niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Zbrodniarz autorytetem

Dodano: 12.01.2017 [08:43]
Zbrodniarz autorytetem - niezalezna.pl
Zmarły kilka dni temu Zygmunt Bauman jest namiętnie cytowany przez lewicowe środowiska, a także polityków chcących uchodzić za centroprawicę. Poseł Michał Szczerba na swoim Twitterze cytuje Baumana w kontekście obrony demokracji: „Demokratyczna polityka nie przetrwa zbyt długo w obliczu bierności obywateli wynikającej z ich politycznej ignorancji i obojętności?”. Ale cóż się dziwić młodemu posłowi, skoro jego starszy kolega Bogdan Zdrojewski jako minister kultury przyznał Baumanowi Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Zygmunt Bauman, podobnie jak Helena Wolińska i inni stalinowscy oprawcy, po odejściu z resortu schronili się w naukowych instytutach, gdzie rozwijali „światłe teorie”. To przecież Bauman forsował pogląd, że przeszłość nie ma żadnego znaczenia, że liczy się teraźniejszość. Uciekał od przeszłości, ale dokumenty ocalały. Dzięki nim wiemy, że Zygmunt Bauman to nie tylko znany socjolog, ale także major KBW, oficer polityczno-wychowawczy, członek PPR. Za walkę z Żołnierzami Wyklętymi i za szczególne sukcesy na tym polu został odznaczony Krzyżem Walecznych. Warto o tym przypominać, tym bardziej że nigdy za swoją przeszłość nie został rozliczony.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Śmierć jego pamięci!

O ile rozumien to w angielskiej miejscowości Leeds gdzie miaszkał (co za szczęście dla Polski) będzie pochowany, więc czemu się tak rozpiiujemy nad bandytą. Należy mu pośmiertnie odebrać wszystkie poslkie odznaczenia.

Pani się dziwi a nie wiem czy pani czytała co napisała o tym zbrodniarzu watykańska gazeta L'Osserwatore Romano.Proszę przeczytać,TO WTEDY DOPIERO PANI SIĘ ZDZIWI.

Kiedy volksdeutsch Tusk zostanie doprowadzony przed Trybunal Stanu?
A moze dalej prezes Kaczynski rozwaza poparcie jego kandydatury na kolejna kadencje "króla Europy".
Jak to stare przyslowie mówi "zdrajca, zlodziej ale NASZ".
Albo moze wjedzie nietykalny, na bialym koniu z Brukseli prosto do Palacu Prezydenckiego? To jest przeciez Polska, gdzie zdrajcy (Bolek, BULL, TUSK) sa bohaterami , a patrioci- Żołnierzami Wyklętymi.
(

*Wyszczerbieni*

Szczerba w zębach, cieć-postura
Ale baumanowo czysty
W tym "kochaaaany" uwertura
Stawia go na górze listy!

Gdy mu coś do bani przyjdzie
Wsioko-eNy zawtórują!
Nonsens wprost z czerepa wyjdzie
Armię obcy podmusztrują!

"Ościen" wciąż od siebie syczy
W imię własnych interesów
Targowica jak na smyczy
Dzienną dawkę daje stresu!

"Wow" adrenalinka skacze
Pod kopułą "menedżera"
Jak u komunisty z KC
Święcickiego - nadfrajera!

Szczerze mówiąc, w mózgu szczerba
To nie przerwa, waaaadzy zanik
Atroficzna skaza "nerwa"
Sygnał noworocznych panik!

Bauman - jeden z filarów zbrodniczego systemu. To jego zwolennicy dzisiaj blokują pracę Sejmu. Hańba im!!!

Kiedy Duda odbierze odznaczenia Sorosowi i Grossowi,a Baumanowi posmiertnie ?
NIGDY ?!!!

PiS jest za mieki dla Bandytow.

Takie sytuacje to tylko POtwierdzenie, ze w Polsce byl rozwijany miekki model panstwa totalitarnego. Gdzie TEORETYCZNIE panuje wolnosc i demokracja, zasady wolnego rynku i poszanowanie praw.
A w rzeczywistosci chowa sie jaruzelskiego z honorami wojskowymi w alei zasluzonych....zas ludzi protestujacych zastrasza sie policja albo i gazuje, polewa woda na mrozie albo strzela gumowymi kulami.
W kontynuacje wpisal sie glowny prowodyr warcholu w Sejmie - Shitteno. To on kazal otoczyc i zamknac blisko 800 ludzi w tzw. akcji widelec.
Tak to juz jak widac jest w tym naszym piekielku - trzeba byc w jedynie slusznej OPcji a nigdy nic zlego sie nie stanie.
O TO WALCZA TERAZ W SEJMIE.

Bauman byl Zydem.
Zdrojewskim jest Zydem i wreczyl order Baumanowi.

Na Polakow trwa teraz obledna nagonka.

KOD, Nowoczesna i cala ta nagonka miedzynarodowa to po prostu kontynuacja Bundu. Mamy docznienia z neo-Bundem.

Bund byl szowinstyczna i rasistowska antypolska organizacja zydowska, ktora najpierw robila wszyskto, ze Polska nie odzyskala niepodleglsci a potem, juz II RP, zeby ja utracila.

Teraz robia dokladnie to samo.

**PS. I have a dream: Beata Szydlo nastepnym Prezydentem Polski**

Czy twój nick to aluzja do szmalcownictwa?

Krzyż Walecznych dostał za Berlin, a nie za walkę z partyzantami jeszcze przed tym, jak trafił do KBW. Dlaczego pani redaktor kłamie ? Poza tym w czym się wykazał, że został "zbrodniarzem" ? W KBW całą karierę był wykładowcą i nie miał nic do czynienia z działaniami operacyjnymi. Błędem była jego miłość do systemu, ale w tamtych czasach wielu było takich, którzy wierzyli w komunizm.

Za propagowanie zbrodniczej ideologii, ogłupianie młodych ludzi i buntowanie ich przeciw odwiecznej wierze ich rodziców i dziadków, za popieranie, choćby tylko słowem mordowania przez polskojęzyczne nkwd (jakim był kbw) polskich patriotów, należy się temu przybłędzie z moskiewskiej milicji kopniak w tyłek, a nie cytowanie go po uniwersytetach. Zresztą cała ta jego "twórczość" naukowa to suchary i truizmy, które potrafiłby sporządzić, zwłaszcza metodą copy, paste (co udwodniono baumanowi) każdy student tej pseudonauki. Tzw. prawa scjologii są mało weryfikowalne i pięknie nadają się do "pływania" dla takich politruków. Zresztą jego postawa jest jeszcze bardziej obrzydliwa niż wojskowego z kbw, bo oni przynajmniej walczyli a nie dekowali swoje cztery litery po świetlicach ppr. Wyjątkowa gadzina i branie go sobie za autorytet autokompromituje i upokarza zacietrzewionych głupców i ignorantów.

Wykładami jeszcze bardziej się zasłużył komunie bo prał umysły młodych, ale pomimo tego prania terroru i tak naród polski miał ich dosyć i ciągle dążył do wyzwolenia się spod panowania przysłanych nam na czołgach przez Stalina władców. A teraz za wikipedią "Po zdaniu egzaminu maturalnego w wieku lat dziewiętnastu (1944 r.) wstąpił do 1 Armii Wojska Polskiego[6]. Pełnił funkcję oficera polityczno-wychowawczego" i dlatego dostał ten krzyż. Jeżeli uważasz, że miłość do systemu polegała na więzieniu setek tysięcy Polaków i wymordowaniu kilkunastu tysięcy po sfingowanych procesach a potem wrzuceniu ich do dołów na śmietnisku, że do tej pory nie możemy ich znaleźć, to albo jesteś kiep albo jesteś powiązany z tymi katami.

Krzyz Walecznych dostal za Berlin - za co? za strzelanie do zwyklych zolnierzy, gdy wachali sie isc pod kule niemieckich CKM-ow albo wejsc na pole minowe !!!!! Oto "bohatyr" Baumann,
do KBW trafiali ochotnicy o sprawdzonych "predyspozycjach" -
potrafili zabijac bez zmruzenia oka. Bledem moze byc ortografia , ale nie postepowanie moralne i etyczne wobec innych ludzi. Wykladowca , czyli nauczyciel ponosi duza wieksza odpowiedzialnosc niz uczen. On wychowal cale grupy siepaczy i zbrodniarzy spod znaku SB i UB - a wiec ponosi
jeszcze wieksza odpowiedzialnosc.
Teraz tylko czy ty , faraonie, cos z tego zrozumiesz ???!!!

Faraonie? Ramzes to pies sąsiadów. Niestety już nie żyje.

No cóż, w kraju nieoczyszczonym z bagna cudnego systemu, który tak lub inaczej zniszczył życie milionów wartościowych ludzi na rzecz nobilitowanej przezeń hołoty, oraz z jego fanów i funkcjonariuszy, inny scenariusz byłby niemożliwy.Lump moralny i ćwierćinteligent autorytetem, bandzior ofiarą, ofiara bandziorem.To po niemiłosiernie długich siedemdziesięciu latach zaczyna się zmieniać ale nikt nie zwróci zniszczonym utraconych szans(również ich dzieci) ani lat życia.Tym bardziej, że sprawcy wciąż luzem chodzą, krzyczą o obronie demokracji, miast gnić w celach i plują w twarz swoim ofiarom.

Bauman -Zyd: wyssal nienawisc do Polski z komunizmu. Dobrze o tym pamaietac!!!

KOMUNIZM- to ustrój ZBRODNICZY !!
A organizacje ktore go chronily,

jak UB czy SB to organizacje PRZESTEPCZE !

Jak chroniaca hitleryzm SS !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl