niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Fatalne warunki na drogach. Wypadek na A2

Dodano: 12.01.2017 [12:12]
Fatalne warunki na drogach. Wypadek na A2 - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Służby ostrzegają przed bardzo złymi warunkami na drogach w niemal całej Polsce. Najgorzej jest w Zachodniopomorskiem, w Wielkopolsce, na Mazowszu i na Dolnym Śląsku.

To wynik obfitych opadów śniegu, które wystąpiły w nocy w całej Polsce. W Warszawie leży kilkucentymetrowa warstwa białego puchu. Ale to nie koniec - dziś również ma padać, a na wschodzie kraju i w Karpatach mogą wystąpić zawieje - ostrzega IMGW. 

W czwartek nad ranem doszło do wypadku z udziałem 3 pojazdów na trasie A2, pomiędzy węzłami Pruszków i Konotopa. Lewy pas jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany a korek ma już kilkanaście kilometrów.

W powiecie kołobrzeskim autobusy dowożące dzieci do szkoły nie wyjechały w trasę.

Na lokalnych drogach leżą śniegowe zaspy. Najtrudniej jest w okolicach Gościna, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Drzonowa i Rymania. Główne drogi są przejezdne, ale powiatowych i gminnych nie udało się odśnieżyć, zwłaszcza, że śnieg z pól zawiewał porywisty wiatr. W nocy strażacy wyciągali auta z zasp. - podaje wp.pl.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jeżdżę często A2 na tym odcinku. Ta niby autostrada nie jest przewidziana dla tak wielkiego natężenia ruchu. Tam jadą wszyscy do i z pracy poczynając od Strykowa. Od węzła w Strykowie powinny być minimum 3 pasy ruchu w każdą stronę. Dodatkowo okoliczne buractwo jeździ swoimi złombolami tylko lewym pasem blokując ruch.

jestem z Wawy i patrze przez okno ale puchu jakos nie widzę. tylko deszcz.

A gdzie ta Twoja wioska leży?

No nie kojarzysz? Warszawa to taka mała miejscowość pod Piasecznem...

A to o Warszawę chodziło,nie wiedziałem.To tam gdzie się ten
posło-kabaret odbywa,pogratulować.

Potomkowie popegeerowskich oborowych nie umieją jeździć po śniegu???

bardzo zle sobie radza na jezdni posiadacze nowych wypasionych aut,jaki wnoisek,nie fortuna swiadczy o umiejetnosciach,nie tylko prowadzenia aut.Zwykly Kowalski,przezorny i ubezpieczony,zdaje sobie sprawe kto niebezpiecznie hamuje nie tylko autem.Pozdrawiam czujnych kierowcow.

Dobra metoda jest na "Freda Flinstone'a"ale trzeba z wyczuciem by nie za bardzo przytrzeć naskórek na podeszwach.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl