niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Premiera miniserialu Toma Hardy'ego. Czy "Tabu" okaże się hitem? ZWIASTUN

Dodano: 08.01.2017 [23:22]
Premiera miniserialu Toma Hardy'ego. Czy "Tabu" okaże się hitem? ZWIASTUN - niezalezna.pl
foto: mat.pras.

Na ten miniserial (8 odcinków) kinomani czekali od roku. Autorski projekt Toma Hardy'ego ("Incepcja", "Zjawa"), który do tej pory realizował się głównie aktorsko, będzie papierkiem lakmusowym jego scenopisarskiego talentu. Wielu spodziewa się prawdziwego hitu, chociażby ze względu na współpracę aktora z jego ojcem Edwardem "Chipsem" Hardym i reżyserem Ridleyem Scottem. Pierwszy odcinek "Tabu" można obejrzeć od dziś w serwisie HBO GO. Czy okaże się hitem?

Londyn, 1814 rok. Awanturnik oraz łowca przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Na miejscu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Delaney staje twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu. Zamiast tego buduje własne imperium handlowo-transportowe, znajdując się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma rywalizującymi ze sobą mocarstwami: Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.

Produkcja już od niemal roku wzbudza ogromne zainteresowanie widzów na całym świecie, głównie za sprawą plejady gwiazd pracujących nad "Tabu". W niecodziennej roli spotkamy tu zarówno Toma Hardy'ego, który nie tylko napisał scenariusz, ale wcielił się w główną postać serialu, jak i Ridleya Scotta (twórcy takich kinowych hitów jak "Obcy" czy "Gladiator"). Swoje trzy grosze dołożył też sam ojciec Hardy'ego, komediopisarz Edward "Chips" Hardy. Pierwszy z ośmiu odcinek "Tabu" można oglądać od dziś na platformie internetowej HBO Go.  Wiele wskazuje na to, że serial ma szansę stać się jednym z najciekawszych zjawisk filmowych w 2017 roku.

ZOBACZ ZWIASTUN:




 

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Hitem to jest ale miniserial Ucho prezesa

Jeśli już to Taboo ( nawet nie potraficie oryginalnej nazwy podać?), odcinek pierwszy dobrze zapowiada serial, zobaczymy.

Obejżałem pierwszy odcinek. Zapowiada się dobrze.
Tom Hardy jest świetnym aktorem i jak widać również producentem. Ridley Scott to już klasa sama w sobie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl