niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Życie jest gdzie indziej

Dodano: 09.01.2017 [08:39]
Życie jest gdzie indziej - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Stugębna wieść niesie, że nowym liderem KOD-u będzie Władysław Frasyniuk. Że tak umyślono sobie w „Gazecie Wyborczej” (choć broniący do upadłego nieuczciwości Mateusza Kijowskiego Jacek Żakowski chyba dowiedział się o tym ostatni), Fundacji Batorego i zapleczu TVN-u. Słowem, postkomunistyczny establishment uznał, że z Kijowskim na czele pojedzie prosto w nicość. Wyznacza więc kolejnego kandydata na lidera, który pod nieobecność Tuska poprowadzi polityczne interesy postkomuny. Który to już raz? Wcześniej liderem wg „Wyborczej” miał być Janusz Palikot (Tusk nie we wszystkim się podobał). Potem Petru (nie Schetyna, który musiał ograć z Siemoniakiem własną partię i „Wyborczą”, by móc przewodzić PO), wreszcie wyciągnięty ze środka agorowej warszawki Kijowski. Co strzał, to sukces – pokaz „intelektualnej” siły środowiska. Teraz, sięgając po zasoby dawnej Unii Demokratycznej, potwierdzają to, co zwykle – zadufanie establishmentu z al. Róż naraża wyborców opozycji na ciężkie zgryzoty. Właściwie to tym wyborcom należą się wyrazy współczucia – są bez szans na wykreowanie własnego lidera. Decydują nie oni, a obsesje i wojny systemu III RP. A życie jest gdzie indziej.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kłamliwe Licho po lesie chodzi, kiedyś temu Lichu ktoś wynagrodzi Srebrniki już wydane za plucie na Komorusia, ta koleząnka pewnego Prezusia

PiS ma 235 posłów i ma rządzić. Niestety, "szakale medialni" ujadają jak za dawnych lat. Nie wpuszczajmy lisa do kurnika - np. niejakiego P. Szumlewicza (07.01.2017 - g. ok 20,45 TVP-info). Zabrać się zdecydowanie za porządki związane z finansami - kasą, a będzie spokojniej. Nie ma kasy, nie ma imprez!!!

Frasyniuk bardzo nieładnie postępuje.
Pani Lichocka bardzo ciekawie kombinuje...
Prawda jak to często bywa, zwykle leży po środku...

....A życie jest gdzie indziej.

*** Wlasnie i dlatego Niemcy dalej beda kontrolowac media poniewaz udalo im sie rade medialna spacyfikowac.

A pani Joanna w czasie przesluchan kandydatwo np. na szefa radia nie bedzie miala czasu poniewaz gdzie indziej bedie umowiona.

Tak jak w przypadku przesluchan kandydatow na szefa TVP.
Powiedzialbym, ze w zyciu czlonka rady mediow nie ma wazniejszego momentu niz wybor szefa TVP. Ale nie dla pani Joanny. Dla niej byl to nic nie znaczacy drobiazg. No i wlasnie Kurskiego wybrala.

Bez rop.....enia KASTY sędziowsko-prokurwatorskiej nic nie będzie mozna w PL zrobić i tzw. złodzieje i oszuści z PO,PSL,KOD,N i wszelkiej maści partyjki SŁUPY, mogą czuć się spokojni!!! Tym bardziej ,że w to tałatajstwo antypolskie pompowana jest kasa z lewacko-liberalnego świata !!!

Pni Joanno, to bardzo dobra wiadomość. Ten który zaszczycił swoją obecnością nieboszczkę Unię Demokratyczną a potem upadły LID i nie wiadomo co jeszcze, teraz zapewne zaszczyci kolejne jeszcze ciepłe polityczne ciało.

... Kukiza :)
Wedle sondażu IBRiS dla „Rzeczypospolitej” Polacy za lidera opozycji uważają… Pawła Kukiza.

Oni tylko typują, a żydoniemiecka V Kolumna czyli IV Władza pompuje go, bo bez tego byłby tylko marnym szarpidrutem. Przecież to mikrob polityczny.

"Właściwie to tym wyborcom należą się wyrazy współczucia "
Z jakiej okazji? Ze nie będą mogli prowadzić swojego wrogiego wobec Polski i Polaków procederu?
Z tego powodu należy im gratulować! Na pohybel ruskiej swołoczy!

Układ okrągłego stołu wymyślił i realizuje plan obalenia rządu pod nazwą,,Operacja Boże narodzenie,,
Do tego planu mają wsparcie Tuska,Brukseli i Berlina !
Niemcy boją się by Polska nie posła w ślady Grecji ,która domaga się od Niemiec ok.400 mld dolarów za II Wojnę swiatową.
Puczystom z PO pomagają zagraniczne media a szczególnie niemieckie.
https://vod.tvp.pl/27030704/12...
Niemcy boją się rządu PIS.
Chcą postawić kolejny raz na Tuska.
http://wpolityce.pl/polityka/1...
Rząd PIS ma ogromne poparcie w Narodzie mimo iż media ogólnego ścieku popierają układ okrągłego stołu i jego patologie. Rząd PIS walczy z ogromną korupcją.
Ta korupcja dosięga sędziów i polityków opozycji.
minister Ziobro zapowiada reformy sądownictwa pod nazwą,,Cela+,,

Kandydatów na "liderów" nie braknie.Szumełda/Szumejda też ma apetyt-czy to ten co bandażował ręke-po tym jak chciał z Kijowym wejść na mszę za śp.Inke i Zagończyka-aby POmodlić się i POrozmawiać?a moze niejaki "obywatel RP"-Kasprzak który co miesiąć będzie'bronić'grobów?..cały ten "oddolny i spontaniczny" tzw.komitet obrony nie wiadomo czego-to rodzaj "frakcji"uliczników oPOzycji totalnej-podczepić się pod każdą uroczystość,rocznicę,święto,mszę nawet pogrzeb,"zaimitować"KOR,poznanski czerwiec56,solidarność czy 'ofiary"stanu wojennego...manifestować aby zakłocić,zapaskudzic,sprofanować...a zwłaszcza prowokować...kto go POwołał?czy PBK w przegrany wyborczy wieczór jako "pospolite ruszenie"?kto to finansuje?-oprocz składek do puszek-kto ich ekwipuje w "rekwizyty"?jakie 'szatany" były tu czynne,jakie "stare kiejkuty'?Bestia atakuje.Boże chroń Polskę

dobre z tym Żakowskim

Kijowski to przedskoczek, a ew. Frasyniuk to przedskoczek z ławki rezerwowych. Docelowym zawodnikiem ładnym, amerykańskim i oddolnym jest Lis, ale jego mogą wyjąć dopiero przed wyborami, żeby im się nie zużył za wcześnie.

A kiedy Prokuratura zajmie sie wizerunkiem Frasyniuka ?
Kiedy Pinior znajdzie sie w areszcie ?
Kiedy Schetyna odpowie za "ukladanie" sie z mniejszoscia niemiecka przed wyborami 2015 ?

Nigdy.
Układ jest nieruszalny - nawet kijowski alimenciarz jest nietykalny.
Schetyna też nie odpowie za 'widelec'. Podpaski i inne nitrasy i muchy mogą skakać ludziom po głowach i nikt im nic nie zrobi. Kopacze arabskie i sikorskie tuski mogą mieć wszystkie przekręty i zbrodnie za kołnierzem i kłamać w żywe oczy, ale są za duzi żeby ich pociągnąć do odpowiedzialności.

Dokładnie nigdy! Co zresztą można wywnioskować po wpisie Pani poseł. Wiedzą o fundacji sponsorowanej zza granicy i widza co ona wyprawia w Polsce a jednak pozwalają na to - nie zdelegalizują jej. Czego się boją? Może mamy Magdalenkę 2.0? Jak w 2017 nie wejdzie w życie program Cela+ to na bank mamy kolejny układ my nie ruszamy was a wy nas.

Art.32 Konstytutcji RP - "Wszyscy sa wobec prawa rowni."
a zycie dopisuje - sa rowni i rowniejsi.
A PiS tak obiecywalo , ze bedzie przestrzegac Konstytucji.
Niejaki rzeplinski, sekretarz POP-PZPR , ps. sedzia trybunalu konstytucyjnego ( swiadomie malymi literami - to byla parodia prawa ) stawal i bronil za niemieckie pieniadze trybunalu ( ale jakiego ??? ). Nawet do USA , GB i komisji wenerycznej, przepraszam weneckiej biegal i latal.
Ludzie z Rzadu RP - wezcie sie za prace , nie moze byc owsikowa regula - rubta co chceta !!!

niestety,mieliśmy magdalenkę i okrągły stół,historyczne POrozumienie "człowieków honoru" i oPOzycji 'konstruktywnej" POwołanej przez Kiszczaka,mazowiecką grubą kreskę,konstytucję Kwasniewskiego,"transformację" PRL w IIIRP,która jest demokratycznym państwem prawników....rząd działa we wrogim otoczeniu,wrogie 'kadry",korporacje i wrogie POsamorządy..układ beneficjentów i utrwalaczy IIIRP zwiera szyki i walczy o to aby było tak jak było...to jest wojna/wg Kalisza/.Bestia atakuje!Boże chron Polskę!

No, teraz mamy miesięcznice i nową tradycję pamięci o zmarłych - prawie Nowa Era w obchodach zmarłych. Ilu Polaków celebruje comiesięczne intencje mszalne za swoich bliskich ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl