niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Węgry z minimalnym bezrobociem!

Dodano: 05.01.2017 [13:17]
Węgry z minimalnym bezrobociem! - niezalezna.pl
foto: Andrew Shiva / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Bezrobocie na Węgrzech spadło do 4,5 proc. – poinformował węgierski Centralny Urząd Statystyczny (KSH), podając dane za miesiące wrzesień-listopad 2016 r.

Jak zaznaczył na konferencji prasowej wiceminister gospodarki narodowej Peter Cseresnyes, Węgry zajmują obecnie pod względem najniższego bezrobocia trzecie miejsce w Europie, po Niemczech i Czechach.

We wspomnianych trzech miesiącach bezrobotnych było 208 tys. osób, o 76 tys. mniej niż rok wcześniej. Oznacza to, że wskaźnik bezrobocia spadł o 1,7 pkt proc. do 4,5 proc.

W miesiącach czerwiec-sierpień bezrobocie wyniosło 4,7 proc. Już w lipcu minister gospodarki narodowej Mihaly Varga mówił, że jest to najlepszy wskaźnik od zmiany ustrojowej.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

trzeba dobrze przeanalizowac rynek pracy w czechach i na wegrach,
i dobre przyklady samemu przejac,
bezrobocie, emigracje w polsce zmniejszac

niemcy maja prawie 10% bezrobocia, prawie 3 miliony bezrobotnych nie jest ujete w statystykach, prawie 2,5 miliona bierze udzial w roznych programach szkoleniowych np. jak sie pisze CV, a reszta nie nadaje sie do pracy,
to sa tylko statystyki przed wyborami, mutti robi wszystko zeby znowu wygrac

U nas też było by podobnie , ale rząd pozwala by miejsca dla Polaków zajmowali ukraincy - i mamy wiele biednych rodzin bez pracy !

Obcieli podatki i efekt jak widac....

W Niemczech bezrobocie jest duże. Samych arabów nie pracuje jakieś 5 mln. Rzeczywiste bezrobocie to gdzieś 7 mln czyli ok. 8-9% ( faktyczne a nie ukryte)

toz to skandal:Roza Tlum czy jakois tam. w europarlamencie zaskrzeczala . a Tlusk ja POparl.

U nas bezrobocie nieomal 2-krotnie wyższe➙ale i tak NALNIŻSZE od ĆWIERĆ WIEKU➜Wolne Media Ciamajdanu i tak PO།zostaną przy SWOJEJ "prawdzie"➠to wszystko zasługa tow. Balcerowicza, tow. Kołodko, tow. długa Belka➤Według Wolnych Mediów Ciamajdanu Orban i Kaczyński tylko psują gospodarkę➦każdy obecny sukces{gospodarczy i nie tylko} to zasługa tych, którym "antydemokratyczne reżimy" Fidesz i PiS "niesłusznie zawłaszczyły" Węgry i Polskę➥Według Wolnych Medów Ciamajdanu: Orban i Kaczyński podpięli się pod czyjąś robotę, jak żaba podstawiająca nogę kowalowi mającemu podkuć konia➢Jak Wolnym Mediom Ciamajdanu coś nie pasuje DO ICH TEORII, to tym gorzej DLA FAKTÓW

ORBAN wzór dla UE.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl