Delegacja MON Słowenii z wizytą w 17. WBZ

flickr.com

10 stycznia 2017 roku w 17. Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej miała miejsce wizyta delegacji Ministerstwa Obrony Narodowej Republiki Słowenii.

Jak czytamy na portalu 17. WBZ, wizyta miała charakter zapoznawczy z jednostką i sprzętem pod kątem możliwości dalszej współpracy na poziomie taktycznym.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez dowódcę 17. WBZ pułkownika dyplomowanego Piotra Malinowskiego, po czym delegacji, której przewodniczył Szef Wydziału Zarządzania Projektami MON Słowenii Miha Matek zaprezentowano strukturę organizacyjną jednostki. Następnie w rejonie placu apelowego goście zostali zapoznani z zasadniczym uzbrojeniem będącym na wyposażeniu jednostki – informuje 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana.

 
Źródło: 17. WBZ

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Zakończyły się kwalifikacje do pierwszego, indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Stoch na 5. miejscu

/ facebook.com/KamilStochOfficial

Kamil Stoch uzyskał 122 m i zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego, pierwszego w sezonie indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Kwalifikacje wygrał Austriak Stefan Kraft - 126,5 m. W pierwszej serii wystąpi siedmiu Polaków.

Drugi był Niemiec Stephan Leyhe - 124,5 m, a trzeci Japończyk Junishiro Kobayashi - 126 m.

W czołowej dziesiątce uplasowali się także 7. Stefan Hula - 124 m i dziewiąty Maciej Kot - 120 m. 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl