niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

​Cyberagresja

Dodano: 11.01.2017 [08:37]
​Cyberagresja - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Nasilają się rosyjskie próby ingerowania w demokratyczny porządek krajów Zachodu. Ostatnio premier Szwecji poinformował, że w jego kraju dochodziło do prób dezinformacji – wysyłanie fałszywych listów, rzekomo sygnowanych przez szwedzki rząd, oraz tworzenie fałszywych kont urzędników państwowych w mediach społecznościowych. Także u nas nie brak sygnałów o aktywności cybertrolli Putina. Warto przypomnieć, że NATO uznało cyberprzestrzeń za obszar, w którym mogą się toczyć działania militarne, a cyberatak za równoznaczny z napaścią konwencjonalną. Oznacza to, że w tej sferze musimy skokowo zwiększyć możliwości obronne, także ofensywne. Bo tylko posiadanie realnych narzędzi pozwalających adekwatnie odpowiedzieć na cybernapaść sprawi, że ryzyko takowej poniesie agresor. A atak na świat wirtualny może oznaczać ogromne szkody w świecie realnym.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przydałoby się, w Polsce robi się w necie od nacjonalistyczno-antyzachodniego bełkotu, którego konkluzją często jest "A w Rosji to jest tak dobrze...".

Ty pierwszy do nich należysz.

Premier Szwecji to socjaldemokrata i lewacki szkodnik który zgodził się przyjmować islamskich imigrantów wszystkich jak leci. W ten sposób doprowadził do katastrofy i praktycznie to dzięki niemu konserwatywno-narodowa partia Szwedzcy Demokraci zdobywa w sondażach jeśli nie drugie to co chwila pierwsze miejsce a tym samym w wyborach 2018 roku może wygrać i sformować gabinet. Oznacza to koniec rządów czerwono-zielonej koalicji. Ponieważ lewactwo nie chce stracić władzy wpadło na pomysł straszenia Rosją. A premier z zawodu spawacz o spojrzeniu umysłowo opóźnionego to typowy przykład polityka naiwnego i wręcz prostolinijnego któremu można wszystko wmówić.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl