niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Polscy skoczkowie zdominowali Turniej Czterech Skoczni. Internauci nie zawiedli. MEMY

Dodano: 07.01.2017 [12:28]
Polscy skoczkowie zdominowali Turniej Czterech Skoczni. Internauci nie zawiedli. MEMY - niezalezna.pl
foto: demotywatory.pl
Kamil Stoch zwyciężył Turniej Czterech Skoczni. Piotr Żyła zajął drugie miejsce. Tuż za podium uplasował się Maciej Kot. Polacy szaleją z radości. Internauci jak zwykle nie zawiedli i w błyskawicznym tempie stworzyli zabawne memy z udziałem naszych bohaterów.

Stoch jest drugim Polakiem, który zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni. Pierwszym był w 2001 roku Adam Małysz. Piątkowe wyniki są tym bardziej ważne, że po raz pierwszy dwóch polskich skoczków narciarskich stanęło na podium w klasyfikacji końcowej tego konkursu. 

Nie ma czasu na świętowanie. To tylko jeden z etapów tego sezonu. Przed nami kolejne konkursy Pucharu Świata i to co najważniejsze – mistrzostwa globu. Musimy wrócić na ziemię i twardo po niej stąpać

– powiedział zawsze opanowany trener polskiej reprezentacji Stefan Horngacher.

Piotrek będzie czarnym koniem

- mówił Adam Małysz jeszcze przed otwierającym konkursem w Oberstdorfie.

Internauci także skomentowali fantastyczny występ polskich skoczków. 

Wszystkie zdjęcia: demotywatory.pl
 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Jakie ladne chlopaki te skoki wygrali...":)
BRAWO PANOWIE,POLACY!
Latacie WYSOKO,i uczciwie siegacie po ZLOTO!
Dziekujemy za piekne zwyciestwa!WSZYSTKIE!

Jeśli Austriacy celowo zamiast naszego Hymnu podłożyli Hymn Wszechsłowiański, to są głupi, bo słowa tego Hymnu są o wiele "mocniejsze".

Hej, Słowianie, jeszcze nasza
Słowian mowa żyje,
póki nasze wierne serce
za nasz naród bije.

Żyje, żyje duch słowiański,
i żyć będzie wiecznie,
Gromy, piekło – złości waszej
ujdziem my bezpiecznie!

Mowę naszą ukochaną,
Bóg nam zwierzył w darze.
Wydrzeć nam ją – nikt na świecie
tego nie dokaże.

Ilu ludzi, tylu wrogów,
możem mieć na świecie,
Bóg jest z nami, kto nam wrogiem,
tego Bóg nasz zmiecie!

I niechaj się ponad nami
groźna burza wzniesie,
skała pęka, dąb się łamie,
ziemia niech się trzęsie.

My stoimy stale, pewnie,
jako mury grodu.
Czarna ziemio, pochłoń tego,
kto zdrajcą narodu!

Wania, już nie macie co tam w tym Olgino wydumać? :))))))))))))

Wypad na swoje serwery cyrylicą pisać.

sport.austria@sport.gv.at

Bundesminister
Hans Peter
Bundesministerium für Landesverteidigung und Sport - Sektion V Sport
Haus des Sports
Prinz-Eugen-Straße 12
1040 Wien

Sehr geehrter Herr Bundesminister Peter,

gestern hatten Sie merkwürdigerweise bei dem internationalen Sportwettbewerb in Bischofshoffen nicht die passende Nationalhymne für das Küren des polnischen Gesamtsiegers der Vierschanzentournee parat gehabt. Damit Sie in der Zukunft über die organal polnische Nationalhymne verfügen können, sende ich Ihnen davon eine gute Auswahl zu und wünsche Ihnen, dass Sie bei künftigen Sportereignissen vor solchen Pannen verschont bleiben.

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

Mit freundlichen Grüßen

Wkradł się mały błąd. Powinno być "original" zamiast "organal".

Nie zapominajmy o nowej roli naszego byłego mistrza Adama Małysza, który dołączył do drużyny, co widząc po wynikach, bardzo mocno mobilizowało zawodników

malysz to POlszewicki wypierdek i kundel Bula, przez co splamil swoj honor jesli go mial i cale swoje osiagniecia sportowe.

Jeśli oburzamy się na organizatorów za cover Hymnu to może jeszcze wytknijmy "kibicom" że Flaga Państwowa to nie szmata ani nawet znak drogowy do wypisywania nazw miejscowości!!! Nie widziałem podczas transmisji ANI JEDNEJ obcej flagi POpisanej... Tylko - Biało-Czerwone... Radość i smutek. Euforia i rozpacz...

Jak już taki ĄĘ jesteś to powinieneś wiedzieć że to nie jest flaga państwowa. Tak samo jak godła które można kupić w sklepach nie są godłami. Prawo zakazuje handlu takimi rzeczami, dlatego praktycznie każdy gadżet czy flaga z barwami narodowymi albo godłem ma specjalnie minimalnie zaburzone proporcje lub kolorystykę, żeby to właśnie obejść.
Poza tym, to nie nosi znamion bezczeszczenia flagi - po to też flaga jest, żeby ludzie świętowali z jej użyciem.
To jest właśnie dziwna mentalność Polaków, jak coś jest dla ludzi to zaraz to tak chcą uregulować że koniec końców wszystko jest dla samego siebie, a nie dla ludzi. Jaki jest sens flagi jeśli używać nie można. Zaraz się znajdzie ekspert który uzna że machanie samą flaga (np. jak biegacze często zakładają na plecy po wygranej) to też bezczeszczenie, albo że flagą należy machać w sposób przewidziany przez ustawę.

W innych krajach ludzie używają flag do byle pierdółek, na każdym kroku. W Danii nawet łańcuchy choinkowe to flagi, a flagę państwową można wywieszać na prywatnych masztach tylko do godziny 16:00, dlatego wszyscy używają chorągwi, bo jej to nie dotyczy. Jak ktoś ma urodziny to małe flagi (na plastikowych patyczkach) wbijają w ziemię przed domem. Później wiatr to wywraca i wala się to po ulicy czasami. Nikt o to hecy nie robi, bo wiadomo że intencją osoby nie było bezczeszczenie flagi tylko świętowanie.
Trochę luzu :)

dobra, dobra, to Ty, jak widać, poszedłeś w prawnicze srutu tutu...jeśli tak, to są to bardzo minimalnie "zaburzone proporcje" - inaczej np. orzeł musiałby mieć jedną nogę albo być bezdziobny, że by nie być godłem itp.
a generalnie zgadzam się z Twoim przedmówcą - bazgrolenie po flagach wk...wia mnie od dawna i też nigdzie nie widziałem, żeby np. niemiec napisał sobie gorlitz na fladze - a my - im większe zakuprze (ptasi odpowiednik zadupia) tym większy napis na fladze - czyli coś w rodzaju: tu byłem, bolek z bździszewa...i nie chodzi o to, że nie można używać (widać masz mentalność carsko-ukazową) ale nie wypada, nie uchodzi, nie powinno się.

ubieranie się we flagę jak Amerykanie czy Brytyjczycy (np.na ŚDM, jako jeden jedyny, koleś biorący udział w "procesji" młodzieży miał na sobie ciuch z motywem Union Jacka)czy robienie z niej wszelkiego rodzaju ozdób to co innego niż bazgranie po nich, dziwne, że nie widzisz różnicy

Rebus:
chotS, chotS, chotS!
alyZ, alyZ, alyZ!
toK, toK, toK !

No niestety, stosunek Małysza do ś.p.prezydenta Lecha Kaczyńskiego kładzie się cieniem w konfrontacji z Kamilem Stochem,który jest apolityczny, Kamil bije na głowę Adama dosłownie pod każdym względem,to bardzo inteligentny i ułożony chłopak.
Bezcenne są wypowiedzi Małysza z nutą zaskoczenia, że już nie on jest idolem skoczków.

No, uczelnia swoje zrobiła. Postawa Stocha, żony i otoczenia też. A Małysz jest też dobrym i grzecznym Polakiem z osiągnięciami. I nie musi się tego wstydzić.

A Ty co, prowadzisz klasyfikację osobowości sportowców? Póki co to Stoch jeszcze daleko ma do osiągnięcia tego co Małysz osiągnął. Porównajmy ich na zakończenie kariery, ok?
A to co Małysz mówi to jego sprawa. Jak był skoczkiem to był apolityczny i aż wkurzająco skromny.
"Najważniejsze to oddać dwa równe skoki" i tylko to się liczyło.

Taka Prawda---niestety jestes w duzym bledzie ocenijac wwyniki Malysza i naszgo nowego bohatera narodowego, ktorym jest Kamil Stoch.Ja takze bardzo doceniam wynki jakie osagnol Malysz , jednak 2 zlotych medalow olimpiskich Stocha nikt nie przebije.

gęgolu,prawda cię aż tak razi!?
mała mysz niech się martwi, o bula ponoć główka go pizga!
a nasi poradzą sobie bez dyrektorka,od dupy zawracania!
niech sobie GO wezmą na szefa kodziarzy przecie ON taki demokratyczny!A ty to sobie oddaj jeden skok,na ten swój głupi łeb!POkrako!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chłopaki!!! Wielki Szacuuuuuun!!!

Noja BABCIA przygłucha , podczas grania pyta się , to teraz grają hymn żałobny?!!! - drużynowo nie zagrali Hymnu Polski a teraz grali marsz załobny - to celowo zeby KIBICE nie śpiewali HYMNU POLSKI.

Hymn polski ,francuski ,rosyjski czy każdego innego kraju ma określoną muzykę ,tekst i rytm . To nie jest muzyka rozrywkowa aby robić z tego cover .

Fakt bo to był hymn żadnego z wyżej wymienionych krajów.Był to hymn wszechsłowiański. który w latach 2003-2006 był hymnem Serbii i Czarnogóry
http://www.bialykruk.pl/wydarz...

BOLKI jeżdżą do Brukseli i Strazburga robić TYŁY , a tu taki numer wywinęli::)))

Stoch latał wysoko i daleko ale kodziarzy tam nie widział

Od kiedy haratacz w gałę wyniósł się z kraju, a ministra sPOrtu przestała sport kompromitować to i mamy o wiele więcej sukcesów sportowych!

Minęły na szczęście już czasy Perejro i Borubarów

Nie dość, że Orły, to jakie przystojniaki!

Malysz : klasa, Stoch powaga. Jednak ten trzeci jest moim mistrzem: To : Jednak Zyla. za to tylko rze lubi sie smiac , tak z siebie jak terz i z przeciwnikami razem.

Małysz sportowcem jest bardzo wielkim,nietuzinkowym,ale już człowiekiem czy jest wielkim mam wątpliwości jak usłyszałem jego opinię wtedy http://www.fakt.pl/wydarzenia/...

Stronkę Fakt zablokował, Niemcy nie lubią, jak im się dekonspiruje agentów.

A ja się zastanawiam,dlaczego nie grano naszego hymnu?Tzn. grano jakaś melodie,ale to nie był nasz hymn.Czy to pieprzone lewactwo juz całkowicie zgłupiało z zazdrości?

Panowie, byliście, jesteście i pozostańcie wspaniałymi Reprezentantami Polski. Nie przejmujcie się rakuską wersją Mazurka Dąbrowskiego - oni tak mają. Nieście dumnie biało czerwoną.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl