niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Co Austriacy zrobili z polskim hymnem? Internauci: „Puścili chińską podróbkę...”

Dodano: 07.01.2017 [10:02]
Co Austriacy zrobili z polskim hymnem? Internauci: „Puścili chińską podróbkę...” - niezalezna.pl
foto: print screen/Facebook Eurosport
Kamil Stoch zwyciężył w piątek Turniej Czterech Skoczni. Po ceremonii dekoracji zwycięzców w Bischofshofen zagrano Mazurka Dąbrowskiego w bardzo nietypowej wersji. „Zrobili z naszego hymnu marsz pogrzebowy!” - komentują użytkownicy mediów społecznościowych. 

Radość z powodu zwycięstwa Stocha była ogromna. Niestety, nieco przyćmiona, przez wpadkę organizatorów. Sam Kamil Stoch wydawał się być zaskoczony wersją Mazurka Dąbrowskiego którą usłyszał po ceremonii dekoracji. Nagranie puszczone przez organizatorów „rozjechało się” z radosnym śpiewem kibiców. Choć radości Polaków nie da się zepsuć, to nie kryją oni swojego zaskoczenia i rozczarowania. Internauci nie pozostawiają na organizatorach suchej nitki.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Austriacy nie puszczali naszego hymnu, oni go grali na żywo. Moglibyście to sprawdzić przed napisaniem artykułu. Zdaje mi się, że któryś z naszych skoczków nieźle gra na gitarze. Mógł ich zastąpić.

To nie był marsz pogrzebowy ani hymn Polski, tylko hymn państwa Serbia i Czarnogóra obowiązywał w latach tzw hymn wszechsłowiański 2003-2006
https://www.youtube.com/watch?...

To nie była profanacja to było celowe upokarzające działanie hitlerowsko-lewackich Austriaków.
Dlaczego nie było oficjalnego protestu naszych sportowych władz?

Austria przed wojną połączona była z Niemcami (Anschlus) - czy też mają, jak Niemcy, hitlerowski hymn "Deutschland ueber alles"?
-Będą w Polsce kolejne imprezy - może im też pogrzebowo zagrać?... - To łatwo zrobić: opornik na zasilaniu (żarówka szeregowo) i będzie wolno beczyć ich hymn. Pozdrawiam wesoło.

A" Dobra Zmiana" jak zwykle .POLACY nic sie NIE STALO.Niech by sprobowali tak sprofanowac hymn Rosji lub USA.Ale poco sie narazac przecie dostalismy ORZEŁA.!!!

Czy hymn austryjacki nie jest przypadkiem
odzwierciedleniem hymnu ich Adolfa kierujacego
Swoich i Innych do komor gazowych .......?

Co się czepiacie. Austriacy chcieli aby ta radosna chwila trwała jak najdłużej, dlatego patefon przełączyli na 33 obr/min.

Hitler był Austriakiem!!!!!!!!!!!!!!!

Austria - Niemcy to jedna maść, zdemoralizowanego, kompletnie zżydwionego narodu którego wkrótce Muzułmanie czapkami nakryją wszak pedalstwo się nie rozmnaża, ci potomkowie Adolfa, lub "wujka" tej w Polsce judzącej trzpiotki jewrejskiej id...ki z PO od Petruchowa towarzyszki Scheuring-Goering, albo potomkowie Prusaczki Merkel, tej potomkini Junkersów - czyli rozbiorców Polski, która doprowadza Europe do SAMOZAGŁADY! itp..itd!

Pokłosie nazi Mutter, nazi Vater jak zasze wykonało zadanie. A polskojęzyczne geeemkowasczykowskie tzw. msz RP jak zawsze gdy opluwają Polskę i Polaków - nic sie nie stało.

sport.austria@sport.gv.at

Bundesminister
Hans Peter
Bundesministerium für Landesverteidigung und Sport - Sektion V Sport
Haus des Sports
Prinz-Eugen-Straße 12
1040 Wien

Sehr geehrter Herr Bundesminister Peter,

gestern hatten Sie merkwürdigerweise bei dem internationalen Sportwettbewerb in Bischofshoffen nicht die passende Nationalhymne für das Küren des polnischen Gesamtsiegers der Vierschanzentournee parat gehabt. Damit Sie in der Zukunft über die organal polnische Nationalhymne verfügen können, sende ich Ihnen davon eine gute Auswahl zu und wünsche Ihnen, dass Sie bei künftigen Sportereignissen vor solchen Pannen verschont bleiben.

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

https://www.youtube.com/watch?...

Mit freundlichen Grüßen

Wkradł się mały błąd. Powinno być "original" zamiast "organal".

Austriacy pokazali swą małostkowość. Trudno nazwać ceremonią zakończenia jak jakiś robotnik przynosi po pucharze, całość nieskładna i chaotyczna. Nie jest to austriacka norma. Nie było hymnu po pierwszej dekoracji - nie znieśli by nadmiaru. Hymnu się nie gra lecz odtwarza i trzeba się nieco przyłożyć aby otworzyć go wolniej, tak jak to zrobiono. Złośliwość małego Jasia, którego piecze niepowodzenie.

"Niech się uczą bo posłuchają tego jeszcze nie raz" Dobre.

Celowa profanacja przez potomkow Adolfa.
Ciezko przebolec porazki.

Banda aroganckich, zlosliwych idiotow.
Proponuje, zeby przy najblizszej okazji tym kanaliom odplacic pieknym za nadobne.

To jakaś kołysanka była.

Gdzie są organizatorzy? to już druga pomyłka dot. Hymnu Polskiego - Celowa??????? Czy niemiecki był kiedyś źle wykonany. Nie szanuje się nikogo, kto nie szanuje siebie, zatem to w naszym interesie by wykonanie było najlepsze. Jeżeli nie to Polacy winni mieć swoje do użyczenia...i by było jak najczęściej.

Faktycznie do takiego HYMNU MY NIE JESTEŚMY PRZYZWYCZAJENI , ALE SŁYSZAŁAM ŚPIEW POLSKICH KIBICÓW , WIĘC PRZEBOLAŁAM. I trzeba zawsze tak robić ŚPIEWAĆ A GŁOŚNO !

nie ma się co dziwić.
Przecież to rodacy hitlera.

Moim zdaniem, to jest profanacja Hymnu Narodowego. "Taki" polski hymn, to to samo, co "polskie obozy koncentracyjne". MSZ - do dzieła !!!

profanacja to jest bazgranie po polskiej fladze, zwłaszcza w czarnym kolorze. Buractwo.

No cóż, niektórzy są głusi. współczuję. Może jednak powstrzymają się od komentarza. Maszerujący w takim tempie legioniści Dąbrowskiego usnęliby po przejściu 500 metrów.

naprawdę redakcja nie wie co to była za melodia? pieśń "Hej, Słowianie" nazywana także Hymnem Wszechsłowiańskim...
przed wojną była hymnem Słowacji a po wojnie Jugosławii a później Serbii i Czarnogóry....melodia wzorowana na Mazurku Dąbrowskiego który wzorowany jest na pieśni ludowej...

to była po porostu czysta szwabsko-nazistowska złośliwość, że musieli Polakom odegrać hymn na swojej ziemi...

MP3 Time-Stretching przestawili - (wikipedia info)
na inny język= rozciągnęli nagranie bez zmiany tonacji.
Na nasz język= zrobili sobie jaja!

Może to Hymn GALICJI ?P

Taki bardziej amerykański ten hymn, nawet nieźle brzmi tylko słowa cięzko wciskaći

to świadczy tylko o miałkości tej nacji. Taka sama hołota, jak naród hitlera.

te austriackie mendy zrobiły to celowo z zawiści, bo wygrali Polacy. To nacjonalistyczne gnidy, jak ich ziomal Adolf.

wsaystarczy przed kazdymi zawodami sportowymi wyslac oficjalny hymn Polski zeby mogli go odtworzyc podczas ceremoni.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl