niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

SMS z Madery

Dodano: 11.01.2017 [13:17]
SMS z Madery - niezalezna.pl
foto: GP
Ryszard Petru zapewniał, że przez cały czas pozostawał w esemesowym kontakcie z Grzegorzem Schetyną w sprawie taktyki blokowania sejmu, również w czasie wyjazdu na Maderę (twierdził, że to nie była Madera, tylko inne miejsce w Portugalii).

Ludziom trzeba wierzyć, więc może warto odtworzyć sobie możliwą wymianę zdań pomiędzy szusującym na nartach w Austrii Schetyną a odpoczywającym w ciepłych klimatach Petru.

P: Grzesiu, co wy odwalacie, ten występ Muchy to jakaś masakra.

S: To przyjedź tu i sam śpiewaj – przynajmniej nikt nie widzi pustej sali.

P: Chyba nie sądzisz, że cały mój klub będzie tam warował dwadzieścia cztery godziny na dobę – swoją drogą musisz tu kiedyś przyjechać, ciepło, słodkie wino, życie jak w Madrycie, to jest Maderze.

S: Trzeba zrobić zbiórkę jedną godzinę dziennie, żeby na zdjęciu widać było choć parę osób – ja wolę białe stoki, a wieczorami jest takie grzanie, że starczy do rana.

P: Dobrze by było zwrócić uwagę na nasz upór i poświęcenie, tyle tygodni walki o wolność i demokrację. Lubisz kalmary? Robią tu doskonałą sałatkę.

S: Tak, musimy być bliżej ludzi i podkreślajmy, że władza się izoluje, a my bratamy – w przyszłym roku trzeba wcześniej rezerwować hotel, apartamenty w pięciogwiazdkowych były już zajęte i po nartach nie mam sauny ani basenu, co za dziadostwo.

P: Po sześciu królach ogłosimy naszą strategię na później.

S: Ok, Rychu, pokażmy z Mateuszem, że jesteśmy dla tego kraju jak Kacper, Melchior i Belzebub.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ja bym się nie zdziwił gdyby on poleciał na jedną z wysp Azorów na Terleire na której to Amerykanie mają bazę wojskową i lotnisko i robią tam co chcą. Mógł tam polecieć żeby dostać pieniądze od USA i dalsze wytyczne. Petru jest protegowanym wicesekretarz stanu Vistorii Nuland. Już wcześniej przylatywała do Polski by mu dawać wytyczne osobiście. Możliwe że się spotkał tam ze swoimi mocodawcami bo prości ludzie o Portugalii wiedzą tylko tyle że to ciepły kraj turystyczny.

tak sie zastanawiam po co wpuszczac ludzi w kanal? Liderzy wyjechali po nowe wytyczne bo sa bezradni a tam bez polskich sluzb pouczeni przez moznych ktorzy chca Polski bananowej naradzali sie. Powoli trace zaufanie do pana i w caly ten wymiar sprawiedliwosci ktory okrada no tak bylo jest i bedzie i nic sie nie zmieni w mediach tez.

A dacie jeszcze SMSy z San Escobaru?

Mamy tylko fotki
Schetyny z kozami na Maderze.

No ja rozumiem że dla takiego gościa gorszego sortu(nie Polaka lecz ewentualnie antypolaka) dla którego jakieś kraiki z ameryki środkowej są tyle warte co Polska to ma wielkie znaczenie że się pomylił. To jest obojętne jaki kraik miał na myśli Waszczykowski, każdy ich głos jest wart tyle samo a dużo tych krajów jest do spamiętania. Polska to poważny kraj i jak się mu czasem pomyli jakiś kraj stamtąd to nic wielkiego się nie dzieje. To i tak o wiele lepsze niż ignoranctwo amerykańskich polityków albo głupota rosyjskich którym nie da się wbić do głowy że Polska nigdy nie będzie wasalem Rosji.

Swiety Jerzy obcial wszystkie lby smokowi.
I to powinien byc przyklad dla wszystkich polskich demokratow.
Wyrwijmy murom zeby krat,
Polam kajdany,polam bat,
A mury runa,runa,runa,
I pogrzebia stary swiat.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl