niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Układ kontratakuje

Dodano: 12.01.2017 [08:39]
Układ kontratakuje - niezalezna.pl
Komisja śledcza ds. Amber Gold nie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Ale gdyby szukać powodów, dlaczego układ III RP próbuje obalić obecny obóz rządzący, to praca tej komisji jest jednym z nich.

Ukazuje ona bezprzykładną bierność i niekompetencję prokuratorów, sędziów, urzędników i kuratorów sądowych. Na każdym etapie postępowania: od prokuratora referenta sprawy, przez szefów prokuratury rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz, prokuratorów prokuratury okręgowej, po prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. Fragment państwa rządzonego przez PO-PSL, państwa teoretycznego, obezwładnionego przez grupy interesów i organizacje przestępcze. Funkcjonariusze publiczni opłacani z naszych podatków i zobowiązani do służby dla dobra wspólnego zaniedbywali swoje obowiązki i nie ponieśli za to żadnej odpowiedzialności. A są przecież współodpowiedzialni za to, że Amber Gold mogła okraść tysiące Polaków. Każde z posiedzeń komisji demaskuje system III RP, w którym instytucje mające stać na straży prawa i chronić obywateli były neutralizowane – i był to niezbędny element działania układu. Teraz o powrót właśnie do takiego państwa zabiega opozycja i stojące za nią grupy interesów.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Hej Niesiol, ty mocno wyszczekany - beknij cos w temacie.....albo SZYBKO odwiedz swego kolege Bydloszewskiego prof. - tak, tak tego co z Oswiecimia wyjezdzal pociagiem w 1-szej klasie.

Amber Gold był w stanie wyłudzić tak dużo pieniędzy, bo w Polsce wiedza ekonomiczna stoi na żenująco niskim poziomie. Do tego dochodzi naiwność i zwyczajna głupa ludzi, którzy myślą, że wpłacą pieniądze na nienaturalnie wysoko oprocentowaną lokatę. Co nie zmienia faktu, że winni powinni zostać ukarani.

moim zdaniem Pani Joanno ta zdegenerowana BANDA mieniaca sie kasta elyyyta 3RP jest do zaorania bo to jest zwykla sfolocz i nic wiecej

A moze by POsprawdzac pochodzenie spoleczne, rodzinne i panstwowe tych elemetow wyzszej kasty co sie POjawiali przy Amber Gold !
Sadze ze ten ruch by wyjasnil wiele.

Złodziejska sitwa nie chce dopuścić do prawdziwych i głębokich reform. Ma poparcie Zachodu (UE) i myśli, że zwycięży w walce z obecną władzą. Widać całe bagno EUrokołchozu. Tam nie ma prawdy ani sprawiedliwości. A gdyby tak zrobić POlexit?

ale właśnie dzięki takiemu złodziejstwu teraz sądy są zakodowane i nikt nic nie wie a PO dostaje histerii po każdej pracy komisji. Każdy z PO dostał dole i teraz w panice broni siebie i kolegów to współudział w przestępstwie to dotyczy całej Polski. zatrudnili jeszcze pajaców do obrony i to HGW.

http://jozefdarski.pl/6946-afe...
Pamiętajmy że akta zastrzeżone IPN wkrótce ujrzą swiatło dzienne.
https://www.youtube.com/watch?...
Po 25 pażdziernika 2015,,Układ Okrągłego Stołu,, poczuł się zagrożony.
http://niezalezna.pl/47747-zma...
Dominacja niemieckich mediów w Polsce nie jest przypadkowa.
http://natemat.pl/167401,chcie...
a może chodzi o biliony Euro za II wojnę swiatową?
https://vod.tvp.pl/27030704/12...

Jednej rzeczy nie rozumiem .A mianowicie dlaczego jeszcze nikt nie zostal pociagniety do odpowiedzialnosci karnej ???

Tylko jednej? Moim zdanie wpierw trzeba spowodować,aby sędziowie chcieli sprawiedliwie osądzać ludzi władzy.Sędziów skorumpowanych wyrzucić ,ale przy takiej ilości musi to trochę trwać.

Cieszę się, że pozostała duża liczba patriotów w Naszym kraju. Trzeba Nasz kraj bronić, a układy rozbrajać.

zawsze chodzi im o pieniądze a teraz panika ich ogarnia przed kazamatami i glupich sobie szukaja ktorzy moga tez miec cos na sumieniu by ich bronili w protescie

Tak to cała prawda o tych ludkach broniących tzw demokracji, ich demokracji, tak samo kiedyś komuna broniła demokracji ludowej.

"Teraz o powrót właśnie do takiego państwa zabiega opozycja i stojące za nią grupy interesów."
I ma poparcie otaczających nas niestety wrogów zewnętrznych z UE I Rosji.
Ciężko będzie Prezesowi ze swoją grupką pretorianów, jeżeli naprawdę chce zniszczyć układ. Nie zadbał Prezes o szerokie zorganizowanie społeczeństwa. Dlaczego?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl