niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Obchody 82. miesięcznicy smoleńskiej - TRANSMISJA NA ŻYWO

Dodano: 10.02.2017 [21:34]
Obchody 82. miesięcznicy smoleńskiej - TRANSMISJA NA ŻYWO - niezalezna.pl
foto: Filip Blażejowski / Gazeta Polska
W piątek, 10 lutego o godz. 20:15 zapraszamy na transmisję na żywo z obchodów 82. miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie.
 

Po Mszy Św. w intencji ofiar katastrofy odbędzie się tradycyjnie Marsz Pamięci, który przejdzie pod Pałac Prezydencki, gdzie zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze. To właśnie tam gromadzili się Polacy po 10 kwietnia 2010 r. Planowane jest również wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
 
Start w piątek o 20:15
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

kuzyn & konkubina-w zoltym- ona-aktualnie w EU z cyklu miesiecznice /nr 42

szanowny mc3,
ta Makrela,o której tak inni piszą przyjechała niedawno do wasalnej Polski i zażyczyła aby Wasal nie zajmował się kredytami frankowymi i lepiej przycisnął podbitych Polaków.Co Wasal zrobił wyraził zgodę.To ma być to mocarstwo do podboju Moskwy? Komedia połączona z dramatem Polaków.

Ja to juz niemam zludzen Czas najwyzszy posprzatac Wszystkich Podleglym dawnym sluzbom poszedl won>!!!!!!!!!!!!!
http://zbijadek.ning.com/profi...

Rozumiem wielki bol rodzin po tragedii , ale nie rozdrapujmy ran co miesiac . Spotkanie w rocznice ,by bardziej wyciszalo bol ,niz tz, miesiecznica . Najwieksze wyrazy wspolczucia rodzinom , ktorzy stracili najblizszych . Pojednanie lub przebaczenie zagoi szybciej ranyP ,niz notoryczny nawrot przypomnienia.

Pojednanie z kim ? Z tą ryczącą w tle hołotą?

Tak wszystko, Twoim zdaniem, trzeba zamiesc pod dywan. I to w imie uciszenia bolu. Gdyby zginela, w niewyjasnionych okolicznosciach, osoba Ci bliska tez bys nie chcial wyjasnic kto za tym stoi? To, ze czesc ludzi wierzy Rosjanom, nie znaczy, ze pozostali nie maja prawa wyjasniac zdarzenia az do czasu kiedy beda w 100% pewni w jaki sposob te osoby zginely.

Holota Frasyniuka skutecznie zagluszala Pana Kaczynskiego. Frasyniuka w pierwszej kolejnosci powinno sie rozliczyc z dolarow, ktore Solidarnosc otrzymala a KTORE ON ZAJUMAL.

Tylko to im zostało bo przecież wiadomo, że drogą demokratyczną do władzy nie wrócą i jedyną ich nadzieją jest zawierucha a może i coś gorszego jak kiedyś Smoleńsk a dzisiaj wypadek pani premier. Nic dziwnego, że hołota jest w euforii po tym wypadku.

Ksiestwo Moskiewskie to zbuntowana prowincja Rzeczpospolitej :Bialorusi, Ukrainy, Litwy i Polski. Czas z tym zrobic porzadek.
Niech trolle z Moskwy pamietaja ze w odroznieniu od innchych ma my wprawe w zdobywaniu Moskwy. Jestescie tym czym sie brzydzimy.
Juz niedlugo zapukamy do was a wtedy lepiej ....

ZAMACH

Polami mokrymi od pleśni
Bo wiosna kapryśna w tym roku
Szedł odgłos podobny do pieśni
Zaklęty w białym obłoku

Szedł tak najwyraźniej od wschodu
Żałosna w nim grała kantata
Pomimo wiatru i chłodu
Przypłynął gdzieś z końca świata

I zawisł podobny orlicy
Gdzie tłum na Krakowskim Przedmieściu
Wśród łuny bijącej od zniczy
Żałobną modlił się piesnią

Wtem kula ognista jak słońce
Wykwita pod skrzydłem przybysza
Już piór pokrwawionych tysiące
Opada... nastała cisza

I wszystkim się wówczas zdawało
Że widzą milczacy tłum cieni
Przybrany jednako na biało
W nieznanej zmysłom przestrzeni

A obłok jak skrzydło Anioła
Opasał i znicze i kwiaty
I wichrem przeleciał od czoła
Na przestrzał – z ziemi w zaświaty

I wszyscy patrzyli w tę stronę
Gdzie jeszcze powietrze wciąż drgało
Jak echo tańczące pod dzwonem
Gdy serce w nim bić przestało

A mała dziewczynka w płaszczyku
Powagą swej misji przejęta
Układa naręcze goździków
Przy zdjęciu Prezydenta...

Ja to juz niemam zludzen Czas najwyzszy posprzatac Wszystkich Podleglym dawnym sluzbom poszedl won>!!!!!!!!!!!!!
http://zbijadek.ning.com/profi...

Mam znajomego z którym różnimy sie pogladami. Rok temu On uważł ,że Wałęsa nie jest Bolkiem , ja ,(po lekturze m/ słynnej książki Centkiecza i Gontarczyka) byłem pewien ,że owszem . On uważł ,ze w Smoleńsku to zwyczajny wypadek.ja ze zamach.Wtedy powieziałem ,że za rok zarówno w jednej ,jak i drugiej sprawie na 100% będziemy mieli takie same poglądy.W tej pierwszej już mamy takie same poglądy . Panie Berczyński! , pośpiesz się Pan na Boga! bo niedługo minie rok od tamtej rozmowy.

Dzisiaj..............kiedy rządzi PiS jest to trochę niezręczne.Nie wiem czy to przysporzy % /?/Powołanie pana Cenckiewicza da dyrektora archiwów wojskowych-błędem.Utajnienie ze zbioru zastrzeżonego agentów od 1990/w tym informacji;jak powstała TVN i Polsat/ to KLĘSKA. PiS będzie w 2016 rozbity przez Tą zawartość ?????????????? Obym się nie mylił !!

Weź sobie ten krawat mocniej ściśnij na swojej szyi i będzie spokój od tych twoich rewelacji.

Znowu piłeś?

...Trochę bełkoczesz...

Co miesiac jestesmy razem
jedni cialem i dusza
inni tylko dusza.
Pamietamy nie zapomnimy

Nie zapomnimy!!!

UK. 2010.06 kwietnia. Powiedziano mi w Walii, że " my wiemy- mój mąż jest wojskowym w RAF, że to zamach!" Powiedziano mi to, bo uratowałem tej Pani psa...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl