niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Polscy bokserzy na dopingu

Dodano: 10.01.2017 [08:17]
Polscy bokserzy na dopingu - niezalezna.pl
foto: pilkanaszpilkach.blog.pl
Dwaj pięściarze kategorii junior ciężkiej spotkali się 12 grudnia na gali we Wrocławiu. W trzeciej rundzie zwyciężył Michał Cieślak, jednak wokół rozstrzygnięcia było dużo kontrowersji ponieważ w drodze po zwycięstwo był liczony, ale wstał i zdołał pokonać Nikodema Jeżewskiego. Stawką były dwa pasy - mistrza Polski oraz tytuł IBF Baltic. Teraz okazało się, że wyniki testów antydopingowych u obu bokserów dały wynik pozytywny.

Choć brakuje jeszcze oficjalnego stanowiska, to obu zawodnikom grozi zawieszenie. Michał Cieślak miał wylecieć do Stanów Zjednoczonych na obóz treningowy, gdzie miał rozwijać swój pięściarski warsztat. 27-latek miał ostatnio znakomitą passę, notując osiem kolejnych triumfów przez nokaut, jednak jego wyjazd został wstrzymany. 

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Polscy bokserzy to albo kryminaliści albo oszuści

ProPOnuję dla obu zawodników "pas koksiarza kategorii junior ciężkiej" na otarcie łez.

Czy taka wiadomość powinna być ważna? A czy czasem nie powinniście napisać o zniszczeniu-Wysadzeniu w powietrze Pomnika poświęconemu zamordowaniu w okrutny sposób Polaków w HUCIE PIENIACKIEJ przez Ukraińców-OUN-UPA w 1944 roku? Co się dzieje Wy rządzący w Polsce i Wy Dziennikarze znaczących Dzienników i Mediów że nie piszecie o tym fakcie, o tym podłym występku ludzi co nigdy nie byli przyjaciółmi Polaków a co w ostatnich latach na siłę robią z Ukraińców dobrych sąsiadów a czynią to PIS i Inne Partie i tzw."Poprawność polityczna". Czyżby tyle Polskiego Narodu wymordowanego w okrutny sposób =*L*U*D*O*B*Ó*J*S*T*W*O a wymordowano blisko a nawet może i więcej bo 200.000 tysięcy ( dwieście tysięcy Matek, Dzieci, Ojców i Starszych bezbronnych ludzi za to że byli Polakami? Co Wy do Jasnej ciasnej Ch....y robicie pseudo-politycy w garniturkach za parę tysięcy złotych, w butach za paręnaście stówek i w krawatach za też parę stówek i z wyzelowanymi włosami o różnycm kolorze, a płeć damska ubrana w kostiumy i bluzki też za parę tysięcy złotych i butach na koturnach za pare naście stówek.Co Wy robicie Polityczki i Politycy? Dziś będzie następna "Miesięcznica" za tych co zginęli 10.IV.2010 roku i oczywiście dobrze że się pamięta ale ta sytuacja a ta sprzed kilkudziesięciu lat na Ziemiach Wschodnich na Wołyniu powinna mieć już dawno i wielokrotnie większy odzew na każdy rok i na każdy dzień nawet. Obudżmy się Polacy-Rodacy-patrioci bo niestety Ci co teraz też są przy Władzy to niestety maja takie sprawy jak Ludobójstwo na Wołyniu na dalekim miejscu a Pan Ambasador Rządu Polskiego Jan Piekło też nie jest też zbyt wielkim Polskim Patriotą jak i też pan Marszałek Sejmu Marek Kuchciński co odkładał w Sejmie Uchwałę a powinna być Ustawa a nie Uchwała o Ludobójstwie.Zle się dzieje i znowu jak widać to sprawy ŻYDOWSKIE SĄ WAZNIEJSZE OD POLSKICH-dlaczego????????
pytam się dlaczego)))))))))))
Obudż się Polsko Moja Ukochana Ojczyzno-Rzeczpospolita Polsko z Białym Królewskim Orłem w Złotej Koronie. Obudż się Polsko ,Narodzie, Narodowcy gdzie Wy jesteście w końcu?Gdzie Nasza-Wasza Pamięć o tych co gineli w okrutny sposób???Piszcie i Mówcie na programie -Idż pod Prąd Mariana Kowalskiego i Pawła Chojeckiego!!
Pozdrawiam Wszystkich Polaków-Rodaków w Kraku i za Granicą!
Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy-Patrioci!

Witam-100/100!!!Uderz w stół-a nożyce....Skąd na tym portalu tyle dziadostwa z UP-..y,Nie jestem żadnym ruskim trolem,tyle w temacie,a uczciwy Ukrainiec pewnie czuje się tak jak ja,kiedy ktoś mówi ,że niejaki Ryży płemier to Polak...

Won parszywy ruski śmieciu do swoich, stęchła onuco kacapska!
Nawet tych wypocin nie czytałem bo takiego analfabety jak twoja ryża kanalia z Kremla nie warto nawet oglądać a co dopiero czytać te bazgroły.
Nie zapłacą ci, na samogon nie będzie.

ech... troche inne slowa, troche krytyki, troche inny poglad niz Twoj( Wasz) i juz gosc jest ruskim agentem? W jednym niegramatycznym zdaniu, wycedziles z paszczy tyle jadu,a do tego klasyfikujesz sam siebie do fanatycznych idiotow. Nie mozna juz iec innego zdania? Nie mozna krytykowac PiS? Gratuluje szerokich horyzontow. Pozdrawiam.

ot i następny debil pełobolszewicki szczuć przypełz z bolszewii i myśli że Polak łyknie ten jego szajs...to nie ten portal sasza paszoł won kacap spadaj i pozdrawiaj swoich w maskwu!

Precz z ćpunami, zakałą narodu!

SASZA już z samego rana RABOTAJESZ??? Czy czasami to twoi z CCCP nie zrobiliście tego??? A teraz czekacie aż Polska wypowie wojnę naszym Braciom z Ukrainy??? Chcecie tam w Moskwie żeby Polak strzelał do Polaka obywatela Ukrainy??? Znamy to z 1939 roku jak przebrani w Polskie mundury CZERWONA FASZYSTOWSKA SWOŁOCZ napadła na radiostację w Gliwicach, i to był jeden z powodów na wywołanie II wojny światowej. SASZA Polacy nie dadzą się sprowokować CZERWONYM FASZYSTOM z MOSKWY.

"weteran prawdziwy"????ciekawe .kto uczył cię historii,,,a może sam trochę postaraj się trochę..dowiesz się kto sprowokował napad na radiostację w Gliwicach..
Odpir.....się od Rosjan..Polecam temat co wydarzyło się w Jałcie..

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl