niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Wznowienie obrad Sejmu przesunięte

Dodano: 12.01.2017 [10:37]
Wznowienie obrad Sejmu przesunięte - niezalezna.pl
foto: sejm.gov.pl
Wbrew wcześniejszym planom, obrady Sejmu nie rozpoczną się o godzinie 10:00, ani nawet o 11:00, jak zapowiadano. Z informacji przekazanej dziennikarzom wynika, że nastąpiła kolejna już dziś zmiana godziny wznowienia obrad. Na ponowną prośbę Platformy Obywatelskiej wznowienie obrad przełożono najwcześniej na godzinę 12:00.

O zmianie godziny wznowienia obrad poinformowała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

- Sejm wznowi w czwartek obrady nie wcześniej, niż o godz. 12:00. Obrady zostały przesunięte na prośbę PO - poinformowała dziennikarzy wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

W związku z powyższym Posiedzenie Prezydium Sejmu odbędzie się o godz. 10:30, a Konwent Seniorów o 10:45.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ot i to cała Dobra Zmiana, miało być pięknie, a jest jak zwykle. Pierwszy raz widzę aby opcja polityczna mająca pełnię władzy w kraju cofała się. A to oznacza jedno że w zasadzie tej władzy nie ma. Zapomina się o jednym, o wiele większą siłą oddziaływania czy to w sensie pozytywnym czy negatywnym nie jest rząd, parlament czy sądy, tą siłą jest pieniądz. Historia setki razy już to pokazała. Obecnie mamy medialny spektakl którym się niektórzy emocjonują jak małe dzieci, tymczasem prawdziwa gra toczy się poza salą plenarną, posiedzeniami komisji czy protestami ulicznymi. Ten kto jest w miarę ogarnięty wie że geograficznie Polska leży na skrzyżowaniu wielkich interesów. I to jest prawdziwa gra ani jakieś wydmuszki medialne w parlamencie czy na ulicy. Ekspansja ekonomiczna Chin w Europie Środkowo Wschodniej, przejmowanie przez nich znaczących firm w wielu branżach( dotyczy to również firm w polskich, wystarczy tylko poczytać ile firm w 2016 roku przejął kapitał chiński) itd, itp. Można by tak w nieskończoność. Pieniądz i i struktura własnościowa. To właśnie pieniądz decyduje komu być lub nie przy sterach władzy państwowej. I warto aby wszyscy polscy politycy to wreszcie zrozumieli.

Panie Kaczyński - czołem przed Waszmością biję - pięknie rozegrane. POmpersiaki podkuliły ogony i lezą do swojej budy. Cóż za piękny widok :0 Rację mieli Ci, którzy widzieli w Panu wytrawnego gracza, a ja się myliłem.
Mam nadzieję, że moi oponenci oszczędzą mi kopów i kubłów na gorącą głowę :)
Platforma się właśnie zbronowała bo zaorani byli wcześniej.
Cześć Ci i chwała Panie Kaczyński

"Belzebub" działa. On tylko szepce niejednemu na ucho, że ma wątpliwości. Inni to podchwytują i wywołują niepokój. Tu trzeba być czujnym, by nie ulec natrętnej propagandzie. Belzebub tak działa, aby zasiać niepokój i w końcu totalną obojętność. "Ja już tego słuchać nie mogę" i ... tu jest pułapka. Teraz jest czas aby własnym rozumem wyciągać wnioski i opowiedzieć się, po jakiej ja stoję stronie. Święty spokój na kanapie, jeszcze jakaś niezła kasa na koncie, to nie wszystko. Tu chodzi o Polskę. A więc?

ciekawa jestem kiedy ta żulia zabierze się do pracy. Jeśli blokujący sejm nie zapłacą kar pieniężnych oraz sprawa ich blokady nie zostanie przekazana do sądu wtedy przestanę wierzyć w ten tak zwany parlament w całości.

Jedno jest pewne sytuacja musi być stabilna oraz ta zmiana musi przetrwać przynajmniej jedną kadencję.

130 osób dziennie umiera w Polsce z powodu smogu, ludzie marzną na śmierć na ulicach, polonia na wschodzie jest prześladowana na zachodzie również- bo przecież nie ma suwerena (to są niewolnicy) a tak zwani parlamentarzyści za 15 tysięcy miesięcznie z polskich podatków plus premie, plus podróże za darmo za granicę na wakacjach i nie na wakacjach a parlament dyskutuje czy już dzisiaj dokonać rozbioru tak zwanego niby państwa czy nie.

Wszystko jest rozkradane.

Prace Sejmu muszą powrócic do normalności.

UWAGA!!! BADZCIE CZUJNI bo lewactwo podszywa sie pod prawice namawiajac kraj do buntu niby w dobrej wierze aby zalatwic lewice w sejmie. Uwazajcie i trzymajcie emocje na wodzy, im o to chodzi by bodburzyc narod, by wyszedl na ulice i zeby zaczal sie lincz. To ich program. Wiem, ze to bardzo trudne, dla mnie osobiscie tez, ale jak ktos tu juz napisal: Kaczynski wie co robi, to swietny strateg, tylko niech narod wytrzyma.

Dokładnie, im chodzi TYLKO i wyłącznie by doprowadzenie do starć. Już wiedzą, że wszelkie ich pomysły KODy itp. nie mają szans, oni nie mają już nic do stracenia, więc chcą zrobić wszystko by podburzyć naród i wtedy powiedzą - No proszę tak rządziła prawica, że doprowadziła do walk. Potem już nikt nie będzie pamiętał kto to wszystko rozpętał i może stać się tragedia.
W tym momencie spokojna analiza sytuacji i trzymanie emocji na wodzy jest najlepsze. My nie musimy reagować na ich zaczepki i jeśli będziemy mądrzy i nie damy się podpuścić z każdym dniem będą coraz mniej znaczyć.

Kto mial wyjsc na ulice to juz wyszedl :pokolenie SB-kow i b. wlascicieli PRL z powojennego boomu demograficznego ,ktore szwendanie sie zima po ulicach przyplaca artretyzmem i bolami reumatycznymi!Tzw. milczaca wiekszosc siedzi w domach i oglada te cyrki w TV.Gdyby zas miala ona wyjsc na ulice, to nie doszloby do zadnej znaczacej konfrontacji,bo resortowe babcie i dziadki po prostu daly by drapaka!
Jedyna niewiadoma i realnym zagrozeniem jest blisko cwiercmilionowa armia zgromadzona w firmach ochroniarskich bedacych w rekach b.SB-kow i WSIokow!

Nasza policja i wojsko więcej liczy, zapomniałeś?
Na pewno gdyby trzeba było pomoglibyśmy policji i wojsku.
Niech dalej prowokują, a zmieciemy ich jednym podmuchem naszych kroków.

Weźcie się nie ośmieszajcie Marszałku. Kuchciński jest chyba najbardziej miałkim i tchórzliwym Marszałkiem jakiego widziałem, a żyję troszkę już na tym świecie. Jak dla mnie żenujące jest nie tyle zachowanie POmpersiaków, co kompletny brak reakcji ze strony ABW, Prokuratora Generalnego, o Marszałku Sejmu nie wspominam. Utrwalacie tych zasrańców, że takim bydlactwem wszystko idzie załatwić i okazujecie swoją słabość. Panie Marszałku - w trybie Konstytucyjnym zdelegalizuj Pan PO - podstawa - Par. 10, Panie Ziobro - art.128, Panie Błaszczak - znajdź Pan coś na zdradę stanu i działanie wbrew interesowi społecznemu.
Tylko Wy się ich wszyscy boicie i tyle. Strach Was paraliżuje i wychodzi, że tylko w gębach mocni jesteście w TV.
Spokojnie - nie będę więcej pisał - więc nie kasujcie posta wzorem pejsbuka.

To jedyna droga!!! Delegalizacja antypolskich antydemokratycznych sił w Polsce! D E L E G A L I Z A C J A !!!

Robert-też zbliżam się do 80. Pamiętaj ,że Rudy z € czeka aby podciąc Polskę finansowo! Pogłebiaj wiedzę!!!!

Panowie, tak sobie tu deliberujecie o marszałku, przepisach itd. - wytrzymajcie jeszcze trochę : rozwiązanie siłowe sprowadzi tylko na Polskę uderzenie falowe (tsunami) lewactwa światowego, UE i mediów które są w większości w ich łapach... poczekajmy na zaprzysiężenie prezydenta Trumpa (który wbrew lewackiej propagandy, jest przyjacielem Polski) który nie pozwoli na jakąkolwiek interwencję zbrojną w Polsce lewactwa europejskiego (zwłaszcza Niemiec) ... wcześniej, niż się tego spodziewacie, takie kreatury jak Petru, Schetyna czy Tusk, będą oczekiwać w celach na rozprawy sądowe z zarzutami prokuratorskimi (ich klakierzy i przydupasi też, a wielu będzie się kryło po norach.....

Hmmm - rudemu to chyba grozi proces o zdradę stanu i nie tylko. Wszak nic go nie będzie broniło - nie ma immunitetu bo mu wygasł razem z porażką ofermów. Ale nie o tym chciałem. Nie głosowałem za wejściem do Unii bo przeczuwałem, że zostaniemy uzależnieni od euraczy, pożyczek, dofinansowań. Nie pomyliłem się. Płacimy ciężki haracz za śmieszne dofinansowania rzucane z łaski. Wiem ile Polski rząd płaci i wiem ile dostaje. Wiedzę w tym zakresie mam dość dobrą. I wiem, że Europa nie zakręci kurka dla Polski bo strzeliła by sobie w oba kolana, stawy biodrowe i obie stopy. Za dużo kapitału tu zainwestowali żeby pizgnąć wszystkim jak zabawkami w kąt. To takie straszenie i pitolenie, co to oni nam nie zrobią. Oni dbają o swoje interesy tutaj i nie zrobią nic co mogłoby temu zaszkodzić. NIC - a rude słoneczko Peru niech się wali. Angela nie pójdzie na wojnę z Kaczyńskim i Polską bo wtedy będzie miała więcej problemów niż ma. Nie lubię babsztyla ale ona siana w głowie nie ma. Boi się, że niebawem do wolnych Państw dojdzie Francja i być może Włochy oraz Hiszpania. I wtedy ta zasrana Unia rozdupcy się w drobiezgi, a ona zostanie z ręką w barchanach. I nie zostanie już nic poza przerobieniem nazwy swojego państwa na Niemieckie Państwo Islamskie

Spoko teraz jest WOJNA -O BYĆ! Co niektórzy wyrywają się jak Ruski sołdat co ma NKWD na plecach(jak Bredzislaw babę). Tu trzeba wygrać a nie ""bić się"". Rozumu by PO-nich tylko smród został taki Nowoczesny i roz-KOD-owany.

Dobrze powiedziane! Trzeba wytrzymać ten kwik i wierzganie, i nie dać się sprowokować, to jasne jak słońce, że im tylko o prowokacje chodzi bo to ich ostatnia szansa. Załatwmy ich rozumem a nie pałą.

Dość przesuwania.
Totalnie ogłupiała opozycja miała całą noc na dyskusje. Takie według nich zagrożenie, budżet nieważny a poszli spać ?
Dziś znów udają pracę by pobrać nielegalną zapłatę.
Warcholstwo, buta, chamstwo, debilizm, orły niedokształcone,
brak samokrytycyzmu, patriotyzmu, zdrajcy.

Zaczyna mnie już nudzić tak zabawa( i to za pieniądze podatników), czyżby większość parlamentarna już kompletnie zapomniała po co wygrywała wybory? A Marek Kuchciński chyba nie wie co to znaczy być Marszałkiem Sejmu i jednocześnie Drugą Osobą w Państwie Polskim.

To są kpiny z polaków i wstyd i to wielki dla rządzących.Pytam, kto tu rządzi i czy nie jest jednak prawdą, że PiS jest winny całej zadymie.Czy zrobił przekręt w ustalaniu budżetu, że teraz zgadza się na wszystko co jej PO nakazuje? Jak taj jest nie macie szans na drugą kadencję- zapomnijcie, a bicie się o pomniki nic nie da bo się to da zburzyć i to w pierwszej kolejności. Oj wstyd.

Chyb oglądasz tylko tvn i polsat to się nie dziwię, że piszesz głupoty słuchając antypolskiej telewizji prowadzonej przez komuchów.

To powinien być termin ostateczny(12:00)po tym terminie, jeśli będą dalej stosować obstrukcje , zastosować przepisy prawa w całej rozciągłości,aby ich zabolało, dosyć tego warcholstwa, Red .Sakiewicz napisał że jeśli do soboty się nie uspokoi sytuacja , to 21.01.17 będzie demonstracja poparcia rządu moim zdaniem jest to zapóźno trzeba w tą sobotę ich czapkami nakryć.Czemu PiS pobłaża takie zachowanie co to za gierki, mając większość parlamentarną, czas być nieustępliwym i karać wszelkie warcholstwo. W sejmie powinien wystąpić Prezydent RP i jasno sprawę naświetlić koniec z negocjacjami mieli dużo czasu aby się zastanowić nad swoim działaniem .

PO robi sobie kabaret z Sejmu! Przesuwają rozpoczęcie obrad, by wymyśleć jak dokopać PIS-owi. Przecież to TOTALNE nieporozumienie, że Platforma i Nowoczesna mają takich posłów. Nie potrafią zrobić nic dobrego dla Polski, ale potrafią psuć i destabilizować. To tez dla "dobra" Polski?

O 12 przesuną na 13 i tak w koło macieju

Po co PIS wczoraj ponad trzy godziny naradzał się, o czym radzili nikt nie wie.
Myślałem,że w końcu coś wymyślili na tych POpaprańców a tu co ..wielka KICHA.
Nadal robią ciamajdy z PISu w bambuko.
Wyjdzie taki ciapciak z MSWiA straszy karami i cooooooo!,do kiedy na te kary mamy czekać,do usranej śmierci?

Jeden sposób jest na tych co chcą obalić nasz rząd.
Straż marszałkowska wchodzi na salę sejmową otacza tych wszystkich protestujących i każdego osobno legitymuje.
Marszałek ale już ten z jajami Tyszka wyczytuje każdego z osobna i daje im czas 5 minut na opuszczenie mównicy.
Gdy to nie skutkuje wkracza ABW i BOR i w kulturalny sposób prosi o opuszczenie sali plenarnej.
Przez ostatni rok trwania tego Sejmu, za co ta opozycja pobierała pensję,przecież oni oprócz wetowania dobrych ustaw, nic dla nas Polaków nie zrobiła.
Jak PIS nie potrafi rządzić,to niech to powie Polakom, to my naród zrobimy to za nich.

Dokładnie zaplanowana międzynarodowa operacja mająca na celu
obalenie rządu i Parlamentu. ? Najpierw Der Spiegel
https://dorzeczy.pl/swiat/1669...
Póżniej manifestacja KOD pod Sejmem 13 grudnia.
Miało być 100 tyś uczestników ,było ok.5 tyś.
Wreszcie blokada Sejmu 16 grudnia/to rocznica pacyfikacji Kopalni Wujek/.Pod Sejmem dwie godziny póżniej jest już dobrze zorganizowana manifestacja ze sceną.Plan był prosty:
obalić rządy PIS poprzez wtargnięcie do Sejmu ludzi z ulicy.
Scena z leżącym pod Sejmem dziennikarzem udającym nieżywego.
Wcześniej rzucona petarda i przechodzeń z flagą polską przechodzący.
Taki materiał ,,puczyści,, nakręcili i za godzinę pokazywał to cały świat.Blokowanie Sejmu przez 2 tygodnie to dokładnie zaplanowana akcja.Chodzi o to by puczystów z Sejmu straż marszałkowska usuneła siłą.
Wczoraj Der Spiegel ponownie atakuje rząd PIS.
http://natemat.pl/167401,chcie...

I już znowu ogon merda psem...
Czy ten PiS to ma wogóle jaja ???... Do roboty nygusy i menele ! Czy zwykły Kowalski mógłby sobie przychodzić do roboty o 2, 3 godziny później ?... Albo czy przyjść do roboty, ale rozpocząć ją po dwóch godzinach bo najpierw zagrają sobie w karty ?...

hahaha, opozycja rządzi krajem, Co to za rząd ???!!!, to jest nie poważne !!!! Jak można bezkarnie okupować sejm to i ja chętnie dołączę, pozwiedzałbym sobie.. i tak mi nikt nic nie zrobi

PO gra na zwłokę, wcale nie chce żadnego porozumienia, chodzi tylko o awanturę, kolejna godzina zwłoki i jeszcze i jeszcze jedna.

Widze,ze emocje siegaja zenitu.Spokojnie.Prezes Kaczynski wie co robi.To bardzo przewidujacy i madry polityk.Zaufajmy mu.Z taka zgraja przeciwnikow trzeba ostudzic glowe i dzialac z rozwaga.W tej chwili toczy sie ewidentnie walka na smierc zycie.Nie dajmy sie zwariowac i sprorokowac.O to chodzi Europie.Chca odciac fundusze europejski i odsunac PIS od wladzy.Czy o to nam chodzi?

Ufam, że PiS do dobry gracz. Jestem dobrej myśli.
Inteligencją Jarosław Kaczyński góruje nad przegranymi w wyborach, (celowo nie używam tu słowa "opozycja"; być "w opozycji do kogoś, czegoś, nie oznacza, że jest się "opozycjonistą"! "Opozycjonista" to ktoś, kto walczył o wolną Polskę, często tracąc dla niej życie, a ta protestująca banda tłumoków walczy tylko o swoje przywileje... jaka to więc "opozycja"???
...poza tym Jarosław Kaczyński to doskonały strateg, cierpliwy, umiejący trzymać emocje na wodzy...to jego mocne strony, przetrzyma ich i rozegra, jak chce!
...większość społeczeństwa nie wytrzymuje nerwowo i chciałaby, żeby to już się skończyło, żeby nasz rząd zrobił z tym porządek... też często łapię się na tym, ale za moment przychodzi opanowanie i chłodna refleksja...:)

Pełowcy ściągają posiłki. Pojawi się Frasynik, Pinior, Wałęsa i pan Mazguła. Postawią barykady, a potem poproszą UE o interwencję wojskową. Żartuję, chociaż mi nie do śmiechu

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl