niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Kolędowanie z klubem GP Warszawa 2

Dodano: 12.01.2017 [09:13]
Kolędowanie z klubem GP Warszawa 2 - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
Powstanie Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa 2 oficjalnie zainicjuje wspólne kolędowanie, zaplanowane na 18 stycznia na godzinę 19:00.

Na wspólne śpiewanie kolęd zaprasza szef Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa 2 Adam Borowski.

- Chciałbym serdecznie zaprosić naszych czytelników 18 stycznia o godz. 19 do warszawskiego klubu Hybrydy, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie. Jednocześnie to wydarzenie oficjalnie zainicjuje działalność Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa 2. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam – mówi Borowski.

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To ciągłe pompowanie Adama Borowskiego to w jakiej sprawie? Chodzi znowu o jego start w jakichs wyborach czy o kolejny marketing?
Przeciez takie dzielenie klubów GP w W-wie to dzielenie tu ludzi, pokazywanie wszystkim ze poprzedni stołeczny Klub GP jest niewystarczająco dobry...
Czy A. Borowski jest na tyle skutecznym/sprawnym politykiem by nowy klub był lepszy od starego? Chcecie odpowiedzi to bardzo uważnie przestudiujcie drogę "legenadrnego działacza", od czasów stanu wojennego, przez rok 1989 i lata 90. po czasy sprzed lat ostatnich.
Gdy zawsze na początku jest lider i team, a potem coraz szybciej juz bez teamu, który ma coraz więcej watpliwości wobec swego dawnego lidera, nie bądźmy bezkrytycznymi dogmatykami, miejmy oczy otwarte, bądźmy roztropni; święci sa tylko w niebie.

Prawdziwi Polacy kochający swoją Ojczyznę weźmy w końcu sprawy w swoje ręce, a te BRUDNE ŁAPY niech nie dotykają niczego co dotyczy Rzeczpospolitej.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl