niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Ważą się losy protestu w Sejmie

Dodano: 12.01.2017 [09:55]
Ważą się losy protestu w Sejmie - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Później, niż początkowo zapowiadano, bo dopiero po godz. 8.30 w Sejmie zebrał się zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej. Po zakończeniu obrad zarządu zaplanowano jeszcze posiedzenie klubu PO. Platforma omówi tam ewentualne dalsze kroki w sprawie protestu w Sejmie.

Lider PO Grzegorz Schetyna jeszcze wczoraj zapowiadał, że zarząd oraz klub PO przedstawią następne kroki i następne decyzje, które będzie podejmować ws. kryzysu w Sejmie.

- My nie zmieniamy decyzji. Zostajemy na sali plenarnej Sejmu i będziemy czekać na powrót do 33. posiedzenia. Do zaakceptowania wcześniejszego ustalenia, że dziennikarze bez żadnych warunków wstępnych, na zasadach poprzednich wracają do Sejmu i na to żebyśmy przegłosowywali poprawki budżetowe – mówił wczoraj Schetyna.

Tymczasem Senat przyjął wczoraj bez poprawek budżet na 2017 r. Ustawa trafi teraz do prezydenta Andrzeja Dudy. W głosowaniu nie wzięli udziału senatorowie PO, którzy uważają, że budżet został w grudniu 2016 r. nielegalnie uchwalony przez Sejm.

Sejm ma wznowić posiedzenie o godz. 10:00, jednak posłowie PO cały czas przebywają na sali obrad i prowadzą swój protest.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mam dosc PO!!!!!

Kary finansowe za okupację mównicy , najwyższe z możliwych i to za każdym razem jak do tego dojdzie . A posiedzenie przenieść do sali kolumnowej nie będzie tylko kretynów z PO - oni i tak do niczego nie są potrzebni ...

Skoro uważają, że jest to 33 posiedzenie Sejmu, to co robił na sali sejmowej poseł Szczerba!!!! Niech się w końcu określą. Siedzą bo boją się, aby ich nie posadzono!!!

Jałowe dyskusje PO nic nie znaczące dla dobra Polski. Jeszcze się wczoraj nie wygadali? Podziwiam nasz Rząd za niesamowitą cierpliwość i mądrość działania.

Kto pamięta: Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie. A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem...?

Trzeba rozumieć ich.Są związaniu we wzajemnym uścisku mafijnym z przestępcami w Brukseli.Interesy zwrotne w postaci "dopłat z UE"..Teraz to im ucieka .... i co ??? mają chodzić na pośredniaki wraz z córkami synami prowadzących różne "fundacje pomocowe" jak "innowacje" "nowe technologie" tylko w laptopach ???????????????????????????????????????? "czymu ni ma dżymu"..."horoskopy dla psów i kotów" ??????????????? Oni nic więcej nie umieją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak żyć za 2000 pln miesięcznie ???????????????No ....jak ??????????????????

reduto.NIC UJAC NIC DODAC.

Tak zrobić, aby każdy poseł mógł przemawiać ze swojego miejsca i mógł być wyłączany. Najpierw zrobić to w sali kolumnowej a potem w sali plenarnej.
Honorarium za pomysł proszę przekazać na Świątynię Opatrzności Bożej.

Koncepcja bardzo dobra.

czy mozecie wkoncu kogos wsadzic BO ja tego nie kumam paragrf kara wyrok mozecie czy nie mozecie bo to jest klu tego sporu

Sejmowe hieny, ale, Panie ministrze Ziobro tego na pierwszym planie zdjęcia, spoko. można aresztować toż to przecież 100 % AFERZYSTA HAZARDOWY a dowody jego mafijnej aktywności słyszała cała Polska. Czyli, jeszcze przed jego zapowiedzą o "totalnej opozycji" on sobie zdawarawę z NIEUCHRONNOŚCI KARY stąd bierze się ten protest, będący jednak ZAKAMUFLOWANA FORMĄ NIKCZEMNEJ SAMOOBRONY i do ten s..ka syn od WIDELCA, robi to kosztem Polski wciągajac w to część durnych rodaków, którzy protestująkiedy On sam jedzui w Austrii na nartach a drugi DEWIANT SEKSUALNY bziuka sie na Marerze.
A resztować tego totalnego przedstawiciela mafii i to nie z zemsty tylko dla dobra Polski. On bydlak, tak jak to robią zbrodniarze, stara się, nieudolnie ale szkodliwie, dla zatarcia śladów, zapruszyć w naszym kraju ogień. To bydlak POLITYCZNY PIROMAN i takicg trzeba GASIĆ ZIMNYM MOCZEM.

Może dobre by było aby zastosować jakaś formę prawną, formę zgodną z prawem typu powiadomienie np. przez prokuratora generalnego że popełniają przestępstwo. Powiadomienie do każdego z osobna z imienia i nazwiska. Czyli prokurator kieruje się do sali sejmowej zwraca się do każdego z imienia i nazwiska i przekazuje krótką informację (wskazane dobre nagłośnienie w razie czego bardzo głośne, oczywiście w ramach zdrowia, ale z możliwością regulacji głośności oraz ochrona dla tej osoby i nagrywanie tego). Chodzi o to aby zrozumieli że za to co czynią odpowiada każdy z nich z osobna a nie partia więc nie będą się mogli zasłaniać że szef partii im kazał. Coś takiego może wykruszyć mniej zdeprawowanych i bardziej strachliwych. Dodatkowo potem nie będą mogli mówić że nie zdawali sobie sprawy że łamią prawo że to co robią to zamach stanu. Na końcu informacja że ci co opuszczą blokadę w ciągu 5 minut nie będą w przyszłości pociągani do odpowiedzialności prawej - muszą tylko podpisać jakaś deklaracje przy wyjściu. Oczywiście obecnie nie próbować ich zamykać bo wiadomo immunitet itp. ale wykonać wszystkie wymagane procedury prawne aby np. za kilka lat gdy sytuacja i układ sił się zmieni można było ich pozamykać za próbę puczu czy zamachu stanu. Zmiana układu sił to min. łączne poparcie dla PO i Nowoczesnej na poziomie 10%, wymiana zdegenerowanych elit unijnych, które obecnie atakują pod byle pretekstem Polskę. Deklarację, którą mają podpisać ci co zrezygnują rozdać lub wyświetlić na ścianie aby się nie obawiali podstępu i widzieli że jest to w zasadzie forma ułaskawienia i dowód że się wycofali z próby zamachu stanu.

Telebim ustawcie na Wiejskiej i w Centrum nawet mobilny

Przeciez to juz przerabialiśmy (LIBERUM VETO) ! Jak sie skonczyla akcja obcej agentury która kupiła sobie sprzedawczyków "szlachciców" dobrze wiemy. Tak samo było z konstytucja 3 Maja, według KODziadów tez pewnie by była nielegalnie uchwalona.... Co za kraj, Piłsudski miał racje.
pozdrawiam patriotów

Gdy jest się łagodnym wobec psa /wściekłego/ to na pewno
ugryzie - jedynym wyjściem klatka,bo ucieczka jest
niedopuszczalna.

Jednak nie trzeba było długo czekać aby ów partia udowodniła parę rzeczy.Mianowicie, kultura?,inteligencja?i brak agresji? Gratuluję wyborcą tej gnuśnej partii.Jestem przerażony takimi posłami,aż ciśnie się na usta słowa Piłsudskiego " wam kury szczać prowadzać " a i Bereza Kartuska być może się im by przydała

PIS ma jedyna okazje gdy moze zdelegalizowac to ubeckie szambo, jedyna okazje na to by w Polsce zylo sie normalnie, gdy oni dojda do wladzy cofna jedna uchwala sejmowa wszystko co do tej pory zrobil PIS, gra o to idzie poniekad aby negowac calosc rzadow PIS'u

MACIE JEDYNA SZANSE ABY TEMU ZAPOBIEC, tylko delegalizacja zdegenerowany partii mafijnych i pokazanie, iz prawo jest rowne wobec wszystkich, ale na to trzeba miec jaja, czy PIS ma na tyle jaj aby oczyscic to szambo? pamietajcie drugiej szansy nikt wam moze juz nie dac, sa ludzie glosujacy na was tylko dlatego aby rozliczy Platforme i ich poplecznikow za to co robili 8 lat, jesli tego nie zrobicie narod drugiej szansy wam juz moze nie dac.

Chciałaby dusza do raju. Niestety nie jest to takie proste, jak napisanie kilku zdań o potrzebie ducha do Internetu. Delegalizacja partii politycznej to nie chciejstwo konkurencji politycznej, ale długi proces zarówno przed sądem powszechnym, jaki TK, który musi stwierdzić, że działanie partii (tu PO), a nie jej posłów w Parlamencie, jest naruszeniem Konstytucji i dopiero po takim wyroku TK, sąd powszechny może zarządzić wykreślenie takiej partii i jej likwidację. Proszę zatem nie mamić internatów pójściem na łatwiznę, która mogłaby się w przyszłości okazać orężem wielce obosiecznym. Dla przywołania do porządku wystarczającymi są sankcje z art. 128 § 3 kk, tylko trzeba mieć wolę by z nich skorzystać.

Grzesiek sztetyna i jego ferajna do spółki ze swetrami zdają sobie sprawę z tego, że PiS i tak przegłosuje wszystko. Upór, z jakim szetyna i swetru podpalają Polskę, a także zabiegają u zachodniego lewactwa o wsparcie w działaniach antypolskich wskazuje na drugie dno.
Szetyna czy inny swetru mają sporo za uszami. Sporej części partyjki aferalnej grozi odpowiedzialność karna za lata rządów w koalicji z burokami. Dziwi mnie jednak idiotyzm wyborców platformy i swetrów. Przecież widać, że jedynym spoiwem tej kuriozalnej koalicji strachu przed PiS jest NIENAWIŚĆ do Kaczyńskiego. Nienawiść wszczepiona i pielęgnowana przez media goownianego nurtu. Ta nienawiść zaślepia do tego stopnia, że wszyscy oni gotowi są podpalić Polskę tylko dlatego, by uratować tyłki geszefciarzom z PO/PSL, którzy utracili władzę. Bo do tego właśnie sprowadza się ta sterowana nienawiść do nowej władzy utożsamianej z Kaczyńskim.

banalnie proste 2 kroki:

- zawieszenie wypłacania jakiejkolwiek pensji/diety
-zawieszenie immunitetów
- pociągnięcie do odpowiedzialności z art. 128/3 KK.

Cóż, trzeba jasno skretynce wyjaśnić, że jest na śmietniku historii, nawet jako słup! Skądinąd szczerzeniem zębów nikt do nieśmietniczej jej części nie przeszedł, chyba, że w nie oberwał...

Teraz ewidentnie widac, ze jak rzadzili to tez nie bylo zadnych ustepstw,zadne zdanie opozycji nie bylo brane pod uwage i tak im zostalo!!! BETON!!!!!!

Jeszcze wczoraj protestowałeś ciulu "przeciwko PiS", tak jak kodoraści, teraz sobie o poprawkach przypominasz? A zgłosiłeś chociaż jedną? Złodzieje, warchoły i zdrajcy Narodu...

Niech tak dalej puczują. Dotychczasowi zwolennicy Platformy chowają się po kątach i są wyśmiewani przez kolegów.

Zdelegalizować PO i Nowoczesną, POtem bardzo wysokie kary finansowe oraz zarzuty przewidziane w kk. To będzie zimny kubeł na te lewackie łby!

Jako Polak, wyborca obecnego Rządu i PiS mający już dość oglądania cyrku w Sejmie i nawoływania do obalenia legalnego Rządu składam oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wypełniającego znamiona artykułu 128 który mówi o bezprawnym "wywieraniu wpływu na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej". Za to przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności na posłów okupujących Sejm. Czyli pospolitego złodzieja i bandytę czerpiącego także profity z ustawy śmieciowej uchwalonej pod siebie o ksywie "Widelec" żydoukropa potomka banderowskiego niedobitka po Akcji Wisła Szetynę vel Schetynę i jego wszystkich pomagierów z PO i Nowoczesnej. Wszystkie nazwiska tych przestępców okupujących Sejm RP można pozyskać ze strony sejmu.

Co oni jeszcze chcą i na co czekają? Przecież było już wczoraj "Wieczny odpoczynek..." Nie zrozumieli, że to było i za nich...?

A na foto Schetyna duma nad swoim losem-nawet misterny i przewrotny plan nie wyszedł co począć ,co począć.A taczki czekają.

Miejsce dyslokacji: Białowieża (koło żubrów). Żarcie rotacyjnie. Pierwsza wypłata na wiosnę.

Do wszystkich pełowskich pajaców i ich zwolenników - hańba wam za to co czynicie w Sejmie Rzeczypospolitej i za to co czynicie Polkom i Polakom! Dla was tylko śmietnik historii!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl