niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Koniec ekshumacji w piwnicach Aresztu Śledczego w Białymstoku

Dodano: 09.01.2017 [18:40]
Koniec ekshumacji w piwnicach Aresztu Śledczego w Białymstoku - niezalezna.pl
foto: ipn.gov.pl
W ramach śledztwa Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku w piwnicach białostockiego Aresztu Śledczego znaleziono w grudniu szczątki kolejnych czterech osób. Dwie czaszki były przestrzelone.

Ekshumacje w piwnicach miejscowego Aresztu Śledczego były częścią postępowania w sprawie zbrodni komunistycznych i przeciwko ludzkości, dokonanych przez funkcjonariuszy białostockich struktur Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w latach 1944-54.

W piwnicach odnaleziono jamę grobową ze szczątkami czterech osób. Na czaszkach dwóch z nich widnieją ślady postrzałowe. Stan zachowania pozostałych szkieletów nie pozwolił na wstępne ustalenie przyczyn śmierci dawnych więźniów. Szczątki zostaną poddane badaniom sądowo-medycznym i genetycznym.


Ekshumacje w tym miejscu zostały zakończone. W sumie, podczas prac w piwnicach dawnego aresztu UBP w latach 2014–2016, odkryto szczątki 10 ludzi i drobne fragmenty kości co najmniej jeszcze jednej osoby.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Winni śmierci są ŻYDZI, którzy dorwali się do władzy przy pomocy bagnetów Armii Czerwonej.
Okres kiedy żądzili Polską nazywany jest kolokwialnie ŻYDOKOMUNĄ.
W 1968 r 2/3 Żydów, którzy wyemigrowali z Polski to stalinowscy oprawcy Polaków.

Jak to mozliwe, ze powstaly juz wiele lat temu Komisje Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu i do tej pory zaden zbrodniarz komunistyczny nie zostal pozbawiony wolnosci, a tym bardziej calkowitej emerytury itd.Co gorsze ze ten zbrodniczo-kolaborancka cholota komunistyczna uprawie bezkarny burdel publiczny, a trybuna niezalezna.pl ciagle publikuje zdjecia tego bydla, jak to oni sa najwazniesi w zyciu polaka zniewolonego w kolchozie euro. Dzis krol kolchozu rudy Twusk ma nawet poparcie ze strony rzadu, ktory tak niedawno glosil ze trzeba jego zamknac za Smolensk.Takie sytuacje utrwalaja powiedzenie Sienkiewicza, H-J D-A i KK.

Ziemio Ojczysta
Ziemio Skrwawiona
Tak Sercu bliska
I Życiem broniona

Dziś Znowuś Dumna
Choć Smutne Masz Lica
U Stop Twych Trumna
W Niej Tajemnica

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl