niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Plany biorą w łeb, będzie Tuskopowrót

Dodano: 07.01.2017 [09:06]
Plany biorą w łeb, będzie Tuskopowrót - niezalezna.pl
foto: Archiwum GPC
W 2000 r. w czasie wyborów prezydenckich dawny układ PRL-owskich służb specjalnych i PZPR-owskich prominentów oprócz Aleksandra Kwaśniewskiego miał także Andrzeja Olechowskiego, który był swoistym „back upem” na wypadek niekorzystnego wyroku sądu lustracyjnego dla starającego się o reelekcję prezydenta. 

Ostatecznie plan A się powiódł: Aleksander Kwaśniewski po raz drugi został prezydentem RP (sąd lustracyjny orzekł, że nie skłamał w swoim oświadczeniu lustracyjnym), a Olechowski zaczął budować Platformę Obywatelską, nową formację polityczną, która potem na osiem lat objęła władzę w Polsce. 

Dziś, jak na razie, wszelkie plany powtórzenia podobnego sukcesu skazane są na niepowodzenie. Ani Ryszard Petru, ani Mateusz Kijowski nie spełniają pokładanych w nich nadziei, ale wręcz zaliczają kompromitację za kompromitacją. Dobrej passy nie ma też Grzegorz Schetyna, lider współtworzonej niegdyś przez Olechowskiego partii. A to oznacza, że wcielony w życie zostanie najprawdopodobniej plan awaryjny: Tuskopowrót.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusk jako Premier był spolegliwy wobec Niemiec.
Dostał w nagrodę fotel,,króla Europy,,czyli szefa Rady europejskiej.
III-RP sypie si na naszych oczach.
W grudniu ,,Układ,, chciał dokonać ulicznego zamachu stanu.
Jednak rząd nie dał się sprowokować do siłowej obrony Sejmu.
Berlin i Bruksela ma kłopot.TK nie jest już paliwem do walki.
Pozostał Tusk jako,,zbawca,, ale za Smoleńsk może mieć postawione zarzuty.
Pamiętajmy że Tusk bywał w restauracji,,Sowa i przyjaciele,,
Te taśmy są na pewno !!

mam nadzieję że są naprawdę mocne taśmy z rozmów u Sowy gdzie wyraźnie będzie słychać i czuć KIM BYŁ I JEST naprawdę Donald Tusk. tego faceta trzeba zdemaskować przed narodem definitywnie i bez retuszu !

Jest jeszcze trochę mniej zgranych (skompromitowanych) kart, lepszych dla Schetyny, niż taki Tusk. Najlepsi to koledzy z Dolnego Śląska. Taki Jozef P. może już nie zabłyśnie, ale "katorżnik" Frasyniuk... mało kto pamieta lub daje wiarę, że go ubecy inflagranti z pewną Basią zatrzymali ;)

Powrót od razu , ale za kraty.

Nie będzie Tuskopowrotu.
Grześ Schetyna wyciągnie nowe taśmy od Sowy i Tusk czym prędzej da nogę do Brukseli.

Niewykluczone ,ze taka próba nastąpi. Ciesze się ,że na tych stronach spekuluje się na temat przyszłych akcji politycznych . To dowodzi realizmu. Uświadamiacie w ten sposób
elektorat jaki by on nie był.

To ,ze piszący tutaj autorzy i internauci są przeciwko Tuskowi niestety nie przesądza o jego skutecznym powrocie.
Trzeba pokazać ludzi z jego partii w perspektywie ich lokalnych związków, układów samorządowych. Skończyć wreszcie
śledztwo smoleńskie i szeroko informować o jego wynikach w oficjalnych strawnych komunikatach.Ludziom , zwłaszcza tym niezdecydowanym trzeba dać czas na przetrawienie informacji.
Wybory samorządowe są pierwsze w kolejności. PiS powinien już się do nich szykować. W takim Wrocławiu, na przykład, jak się by lepiej przyjrzał to na PiS nie chce się głosować.

Kukiz wczoraj po "Wiadomosciach" w TVP1 mowil ze powcy przygotowuja powrot Tuska do polskiej polityki jak skonczy zyrandolowac u Merkel,

Tusk to przestępca. I złodziej. I zdrajca. I autor spisku przeciw demokracji w postaci układów z NBP. Każdy słyszał. Szef przestępców podatkowych, Nowak. Szef dezinformacji po ZAMACHU, Laska.

Za co pójdzie do pierdla ?

A pójdzie tak jak poszli Kiszczak i Jaruzelski!.Daj sobie na wstrzymanie !

PRL-owskie sluzby maja "krotka ławke". Starzy sprawdzeni czekisci nie moga zaistniec w polityce, bo wkrotce zostana ujawnione ich teczki, a nowych inteligentnych nie ma. Dlatego obsadzaja genetycznym debilami rozne esbeckie wynalazki, takie jak Nowoczesna, czy KOD. Petru z powodzeniem moze konkurowac z Jasiem Fasolą.

stanowczo protestuję... bardzo proszę nie obrażać Rowana Atkisona (Jaś Fasola)... to bardzo inteligentny człowiek...

"tuskopowrót"? A kto tu na niego czeka oprócz prokuratury?

Ciekawe, w którym temacie "bohater" będzie lepiej zorientowany: w Amber Gold, czy w podróży polskiej delegacji do Katynia?

Tuskopowrót, to nieskuteczny niewypał w lodach Arktyki. a w Polsce układ bez zmian. Polityke trzeba kreować, a zgrane karty się wyrzuca. . Błędy konstytucji Kwacha, będą jeszcze, zbierać żniwo bylejakości na niekorzyść Polski. Jednopartyjny system aktywny PiS, na rzecz Państwa, to zbyt mało, aby postawić na nogi harmonię i wzajemna korelacje, w wielu sferach. Mówiąc potocznie, pozostałe "partie opozycyjne" nie dają żadnej gwarancji poza demokrętacją i niszczeniem Polski. Wyjście jest tylko jedno, musi powstać zupełnie nowa partia, o zacięciu intelektualnym narodowym, czystą pod względem przeszłości i nawet przy współudziale programowym PIS - wówczas, Polska będzie pozamiatana, już w najbliższych wyborach.

I bardzo dobrze, że wraca, będzie równowaga na politycznej scenie. Proszę też nie trzęść za bardzo kolanami, bo i tak z góry wiadomo, że Tusk przegada Kaczyńskiego we wszystkich aspektach życia politycznego i każdym języku, nawet polskim.

Wróci, wróci - w kajdankach zeby odPOwiedziec za zniszczenie POLski - no i oczywiscie za 850 mln zł z ambergoltt..........

Z tej zniszczonej Polski, Polski w ruinie, masz kasę na 500+ i inne wydatki socjalne. Nikt, słowem NIKT, o nic Tuska nie posądzi, bo to są sejmowi kolesie od 25 lat.

Kolanami to powinien trząść twój ulubieniec ryży fryc bo do tego czasu to już jakąś celę + mu zaoferujemy.

Skoro Rzeplińskiemu bez mrugnięcia okiem wypłaciliście 320 tysięcy złotych, to weź mnie kolego nie rozśmieszaj, że Tuskowi spadnie włos z głowy.

Skoro to my wypłaciliśmy, to kim Ty jesteś? Tobie też mamy wypłacić? Tylko za mocno się nie garnij, bo wypłata może być mocna...nie wiem, czy udźwigniesz!

Ryży, jak wróci, to już będzie sądownictwo pozamiatane reformą sądownictwa. Nowi sędziowie na wyścigi będą chcieli osądzić śliską gadzinę.

A co takiego wartościowego ma Tusk do zaoferowania? Chyba przez 7 lat swojego premierowania już pokazał.

Zobaczymy czy przegada prokuratora, chociaż Kaczyński na pewno dał by sobie radę i kolana nie wchodzą tu w grę chyba, że krzyżem by leżał i prosił o przebaczenie, może w tedy.

PiS to nie jest banda z mojej bajki, ale Tuska nie poprę.
Miał już swoje okienko, mógł się bardziej postarać.
Wole poczekać na kogoś innego.

Póki co koniu boży,zanim się doczekasz,zajmuj się bajeczną masturbacją.

Tuska promują przede wszystkim Niemcy.
Rząd PIS to dla Niemiec twardy partner.
Chodzi przede wszystkim o odszkodowania za II wojnę swiatową.
Grecja własnie zbiera papiery i poprzez Parlament domaga się
prawie 400 mld Euro.
Niemiecka wrzuta Rotha a niemieckie interesy w Polsce.

http://blogpress.pl/node/23303
Jedna książka ma przysłonić inną książkę?
https://www.youtube.com/watch?...
http://www.arbeiterfotografie....
Strach przed prawdą Smoleńską paraliżuje Niemców oraz pro niemieckiego Tuska.
Przez Europę idzie rewolucja ludzi o poglądach konserwatywnych.
Następna będzie Francja i Włochy !
Prezydent USA jest przykładem że można wygrać wybory wbrew wszelkim klikom i sitwom.
Plan obalenia rządu i Sejmu w Polsce to międzynarodowa inicjatywa.

Jest demokracja więc czemu nie, niech wraca, tylko czy jest gotowy na to wymiar sprawiedliwości z odpowiednim aktem?

Dlatego sprawą pilną jest uruchomienie programu Cela+, właśnie min. dla MATOŁA Donalda T.

Czy Niezalezna juz zglupiala do tego stopnia,ze pomaga Tuskowi ?

Bynajmniej, NIEZALEŻNA komentuje blamaż liderów opozycji. Po kompromitacji Kijowskiego, Petru i Schetyny, ostatnim, liczącym się graczem opozycji, pozostał Tusk. Poważnym uszczerbkiem dla PO i Nowoczesnej, było powstanie prorosyjskiej partii ZMIANA. Putin sam chce zadbać o swoje interesy w Polsce - rezygnuje z epigonów( PO i Nowoczesnej) . Sytuacja PO, staje się trudna. Traci poparcie polskich wyborców i rosyjskiej agentury, a Niemcy już im się odwdzięczyli, zaś Francuzi nic nie dają. Dryfują w stronę KODziarzy, którzy właśnie utracili okrągłostołowe apanaże, bo złamali układ z Narodem i nie odeszli z polityki.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl