niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

PO wskutek awantur chce doprowadzić do odcięcia Polski od pieniędzy z UE?

Dodano: 12.01.2017 [10:10]
PO wskutek awantur chce doprowadzić do odcięcia Polski od pieniędzy z UE? - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
- Czy PO zależy na tym, żeby rzeczywiście Komisja Europejska wskutek ich awantur uznała, że są to jakieś wątpliwości, żeby do Polski nie popłynęły pieniądze z UE? - powiedział Joachim Brudziński w TVN24. Posłowie PO od wczoraj paraliżują obrady Sejmu. Mimo blokady mównicy Marszałek Kuchciński otworzył 34. posiedzenie Sejmu i ogłosił przerwę do dzisiaj do godz. 10:00. Na pustej sali pozostali posłowie PO, których nie wspiera już żadna partia opozycyjna.

Joachim Brudziński mówił również o niebezpiecznych słowach Ryszarda Petru, który wprost odstraszał zagranicznych inwestorów.

- Wyszedł przed kamery i powiedział, że może być tutaj wadą prawną dotknięta emisja polskich obligacji i on jako inwestor by się zastanawiał czyje interesy dzisiaj reprezentują politycy opozycji.  Jeżeli doprowadzą do sytuacji w której może pojawić się zagrożenie wykorzystania środków unijnych. Jeżeli chcieli doprowadzić do tego, żeby budżet został nieprzyjęty, żeby zostało zagrożone "500+", żeby zostało zagrożone "Mieszkanie+", żeby została zagrożona stabilność finansowa również wobec polskich emerytów, no to czy to jest postawa odpowiedzialna opozycji?

- dodał wicemarszałek Sejmu. 

Joachim Brudziński podkreślił, że nie ma żadnych wątpliwości, co do zgodności z prawem przyjęcia budżetu na rok 2017.

- Budżet został przyjęty zgodnie z prawem. Każdy z nas posłów biorących udział w głosowaniu nad tym budżetem w sali kolumnowej jest funkcjonariuszem publicznym. Każdy z nas złożył podpis, że brał udział w głosowaniu. Wszystkie wątpliwości które stawiała opozycja, z opublikowaniem nagrań z jednej, drugiej i trzeciej kamery, ze stwierdzeniem, że było kworum, z oczywistością, że posłowie mogli uczestniczyć w głosowaniu zostało przez nas wyjaśnione i obalone - stwierdził na antenie TVN24 Joachim Brudziński.

 

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Platforma Obywatelska zawiesza protest w Sali Plenarnej, oczywiście zawiesza zwycięsko. Ponoć Krzyżacy (chociaż to tylko literacka fikcja) wykopali "wilcze doły", w które miała wpaść polska ciężka jazda. PO nadała pojęciu "wilcze doły" nowego znaczenia. Sami wykopali i sami w nie wpadli. Szał na widowni. Brawo wy. Świetny tekst na www.pamflet.pl

Już na początku, tuż po wyborach do sejmu, rozgoryczony Schetyna zapowiedział opozycję totalną! Nie uznał wyników wyborów. Jeszcze nie wiedział, co będzie robił nowy rząd, a już gardłował przeciw. Jego mocodawcy (czytaj bogaci na mocy okrągłego stołu sponsorzy) naciskali go bez wytchnienia. Ta presja całkowicie zawładnęła Schetyną. Gryzł, jak mógł. Pogubił się. Ale po ostatnich wygłupach cała Polska na nim się poznała.

jako historyk powinien wiedzieć, że istnieją prawa historyczne
i opatrznościowe, które przynoszą prędzej czy później
sprawiedliwość ... to jest człowiek zgubiony, czas już niedługo
to pokaże, Opatrzność pokara bałwochwalców :
"Kult bożków, niegodnych nazwania - to początek, przyczyna i kres wszelkiego zła. " , " Ale przyjdzie na nich kara słuszna za jedno i drugie,
że źle myśleli o Bogu, trzymając się bożków, i że gardząc uczciwością, przysięgali przewrotnie na kłamstwo. "
[KM 14.22-31 http://www.nonpossumus.pl/ps/M... ]

Platforma uznała, że oficjalnie przerywają protest, bo im w sondażach spada. Nieoficjalnie, po cichu załatwią z Tuskiem wstrzymanie dotacji unijnych. To najbardziej diaboliczny plan.

Bardzo proste jeśli odetną dotacje rząd ogłasza upadłość państwa. Pierwsze co padnie to instytucje które pożyczały.
Wiadomo czyje to instytucje ?

No to ta opozycja umie liczyć tylko do 20 na palcach rąk i nóg !

Przechodzili z klasy do klasy po znajomości ?

W takim razie nie mają żadnych kwalifikacji. Żadnych.

Kto tych analfabetów wybierał ?

Teraz lepiej można zrozumieć, dlaczego uczelnie wyższe PRL-u bis
w rankingach światowych są "na końcu świata".

Obciach, żenua. Żeby nie umieć liczyć do 300 ?

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

koderasto albo z innej miernej partyjki . Uczelnie wyzsze w Polsce za czasow PRL staly na wyzszym poziomie niz obecnie , no ale co moze na ten temat powiedziec bywalec budek z pifkiem absolwent z licencjatem?.

piłeś ? jak pijesz, nie pisz ; z Twojego wpisu wynika, że nie zrozumiałeś
komentarza, który skomentowałeś; opinia piętnuje opozycję, że nie
umie liczyć .... Ty jesteś albo pijany albo jesteś maniakiem, albo po
prostu bardzo mało inteligentny; ale jest jeszcze jedna opcja: jesteś inteligentnym trollem, który usiłuje opis opozycji przerzucić na PiS,
odwrócić uwagę od faktu, że opozycja zarzucając brak kworum PiS
nie pomyślała, że przecież są podpisy głosujących których nie policzyła,
a to jest kosmiczna kompromitacja i niewyobrażalny SKANDAL, bo
pokazuje, że ta opozycja to są małe rozbrykane i zacietrzewione
dzieci w piaskownicy -

NIEBYWAŁY SKANDAL ! CAŁKOWITA KOMPROMITACJA !

Polacy mają w Sejmie straszne gówniarstwo ha ha

tak się zbłaźnić mogą tylko wyjątkowe głupki ha ha ha

Jeżeli ktoś szkodzi Państwu Polskiemu, szkodzi Polakom. Garstka PO i ich zwolenników chce wywrócić ład i porządek w Kraju do góry nogami NIE POZWOLIMY!!!

"Czy PO zależy na tym, żeby rzeczywiście Komisja Europejska wskutek ich awantur uznała, że są to jakieś wątpliwości, żeby do Polski nie popłynęły pieniądze z UE?" - to pytanie świadczy o kompletnej naiwności pytającego! PO ZAWSZE i WSZYSTKO czyniła na polecenia Merkel, które dla kamuflażu wysyłane były przez Brukselę na jej zlecenie. Tusk np. ZAWSZE swoją stolicę widziął w Berlinie i z Berlinem czynił wszelkie ustalenia, nawet to, jak mieli głosować europosłowie z PO w konkretnych sprawach. PO i nowe jej pączki typu Nowoczesna czy KOD wykonują dokładnie polecenia Merkel, a niemieckie media, w tym polskojęzyczne produkują masowo goebbelspropagandę!

Opozycja świntuchów i nierobów rozpierdzieli Polskę, to wszystko co nie zostało rozkradzione lub wyprzedane za kilka złotówek po ośmiu latach- i sama wyjedzie gdzie sobie palcem wskaże, za te wysokie pieniądze które pobiera za to, że pluje w twarz Polakom i donosi do wrogów.
Oni chcą odebrać Polakom WSZYSTKO!!!!W tym prawo do istnienia jako POLAK!!!
A potem wymazać BÓG-HONOR I OJCZYZNA z języka unijnoeuropejskiego.
Nazwę Polak zastapią nazwą Eurolak???
Może i tak?

Nie pozwólmy na to!!!NIGDY!!!

PO narzekając na "nieprawidłowe" uchwalenie budżetu, do czego blokując prace Sejmu sama doprowadziła, przypomina synka, który po zamordowaniu swoich rodziców prosi sąd o niski wymiar kary, bo przecież jest sierotą!!!
Klasyczna hucpa.

Stwierdzenie zawarte w tytule jest prawdą...
Organizacja o charakterze mafijnym-Platformerskich Oprychów otrzymała zlecenie od swoich mocodawców,obcych agentur dojących bezkarnie nasz kraj i obywateli o usunięcie rządu siłą.
Statystyki pokazują wyraźnie,że proceder wyprowadzania miliardów złotych z Polski został skutecznie powstrzymany,a pieniądze przeznaczane na potrzeby Polaków,czy jak to określa totalna oPOzycja ""polskiej hołoty""-to określenie często używane przez tzw. celebrytów w medialnych szczujniach...
Targowicka mniejszość wziątki zainkasowała,skonsumowała...i ma problem,mocodawcy oczekują efektów.
Koalicja jest zaorana politycznie i może wyłącznie liczyć na spowodowanie usunięcia rządu i Prezydenta siłą.

Tych powiązanych z PO to zaczynają już zapraszać do Radia Maryja i Telewizji Trwam. Wczoraj w Rozmowach Niedokończonych w tych mediach mówiono o projekcie ustawy PiS - "apteka dla aptekarza". Zaproszono dyrektora i prawnika Pharma Net zrzeszających apteki sieciowe. Największą siecią aptek zrzeszonych w Pharma Net jest Dbam o Zdrowie ( w skrócie DOZ pl.) Firma ta posiada kilkaset własnych aptek oraz zajmuje się też sprzedażą hurtową do pozostałych jeszcze aptek niezależnych, rodzinnych. Szkopuł jest tylko w tym, że firma ta sprzedaje leki do innych aptek w cenie wyższej aniżeli w swojej aptece dla pacjentów. I tak np. preparat vitrum osteo x 60 tabl. kosztuje w aptece prowadzonej przez DOZ pl. 21,99 zł natomiast innym aptekom jest sprzedawany za kwotę 23 zł. I jak tu można mówić o jakiejkolwiek konkurencji?

Może dobre by było aby zastosować jakaś formę prawną, formę zgodną z prawem typu powiadomienie np. przez prokuratora generalnego że popełniają przestępstwo. Powiadomienie do każdego z osobna z imienia i nazwiska. Czyli prokurator kieruje się do sali sejmowej zwraca się do każdego z imienia i nazwiska i przekazuje krótką informację (wskazane dobre nagłośnienie w razie czego bardzo głośne, oczywiście w ramach zdrowia, ale z możliwością regulacji głośności oraz ochrona dla tej osoby i nagrywanie tego). Chodzi o to aby zrozumieli że za to co czynią odpowiada każdy z nich z osobna a nie partia więc nie będą się mogli zasłaniać że szef partii im kazał. Coś takiego może wykruszyć mniej zdeprawowanych i bardziej strachliwych. Dodatkowo potem nie będą mogli mówić że nie zdawali sobie sprawy że łamią prawo że to co robią to zamach stanu. Na końcu informacja że ci co opuszczą blokadę w ciągu 5 minut nie będą w przyszłości pociągani do odpowiedzialności prawej - muszą tylko podpisać jakaś deklaracje przy wyjściu. Oczywiście obecnie nie próbować ich zamykać bo wiadomo immunitet itp. ale wykonać wszystkie wymagane procedury prawne aby np. za kilka lat gdy sytuacja i układ sił się zmieni można było ich pozamykać za próbę puczu czy zamachu stanu. Zmiana układu sił to min. łączne poparcie dla PO i Nowoczesnej na poziomie 10%, wymiana zdegenerowanych elit unijnych, które obecnie atakują pod byle pretekstem Polskę. Deklarację, którą mają podpisać ci co zrezygnują rozdać lub wyświetlić na ścianie aby się nie obawiali podstępu i widzieli że jest to w zasadzie forma ułaskawienia i dowód że się wycofali z próby zamachu stanu.

Nie od dziś wiadomo że PO to obca agentura. Ale Pan Jarosław sobie poradzi. :)

Tak, złóżmy losy kraju na barki Jarosława Kaczyńskiego i usiądźmy na kanapie przez tv, prezes będzie walczył z pełowską i nowoczesną hołotą w naszym imieniu.

wiadomo ze nie mozna siedziec ale nalezy mu zawierzyc I w razie czego poprzec nawet jak wydaje sie glupie w naszych oczach.

Gdyby doszło do odcięcia funduszy dla Polski wskutek ekscesów PO i Nowoczesnej będzie to bardzo złą rzeczą. Jednak taki skutek wybryków opozycji uderzy bardzo mocno w nią samą. Oni nie zastanawiają się nad tym co wówczas stanie się z nimi. Czy wówczas naród będzie miał jakiekolwiek opory przed wymierzeniem im kary? Co wówczas powstrzyma naród i suwerenny rząd polski przed ich ukaraniem, które będzie w zupełnej zgodzie z prawem wolnej Polski. Jakakolwiek opcja polityczna będzie dążyć do osłabienia Polski w świecie zawsze będzie traktowana jako zdrajcy a zdradę należy zawsze ukarać.

Może dobre by było aby zastosować jakaś formę prawną, formę zgodną z prawem typu powiadomienie np. przez prokuratora generalnego że popełniają przestępstwo. Powiadomienie do każdego z osobna z imienia i nazwiska. Czyli prokurator kieruje się do sali sejmowej zwraca się do każdego z imienia i nazwiska i przekazuje krótką informację (wskazane dobre nagłośnienie w razie czego bardzo głośne, oczywiście w ramach zdrowia i z możliwością regulacji głośności oraz ochrona dla tej osoby i nagrywanie tego). Chodzi o to aby zrozumieli że za to co czynią odpowiada każdy z nich z osobna a nie partia więc nie będą się mogli zasłaniać że szef partii im kazał. Coś takiego może wykruszyć mniej zdeprawowanych i bardziej strachliwych. Dodatkowo potem nie będą mogli mówić że nie zdawali sobie sprawy że łamią prawo że to co robią to zamach stanu. Na końcu informacja że ci co opuszczą blokadę w ciągu 5 minut nie będą w przyszłości pociągani do odpowiedzialności prawej - muszą tylko podpisać jakaś deklaracje przy wyjściu. Oczywiście obecnie nie próbować ich zamykać i unikać stosowania rozwiązań siłowych bo wiadomo immunitet itp. ale wykonać wszystkie wymagane procedury prawne aby np. za kilka lat gdy sytuacja i układ sił się zmieni można było ich pozamykać za próbę puczu czy zamachu stanu. Zmiana układu sił to min. łączne poparcie dla PO i Nowoczesnej na poziomie 10%-15%, wymiana zdegenerowanych elit unijnych, które obecnie atakują pod byle pretekstem Polskę. Deklarację, którą mają podpisać ci co zrezygnują rozdać lub wyświetlić na ścianie aby się nie obawiali podstępu i widzieli że jest to w zasadzie forma ułaskawienia i dowód że się wycofali z próby zamachu stanu.

Oczywiście jakby sytuacja się przeciągała zbyt długo i zagrażała nie uchwaleniem budżetu a czas to siłowe rozwiązania mogą być konieczne. Ale to najgorsze rozwiązanie.

To oczywiste. Ustalone z UE poprzez Tuska już w grudniu. Tylko że Schetyna nie wie, że na gruzy władzy rządzącej większościowo, a pozbawionej przez UE dotacji Tusk ma zamiar wjechać i się podczepić do rządzenia.

"Przeglądając internet znalazłem ciekawe stwierdzenie: jeżeli opozycja totalna […] w roku 2017, kiedy (jej zdaniem) nie ma formalnie budżetu, a bierze swoje apanaże, bierze diety i pieniądze na prowadzenie swoich biur, to jest to ewidentnie okradanie państwa polskiego. To wynika z ich własnej interpretacji – zwrócił uwagę prof. Wiesław Wysocki."

Te kanalie z Platformy i Nowoczesnej uważają, że LEPIEJ ABY POLSKI NIE BYŁO, NIŻ ŻEBY BYŁA POD RZĄDAMI PiS. Większym dla nich nieszczęściem są rządy PiS, niż zrzucenie bomby atomowej na Warszawę i Kraków.

To są potwory dla których dobro Polaków sie nie liczy albo jest na czwartym planie. Najważniejsze jest dla nich własne panowanie oraz realizacja ideologicznego planu zgodnego z wizją lewaków rządzących w Brukseli. A więc cenzura poprzez wprowadzenie kategorii "mowa nienawiści", uniemożliwiająca jakąkolwiek nawet polemikę.
A więc ideologiczne wychowanie w szkole i narzucone odgórnie forsowanie nauki gender, zgodnie z którą nie liczy sie zróżnicowanie biologiczne między chłopcem i dziewczyną i w następstwie tego nie liczy sie odmienność psychologiczna, odmienność potrzeb. Według nich płeć można dowolnie kształtować i wybierać kim sie chce. OBŁĘD.
Poza tym zgodnie z tego rodzaju szkolnym nauczaniem rodzina jest złem, jest źródłem przemocy i opresji. Trzeba ja ośmieszyć, osłabić jej prawa rodzicielskie i przekazać te prawa państwu, które może odbierać dzieci rodzicom.

Do tego dochodzi likwidacja/marginalizacja państw narodowych i przekazanie uprawnień państw narodowych w ręce niekontrolowanych przez społeczeństwo unijnych urzędów.
Oczywiście istotny jest też plan islamizacji kraju, bo to ma osłabić polskość, polską kulturę i ustawić naukę w szkole pod wymagania i przyzwyczajenia mniejszości muzułmańskiej.

To jest ten z grubsza plan ideologiczny, którego realizacji Bruksela wymaga od Platformy i Nowoczesnej.

Oni nie reprezentują Narodu, tylko maleńką grupkę uprzywilejowanych
i jej klientelę - max. 2-5 % społeczeństwa. Reszta która na nich
głosowała to tzw. pożyteczni idioci z wypranymi mózgami, półgłówki
innymi słowy.

A półgłówki niech wiedzą, że tylko w jednym banku szwajcarskim
na kilkunastu kontach należących do ludzi z polskim obywatelstwem
jest zdeponowanych ponad 860 mln USD. O dziesiątkach innych
banków, rajach podatkowych itd. lepiej już nie mówić. Ci wszyscy
pożyteczni idioci tak samo zostali wydymani jak pozostali. Bo niby
komu ukradziono 350 mld zł w czasie ostatnich 8 lat rządów
PO/PSL ? Marsjanom ?

Dla idiotów to jest błoto owsika itp. "rozrywki na poziomie" hy hy :

https://www.youtube.com/watch?...

U nas na Zachodzie młodzież tak nie bawi się.

Polecamy słuchać przez słuchawki i na pełnym ekranie :

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

P.S. Na pół dzicy ludzie w rodzaju osobnika o nazwisku Owsiak nie mają dostępu na Zachodzie do elit i mieć nie będą. Nigdy.

piekne. Jak nisko upadly polskie elity z PO, n, I tzw kod.
Nie pokazuj takich rzeczy bo tylko czlowiek sie rozbraja a my musimy byc silni fizycznie.

I co?.., panowie politycy bedziecie tak siedzieć i patrzeć na protestujących aż do wyborów... do 2019? Jak tak to róbcie to ale za swoje pieniądze i u siebie w ogródkach swoich willi, a Naród wybierze młodych reprezentantów z jajami i pozamyka jednego dnia bandę kryminalistów z PO i.N.

A moze czas na okupacje stolka Tuska na sali plenarnej UE przez PiS ciekawe jakie rozwiazanie zastosuje Donald ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl