to zbyt szokujące to zaczyna się od upomnienia Lisa. Najwyraźniej w Berlinie uznali, że dalsze szczekanie Lisa tylko pogorszy sprawę i trzeba go uspokoić.

... bo Polacy zapowiedzieli likwidację niemieckich mediów.

to już jest tylko śmierdząca padlina nie warta nawet splunięcia i o tym też tam wiedzą

Jestem pewien, że Lisa niedługo wywalą na zbity pysk z tej gazety, bo po prostu szkodzi już samym Niemcom w ich własnej gazecie. I z czego chłopisko utrzyma chałupę i dzieciska? Jednakowoż chyba niepotrzebnie się martwię, bo przecież trochę siana do tej pory wykręcił.

Będzie pracował w Gazecie Zielonogórskiej dawniej Gruenberg Tageblatt.

Będzie pracował w Gazecie Zielonogórskiej dawniej Gruenberg Tageblatt.

Może być "dziadkiem klozetowym" u Szulca.

Ogórek .. ma to coś.

cóż,generał w ciemnych okularach 'mianował" kiedyś Lisa 'arystokratą polskiego dziennikarstwa'....takie'szlachectwo"lumpenelity-zobowiązuje!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl