niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

S-400 trafiły do Floty Północnej

Dodano: 11.01.2017 [13:53]
S-400 trafiły do Floty Północnej - niezalezna.pl
foto: flickr.com
Nowy regiment systemów rakietowych ziemia-powietrze S-400 Triumf rozpocznie w najbliższym czasie służbę w ramach Floty Północnej Federacji Rosyjskiej – informuje rosyjska agencja informacyjna TASS.

Pod koniec 2016 roku odbyły się szkolenia na poligonie Kasputin Jar, które miały przygotować żołnierzy do obsługi systemów rakietowych S-400 Triumf. Scenariusz zakładał zapewnienie obrony powietrznej obszaru pomimo złych warunków pogodowych, jakie panowały oraz urządzeń, które miały zakłócić działanie systemów przeciwlotniczych/przeciwrakietowych. S-400 Triumf to rosyjski system rakietowy czwartej generacji klasy ziemia-powietrze. S-400 może jednocześnie namierzać i naprowadzać rakiety na 6 celów, znajdujących się w odległości nawet 400 km. Jest zdolny zwalczać samoloty, pociski manewrujące oraz pociski balistyczne.
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Do Autora artykułu mam małe pytanie. Żeby nie było, że się zaraz czepiam, ale ile potzreba zadać soboie trudu by wkleić zdjęcie zestawu S-400 Trumph a nie samobieżnej wyrzutni rakiet balistycznych TOPOL-1M. Proszę Państwa jesli juz chcecie o czymś pisać to róbcie to proszę profesjonalnie a nie na od trąbił, bo od razu zaniżacie poziom do szwabskiej gadzinówki czy interii z onetem razem wziętych.

S-400 Triumf nie radzą sobie nawet z klasycznym horyzontalnym nalotem pod niskim kątem drzewnianych drzwi od stodoły.

Paczka chińskich fajerwerków stanowi lepszą obronę przeciwlotniczą niż ten ruski szmelc czwartego sortu.

Może nie na temat, ale wszystko wskazuje na to, że to Rosjanie stoją za wysadzeniem pomnika w Hucie Pieniackiej ku czci pomordowanym Polakom:

http://www.polukr.net/blog/201...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl