niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Hanna Lis zachęca opozycję do powrotu na Maderę!

Dodano: 06.01.2017 [12:18]
Hanna Lis zachęca opozycję do powrotu na Maderę! - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Totalna kompromitacja zarówno Ryszarda Petru, jak i Mateusza Kijowskiego sprawia, że odwracają się od nich dotychczasowi zwolennicy, a także zdeklarowani przeciwnicy PiS-u. Do grona osób ostro krytykujących poczynania Petru i Kijowskiego dołączyła Hanna Lis.

Żona Tomasza Lisa, który nie kryje swojej niesłychanej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości, a także popierania KOD-u i wszystkiego, co antyrządowe brutalnie skomentowała poczynania liderów opozycji proponując...zrzutkę na bilet powrotny na Maderę.- Opozycja przebiła wizerunkowe dno i udało się jej przewiercić przez kilkumetrową warstwę mułu i wciąż brnie głębiej. Poza sytuacjami kryzysowymi typu Petru w Portugalii z posłanką, Kijowski jako informatyk KOD za 15 tys. zł miesięcznie opozycja nie ma kapitału wizerunkowego i nie ma żadnych sukcesów – mówił w rozmowie z niezalezna.pl dr Wojciech Jabłoński, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

lorelajn dla ubogich ,gospodyni domowa o POlytyce : ,,pliz,, -
buhaha...
,,idź głupia do głupich,, co za towarzycho ...

Bog jesli chce kogos pokarac to odbiera mu rozum, miesza jezyki jesli jest to wieksza grupa ludzi. Przypatrzcie sie opozycji tej totalnej, zero wspolnego planu :) toz to co oni robia to jakis cyrk jest, to nie ma prawa wypalic. Pomieszalo sie im w beretach, dni sa policzone

Wierzcie Hani, ma doswiadczenie, w koncu tez wyjezdzala na male te-a-tet z Lisem przed nosem jego owczesnej malzonki Rusin. Haniu, to jak to sie robi wlasciwie?

Powiedziała by pani Lis (bo może wie) kogo Soros postawi teraz przeciwko polskiemu rządowi jeśli dotychczasowym agentom dał dyscyplinarne wymówienie

Schrek z POszustów na nartach, Lowelas z Nowośmiesznej na Maderze to Totalna Opozycja. Niech nie wygłupiają się ,bo zbłaźnili się totalnie na cały świat. Niech ich Belzebub porwie.

Panie. Petru,
Oczekuje od Pana, jak moge przypuszczac powažnego i kompetentnego posla, uzupelnienia informacji nt. P. Kijowskiego. Powiedzial Pan, zze jego wystèpek byl zgodny z prawem. Prosze zatem o:
1. Opisanie zdarzenia stanowiàcego stan Pana wiedzy w sprawie w której sie Pan wypowiada.
2. Podanie wykroczeñ jakich dopuścił sie Kijowski i ich interpretacjè prawna

pani lis chyba nie za bardzo ma pretensje do kijowskiego, a tylko do petru, który go krytykuje. Myślę, że postępowanie kijowskiego całkiem mieści się w jej pojmowaniu życia, biznesu, polityki itp. A petru wg niej nie powinien się kijowskiego czepiać

...kazdy miał jakies plany co do czasu buntu w Sejmie .., Schetyna chwilę relaksu na nartach w Austrii ,Rychu na Maderze ,a Mateusz takie bardziej przyziemne -jak przetrwac do nastepnych wyborów.... ,zadnemu Misiu nie udało się ...

Kedajówno milcz. Milcz Kedajówno.

Kedajówna rzecze ?

Lisica-zazdrośnica też chciałaby być przyjęta przez Swetra na członka w Portugalii.

Bardziej obrazowo byloby "wciagnieta na czlonka".

Haniu, prawda to, ze tak zbiednialas, ze jak poszlas na spacer do parku to ci kaczki chleb rzucaly?
Napisz jak jest, bo moze da sie cos z tym zrobic.

Lepiej za Ural - wylota z całą bandą.

Konsekwentnie, to pani Hanna Smok-Tunowicz POwinna wysłać na Maderę także i SyfiLisa.

Tomek Janiszewski

"Konsekwentnie, to pani Hanna Smok-Tunowicz POwinna wysłać na Maderę także i SyfiLisa."

Hanna Cmok-Cmok CmokTunowicz czyli za cmoka lub dwa

dostajesz koszerne jak nie na tydzień to ponad roka, dostęp

do jej krocza, bez względu na SyfiLisa!

W tym miejscu, oceniając atak LISICY, warto rozważyć czy to czasem nie przemawia przez nią niedostrzegalna a dla innych, niepodważalnie widoczna. HIPOKRYZJA, no bo czy jej postępowanie nie przypomina tej prostibuli, która dała się namówić "totalnej Schetynie" aby zdyskredytować DRANIA.
Czyli ta sama odmiana SEKSAPILU i taki sam przykład, nieopanowania władzy na PENISEM i widać, że ta przypadłość doświadcza również LISY.
Najtrudniejsze jest zrozumienie, czym przekonał Totalny Schetyn córkę pewnej chaotycznej myślicielki, kiedyś gorliwą zwolenniczkę PiS, a później już niestety Totalnej Schetyny i widocznie to Ona wpłynęła na córkę aby zdemaskować mistyfikatora "demokracji" a tak naprawdę chorego człeka (Rumuna) nieszczęśliwego sex-aberranta, który nie ocknął się po bolesnej nauczce jaką dostał od "właściciela" uwiedzionej MYSZY, który misternie sprowokował, że ten sex-klub stracił wielomilionowe dotacje z budżetu państwa. Następny krok tego "RASPUTINA" to POLITYCZNE -SEPPUKU w którym ujawnił albo totalna słabość charakteru lub raczej objawił się charakterologicznym EUNUCHEM. Fajne porównanie dla seks-dewianata ale ten wyraz, który by był przeciwny w temacie seksu to w temacie charakteru i honoru i godności, to EUNUCH jest bardzo odpowiedni.

Brawo, podziwiam trafność oceny, dowcip i urozmaicone słownictwo.Dzięki Bogu w Polsce jest wielu takich ludzi jak Pan.
Serdecznie pozdrawiam,

No i jak zapowiadał Schetyna - pojawi się nowa formuła partii protestu. Ciekawe czyje polecenia realizuje. A gdy dołączyła do tego Lisica, to już uwalili ośmieszonych obrońców, tp znak, że prowadzący wymyślili coś nowego wobec PiS.

Wszystko wskazuje na to że .Nowoczesna powinna zmienić nazwę na Klub Moczykija.

lisy - ale wam d....li. Swolocz do roboty!!!!!!!!!!!! TFU!!!!!!!

lisica - jakie to sztuczne ,nadete, wstretne i materlialistyczne BABSKO!!!! spojrz lisico w lustro jak wygladasz????

LISICA ALE BOLI!!!!! ZABRALI DOCHODOWE KORYTO!!!!!!
Nie bedzie cie stac na operacje plastyczne???????

zadna matka ani zona ta pani dala POLAKOM do zrozumienia - kim jest!!!!!!!!!!tO ZWYKLA .......!!!

Jedźcie wszyscy na wyspy Bergamuta, tylko nie pytajcie o wyspy Belzebuba jak będziecie ich szukać.

Moralność damskiej Alfonsicy...
Zapomniała jak puszczała się z mężem najlepszej przyjaciółki której świadkowała na ślubie,a później zabrała dzieciom ojca...choć hienę,ale jednak ojca.

no i fajnie :D

Pani Haniu!
Oświadczam, że funduję podróż sam osobiście Pani małżonkowi, na Wyspy Wielkanocne!
To jeszcze większy szkodnik, tam będzie mógł zionąć do woli jadem, przynajmniej nikt go nie będzie rozumiał...

Cudne!

jadem do jaszczurek!!!!!!!!

Też dorzucę stówkę na ten zbożny cel, ale BEZ PRAWA WYJAZDU. Tubylcom nie zaszkodzi bo go nie zrozumieją.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl