niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Kokaina w przesyłce pocztowej

Dodano: 12.01.2017 [13:11]
Kokaina w przesyłce pocztowej - niezalezna.pl
foto: cbsp.policja.pl
Policjanci z CBŚP z Białegostoku zabezpieczyli prawie 2 kilogramy kokainy o wartości o wartości 100 tys. złotych ukryte w przesyłce pocztowej wysłanej z Ameryki Południowej do Augustowa. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty obrotu narkotykami.

Funkcjonariusze białostockiego CBŚP uzyskali informację od służby celnej, że w przesyłce pocztowej nadanej z jednego z krajów Ameryki Południowej może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Paczka została zaadresowana do jednego z mieszkańców Augustowa. - podaje policja.

Adresatem przesyłki był 29-letni mieszkaniec Augustowa - Paweł Ł. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny znaleziono paczkę w której zostało ukryte około 0,5 kg kokainy bardzo wysokiej jakości z której można uzyskać nawet do 2 kilogramów narkotyku.

​Sąd Rejonowy w Augustowie aresztował handlarza na trzy miesiące. Dalszym prowadzeniem sprawy zajmie się Prokuratura Okręgowa w Suwałkach. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No to się wyjaśniło dlaczego PełO zakończyło okupację sali sejmowej, zabrakło paliwa szczerba_tym.

Nie toleruję ćpunów ani dilerów, ale prawo jest jedno dla wszystkich - czyli albo gościa wypuszczamy tak samo jak wypuszczono tę nędzną pieśniarkę "Korę" Jackowską - albo Pani "Kora" idzie w miejsce odosobnienia na 12 lat.

Też nie toleruję ćpunów.Stawianie na jednej półce marihuany z kokainą to tak jak by postawić znak równości między piwem a denaturatem. Dla Twojej wiadomosci: marihuana jest o wiele mniej szkodliwa niż alkohol. Więc co? zakazujemy alkoholu tak jak marihuany?

Tyle że z tego co pamiętam ona miała tylko trochę marihuany na własny użytek, a tutaj mówimy o koakinie w dużych ilościach. To mniej więcej tak jakbyś ukradł batonik albo mercedesa.

60 gram? Na własny użytek? Wolne żarty... Co za różnica jaka ilość i dla kogo to niby miało być? Karane jest posiadanie, zatem wnioski jak wyżej- albo ona do pierdla, albo on na wolności.

paweł ł. jest "zwykłym" polakiem
takiemu polakowi to nawet 10 lat za mało

Cocaine Import Agency zaopatruje przesmyk suwalski kanałem pocztowym.

A gdzie uszanowanie tajemnicy korespondencji ? Tak sobie otwierają cudze paczki ?

A ja pytam się, co tym polem, państwa Waltzów?

Klasyczny przypadek "bez wiedzy i zgody" ,ale.....z udzialem w zyskach!

jest zima więc leży odłogiem

Ciekawe czy nadana była jako paczka wartościowa?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl