niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Więcej osób skorzysta z dożywiania

Dodano: 12.01.2017 [09:58]
Więcej osób skorzysta z dożywiania - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Od początku 2017 roku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o ok. 300 zł podwyższyło progi dochodowe uprawniające do korzystania z programu dożywiania.

- Progi dochodowe uprawniające do korzystania z pomocy będą wynosić teraz 1268 zł dla osoby samotnie gospodarującej (dotychczas było to 951 zł) oraz 1028 zł dla osoby w rodzinie (dotychczas 771 zł) - poinformował resort.

W ramach programu ośrodki pomocy społecznej wydają gorące posiłki, paczki żywnościowe lub zasiłek na żywność. W paczkach żywnościowych znajdują się m.in. makarony, ryże, sery, mleko, przetwory z warzyw, owoców, konserwy mięsne, olej, cukier. - podaje se.pl.

Zaplanowano, że w tym roku pomoc żywnościowa trafi do 1,33 mln osób, które otrzymają ok. 6,6 mln paczek oraz ponad 1,2 mln posiłków.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Powinno być :
Więcej posłów skorzysta z dożywocia.

niedoczytalem i juz mialem nadzieje rze z NIEDOZYWANIA . jednak o zywnosc tu chodzi tylko.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl