niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Niemcy: W 2016 roku przyjechało 280 tys. imigrantów

Dodano: 11.01.2017 [14:15]
Niemcy: W 2016 roku przyjechało 280 tys. imigrantów - niezalezna.pl
foto: pixabay.com/CC0 Public Domain
W 2016 roku  do Niemiec przybyło  280 tys. imigrantów starających się o status uchodźcy bądź azylanta, To spadek o ponad 600 tys. w porównaniu z poprzednim rokiem – podaje bbc.com.

Spadek spowodowany jest zamknięciem w 2016 r. szlaku bałkańskiego oraz umowy migracyjnej między UE a Turcją.

"55 tys. imigrantów, których wnioski o azyl zostały odrzucone, powróciło dobrowolnie do krajów pochodzenia; 25 tys. obcokrajowców, którzy odmówili powrotu, deportowano" - poinformował w Berlinie minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere.

W 2015 r. do naszego zachodniego sąsiada przybyła rekodowa liczba 890 tys. osób . Podróżowali głównie z Grecji i Bałkanów.

Imigranci ruszyli do Niemiec po tym, jak kanclerz Angela Merkel ogłosiła politykę otwartych drzwi dla polityki azylowej - przypomina brytyjski portal.

Decyzja kanclerz Niemiec o zawieszeniu unijnych przepisów dotyczących rejestracji azylantów w pierwszym kraju UE, do którego dostał się imigrant, została podjęta po rosnącej liczbę Syryjczyków oraz wielu innych narodowości, które postanowiły skorzystać z polityki Niemiec.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

260 tys plus laczenie rodzin okolo miliona juz, tak mowia media...

Co niemcy zrobily w tej sprawie ??? NIC to ze zastopowano to dzieki krajom Balkanskim Wegrom i Polsce niech nie opowiadaja ze to zasluga pani Merkel.A ilu maja to sami nie
WIEDZA KOGO i dlaczego.Gawiedz jezdzi gdzie chce i kasuje
socjal w kilku miastach na inne papiery

Na jednym z hol. portali podano ,ze wliczajac polaczenie rodzin ,Niemcy w latach 2015-2016 przyjeli 4,5 mln. nachodzcow!Przy czym Makrela nie ustaje w wysilkach ,zeby doprowadzic do tzw. wspolnotowego rozwiazania kryzysu imigranckiego,co przeklada sie na dalsze forsowanie znanych nam kwot!Taktyka obliczona na zmeczenie materii!

To wszystko sa wierutne klamstwa.
W 2016 do Niemiec przybylo 1,5 miliona migrantow, a nie jak Niemczury podaja tylko 900 tys.
Oprocz tego nikt nie wierzy w to, ze kogokolwiek deportowano (chyba ze tylko Albanczykow), gdyz same wladze niemiecke juz podawaly, ze obecnie, z powodu nieposiadania dokumentow praktycznie nie mozna deportowac nikogo.

lewackie pranie mózgów niemców od lat 1960 przyniosło taki efekt, że jeden klan arabów handlujący w berlinie narkotykami liczy około 12 tysiecy osób. są nie do ruszenia - no chyba, że im polacy zrobią mała bitwe pod Wiedniem, he,he ...

280 tys X średnio 3 plus kuzyni i ich familie = witamy w Reichu nowy milion, by żyło się lepiej, wszystkim. Stasi to jednak miało pomysły, nierychliwe, ale skuteczne.

Co za draństwo. Wczoraj na Ukrainie doszło do zniszczenia i zbezczeszczenia pomnika upamiętniającego polskich bohaterów, a na portalu na którym się znajdujemy ani wczoraj, ani dzisiaj żadnej wzmianki, to haniebne przemilczenie i obłuda. Trudno się dziwić, wszak redaktor owego portalu wczoraj na TVP Info bełkotał, że pomnik tak naprawdę zniszczyli Rosjanie (!), to mi przypomina słowa Macierewicza, że za Wołyń odpowiada Rosja (!!) i tutejszego guru Jerzego Targalskiego, który mówiąc o Wołyniu opluwa Kresowiaków (!!!). Jesteście szaleni, już dawno straciliście wiarygodność, blichtr i niezależność. Uważam, że portale Niezalezna i Fronda, są reprezentantami obcej racji stanu: ukraińsko-żydowskiej.

Dokladnie kto nie caluje ukra zuwielbiniem w...to ruski trollszpieghaker

Lecz człowieku nogi....bo na głowę za późno.

To spieprzaj na onet! Czego się tu plątasz??

a ty kacapskiej ?

zycze szkopom jak najlepszego ubogacania sie z najezdcami w nowym roku 2017.

Szwaby chyba nie potrafią liczyć: to nie SPADEK o 600 tys, tylko WZROST o 280 tys! Pewnie mają jeszcze wolne miejsca w podziemnych bunkrach...
PS. Do lemingów, które zaraz będą mi tłumaczyć, że to jednak spadek, bo rok temu było 880 tys: zrozumiałam treść artykułu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl