niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Przesilenie w Sejmie?

Dodano: 10.01.2017 [11:24]
Przesilenie w Sejmie? - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Choć marszałkowi Stanisławowi Karczewskiemu udało się doprowadzić do rozmów z częścią opozycji (bez przedstawiciela PO) w sprawie rozwiązania kryzysu w Sejmie, to trzeba pamiętać, że prawdziwym testem intencji opozycji będzie pierwsze posiedzenie Sejmu w środę. A uczestnictwo w rozmowach Ryszarda Petru o niczym nie przesądza, bo jeszcze nie tak dawno deklarował kontynuację demolowania dobrego imienia polskiego parlamentaryzmu. Nikt nie wie, co ten wulkan intelektu zamierza oprócz tego, że postanowił wystawić do wiatru Grzegorza Schetynę i chce odbudować swój wizerunek, który mocno ucierpiał po eskapadzie do Portugalii. Jednak znając jego dotychczasowe dokonania i sposób percepcji otaczającego go świata, trudno spodziewać się po nim czegoś dobrego. Pewne natomiast jest, że większość Polaków ma już dość ludzi, którzy zostając posłami, zachowują się niegodnie. Ludzi tak wychowanych, że gdy nikt nie patrzy, potrafią szperać w cudzych torebkach, prowokować, rzucać wyzwiska. Większość Polaków ma już dość tej błazenady w Sejmie. I liczy na zdecydowane działania marszałka Marka Kuchcińskiego, który nie bacząc na to, co powie ktoś w Europie, zaprowadzi porządek.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

szkoda na ciebie czasu... boś za cienki..

raczej płonna nadzieja... przecież wszyscy oni... razem... pozycja i "opozycja" kreuja ten w najgorszym wydaniu kabaret w polskim Sejmie... a wszyscy razem poniżają Polaków... nieprawdaż?...

Uważam że PIS w Sejmie ma robić swoje.
Nie może iść na zgniłe kompromisy.
czekamy na dobre i potrzebne ustawy.
Polacy oczekują dobrego i sprawnego państwa.
PO boi się rozliczenia za Smoleńsk !
PSL zachowuje się niczym dziwka.
W tle idzie o miliardy dla reżimowych mediów i o lewe kontrakty rekinów finansowych.
..Psy szczekają karawana jedzie dalej,,

Pani Kidawa Błońska zamówiła ekspertyzę na temat posiedzenia Sejmu w sali kolumnowej Sejmu od pana dr Ryszarda Balickiego z Wrocławia.
Pytam zatem czy jest to syn I Sekretarza KW PZPR Zdzisława Balickiego?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzisław_Balicki
Kto z Wrocławia to potwierdzi?
Pytam bo pan Ryszard B.był bardzo aktywny w obronie Rzeplińskiego i jego poczynań.
Ludzie Tuska czyli Kopacz i desant z Gdańska blokują Sejm.
Jednak Schetyna jest w sytuacji trudnej.
PO grozi rozłam !!!

Liczę, i oczekuję, że jak jutro warchoły zwane posłami zablokują Sejm, zostaną wyprowadzeni z Sejmu przez Straż Marszałkowską, i oddani w ręce policji, a dalej prokuratury. W międzyczasie odbędzie się głosowanie nad pozbawieniem immunitetów tej hołoty.
Tak dalej nie może być, a godząc się na to PiS uczestniczy w tej hucpie, i też łamie demokrację.
Karygodne, Polacy mówią DOŚĆ HUCPY!

Dokladnie tak...co maja POwiedziec dzieciom w szkole nauczyciele..jak w Sejmie banda oczadzialych "reprezentantow Narodu" ma mentalnosc stróża z PGRu..?
Zrobili sobie piaskownice w rejonie mownicy Sejmowej...grzebia PO kieszeniach....spiewaja jakies ulozone na przerwie panflety..udaja ze bronia demokracji..w przerwach na POzeranie kanapek, pasztetow a coraz to ktorys znika idac niby do kibla a znajduja go w Portugalii...

A sprawa prosta jest - 1 ostrzezenie, 2 kara finansowa dotkliwa, 3 poddanie pod glosowanie uchylenie immunitetu, 4 wywleczenie za morde przez straz marszalkowska i przekazanie policji przed gmachem Sejmu.
Dalej-organa maja praktyke codzinna z obywatelami, jak im zapewnic ubaw PO pachy...
Gwarantuje, ze PO 48h spedzonych na dolku 1z 2 kilka razy sie zastanowi czy warto szumiec...

p.s. Jezeli mniejszosc usiluje rzadzic wiekszoscia(dodatkowo metodami ulicy) to to nie jest zadna demokracja...

PiS ma wiekszosc i w najmniejszym stopniu nie powinien sie zgodzic na jakiekolwiek ponowne debaty nad ustawa budzetowa! Sam pan Kaczynski zauwazyl, ze bylaby to praktyka rujnujaca polska demokracje.

Nie zwazajac na donsy pana Schetyny, ktory kilkakrotnie juz udowodnil, ze jest zwyklym, dyspozycyjnym cwelem, a nie rasowym politykiem z klasa, nalezy postawic sprawe jasno: albo opuszczacie Sale Plenarna, albo wzywamy Straz Marszalkowska, ktora doprowadzi was natychmiast do prokuratury. Przeciez puszczenie w niepamiec tej proby wywolania zamieszek doprowadzi natychmiast pod byle pozorem do wywolania kolejnej burdy.

Sadze, ze jest przyzwolenie wiekszosci spoleczenstwa na takie spionizowanie poslow, swiadomie prowadzacych polityke antypolska i prowadzacych niebezpieczna gre, ktora moze sie zakonczyc rozlewem krwi i nowymi zaleznosciami niewolniczymi w spoleczenstwie!

Niestety, nie mozna juz dluzej tolerowac pelzajacej zdrady stanu, ani zwazac na belkot brukselskiego stada euro-pawianow.

Przesilenie w Sejmie=Kabaret klalnow w Cyrku=SB=KOD=KGB.

nie uważam aby kompromis PiSu z tą ,,totalną opozycją" był dla rządzącej partii w przyszłosci korzystny. PiS strzela sobie nie w piętę, kolano ale w skroń.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl