niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​Senacka komisja poparła budżet na 2017 r.

Dodano: 04.01.2017 [21:22]
​Senacka komisja poparła budżet na 2017 r. - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska
Senacka komisja budżetu i finansów publicznych zarekomendowała dziś Senatowi przyjęcie bez poprawek ustawy budżetowej na 2017 rok.

Komisja zaakceptowała ten wniosek jednogłośnie. „Sejm przyjął tak dobry budżet, że poprawki w Senacie nie są potrzebne“ - powiedział dziennikarzom po posiedzeniu szef komisji budżetu i finansów Grzegorz Bierecki (PiS). Dodał, że przedstawiciel rządu podczas posiedzenia komisji też nie proponował żadnych poprawek.

Przedstawiciele PO w komisji - Leszek Czarnobaj i Kazimierz Kleina - nie wzięli udziału w głosowaniu.

Sejm uchwalił budżet na 2017 rok 16 grudnia, podczas posiedzenia w Sali Kolumnowej. Zgodnie z ustawą, dochody budżetu państwa wyniosą w 2017 roku ponad 325 mld zł, a wydatki - ponad 384 mld zł. Maksymalny poziom deficytu nie przekroczy 59 mld 345 mln 500 tys. zł.

Rząd założył, że w 2017 r. wzrost PKB (w ujęciu realnym) wyniesie 3,6 proc., średnioroczna inflacja - 1,3 proc., nominalny wzrost przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej - 5,0 proc., wzrost zatrudnienia w gospodarce narodowej - 0,7 proc., a wzrost spożycia prywatnego (w ujęciu nominalnym) - 5,5 proc.
 
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To co wobec tego robiły tam te dwa darmozjady z PO? Przyszli tylko po to żeby psuć powietrze?

Brawo.

Szanowna Pani PBS, róbcie swoje.
Nie oglądajcie się na alimenciarza z KODu, Nowośmiesznego Petru, czy też Schetynę. Oni dobrze wiedzą, że nie mają nic do zaoferowania ludziom P0za awanturnictwem.

Kłamcom nie wierzę, już tyle razy okłamali Polaków. Tusk przed wyborami - obniżono ceny benzyny, po wygranych wyborach powiedział: teraz to choćby i 10 zł. Prawdopodobnie - jak rzekła Kidawa, jest ich dużo i wystarczy na obsadzenie wszystkich sal- chcą obsadzić i blokować już obie sale i nie dopuścić do uchwalenia budżetu (będą debatować bez końca i bez końca zgłaszać poprawki), a potem z powodu nie uchwalenia budżetu żądać od Prezydenta rozwiązania Sejmu.
Co do budżetu - mam nadzieję, że zrealizowany deficyt budżetowy będzie znacznie niższy od zakładanego (więcej oszczędzania, mniej rozrzutności na sprawy drugorzędne, a tym bardziej na wrogie Polsce fundacje). Orbanowi udało się odzyskać gospodarkę i pospłacać długi - Wam też powinno się udać.

Widać, jacy jesteście naiwni, trzeba było dzisiaj słuchać i oglądać Dziennik telewizyjny na TVP1 o 19.30 usłyszelibyście, że PiS dogaduje się z opozycją aby 11-go zabrali się za pracę.
Petru cały czas o tym trąbił, Bielan też.
Ciekawe, jak się "dogadują"?
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość, czy kolejna zdrada Narodu Polskiego i gruba czerwona krecha?
Ufaj ale sprawdzaj!

Przestań ..rdolić farmazony głupcze!

O! To TVP już nie kłamie? Dobra TVP? A jeszcze wczoraj nie oglądałeś TVP.

Szanowny Panie Gość_01,
Pan premier Victor Orban, aby uratować węgierską energetykę, a nawet całą węgierska gospodarke, wziął od Putina pożyczkę na elektrownię w Pakszu i co ? - ano nic. Dzięki tej pisowskiej informacji w TVPinfo, wytworzył się olbrzymi konflikt pomiędzy Schetyną a Petru. Pan prezes Jarosław Kaczyński wystawił PO jak "zajączka" w bajce Ignacego Krasickiego, aby go psy wśród kochających przyjaciół zjadły. Miejmy więcej zaufania nie tylko do Pana Prezesa ale i do polityki PIS.

Uważam, że jutro ustawa budżetowa powinna znaleźć się w kancelarii Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, podpisana w najbliższy poniedziałek tj. 2017.01.09, a 2017.01.10 opublikowana w dz. ustaw. Tym samym w dniu 2017.01.11 w ostatni dzień profanacji sejmu - opublikowana.
Co dalej? - wystąpić o zdjęcie immunitetu "kieszonkowcom" z PO i nowoczesnej, niech odpowiadają w dochodzeniu prokuratorskim. Wszystkie osoby protestujące ukarać grzywnami zgodnie z regulaminem sejmowym za obraz polskiego parlamentaryzmu i godności urzędu marszałkowskiego. Ręczę że wtedy sondaże PIS przekroczą 44,5%, a te dranie kodowskie niech zapomną o przedwczesnych wyborach.
A wy kukizowcy i dorobkiewicze z Winnickim na czele, myślcie dalej o zmianie konstytucji - ale was celebryta Kukiz sprytnie wyprowadził.

Ustawa musi być uchwalona w Senacie i dopiero wtedy na biurko Pana Prezydenta.
Mam nadzieję, że totalna targowica nie zrobi, także, w Senacie okupacji fotela Marszałka Senatu.

33. posiedzenie Senatu RP IX kadencji
11,12 i 13 stycznia 2017 r.
rozpoczęcie: 11.01.2017 r., 09:00

https://www.senat.gov.pl/prace...

Ma Pan rację, być może ci dranie przybiegną z sali plenarnej w dniu 2017.01.11 pod drzwi Senatu, na szczęście senatorów z nowoczesnej nie ma, a ci z PO ?.....no cóż, jest walka o Polskę, ale nie jest źle. Liczę na zapowiedź w dniu 2017.01.10 wielkiej patriotycznej demonstracji przez Pana Piotra Dudę. Trudno wtedy, tym draniom skarżyc się poza granicami naszego państwa że w Solidarności są neonaziści. Pozdrawiam Pana.

Moi drodzy niech okupują jak najdłużej .Nasi posłowie odpoczną od tej hołoty Przecież to tylko ryje pruło tupało
jątrzyło. Tak czy inaczej nie mają zamiaru pracować ,nawet nie są zdolni .Niech nie przeszkadzają .Właściwie popełnili samobójstwo.Jedynie liczą że z fałszują kolejne wybory a jedynym czynnikiem społecznym kontrolnym będzie KOD.

I to jest właśnie niepokojące. Jest zdumiewające, jak łatwo jest fałszować wybory. Ciekawe, czy przed samorządowymi wprowadzą zmiany ordynacji, które fałszerstwa ukrócą.

zawsze mówiłem że niczym podniesiesz rękę to ją umyj ale teraz pytanie czy te mendy które okupywały sejm czy będą za te dni zapłacone bo chyba mnie szlag trafi że te siano łby dostaną kasę z naszych podatków powinni odebrać im pensję
za miesiąc i tak nic nie robili tylko byli tam dla własnej przyjemności robili sobie selfi i uczyli się śpiewać i jak w szkole prowadzili dyżury i Petru wyjechał na sylwestra i się po bzykać na zbity pysk ich wyrzucić tyle mam do powiedzenia

Wynagrodzenia nie powinni dostać , oni nie pracowali tylko przeszkadzali , wiec jak juz to kary grzywny po 5000 zł na cele społeczne.

Jest super. PiS niech realizuje wszystko co zamierza i niech nie patrzy na tych polsko-języcznych bydlaków z kod, po,"N". na nich to tylko puścić gaz musztardowy.

i karawana jedzie dalej, teraz czekamy z niecierpliwoscia na rozliczanie tej choloty z ostatnich 27 lat
przez ostatnie kilka tygodni dokladnie pokazali kim sa nie wytrzymali napiecia i pogrzebali sie sami
brawo p.Kaczynski rozegral Pan to perfekcyjnie

Chciałbym szanownemu Panu przypomnieć, że PiS w koalicji z LPR i Samoobroną rządził Polską w latach 2005-2007. Kiedy Pan mówi o rozliczeniu hołoty z ostatnich 27 lat to ich też ma Pan na mysli? Więcej precyzji w wypowiedziach życzę.

Chciał bym panu przypomnieć,że kiedy bracia Kaczyńscy uznali,że A.Lepper "pogrywa nie fair" to rozwiązali koalicję i były wybory.Hołota PO i PSL pozostawiła po sobie HDiKK.I waść o tym nadto dobrze wiesz albo udajesz durnia w stylu R.Petru."Podsrywaczy mamy ci w Lechistanie pełen dostatek więc jeden o pseudonimie Leninopodobnym jest nam zbyteczny. Radzę zajrzeć Encyklopedii Powszechnej PWN(Wikipedii nie polecam)i wyszukać hasło"Radek". Żegnam bez uszanowania.Jerzy Kościuk.

Przez te ostatnie tygodnie po-kazali kim są ostatnim lemingom, bo świadomsi obywatele odkrywali to wcześniej. Większość mediów jeszcze jest antypolska i fałszuje rzeczywistość ale chyba się w końcu połapią ci ostatni .

Hura!

BRAWO tak trzymać i do PRZODU i ukarać SWOŁOCZ -WYBORCY

Całe szczęście bo już myślałam,że Senat da się podejść ! PiS - ANI KROKU W TYŁ !!!!! Oni tylko na to czekają !

Miła Pani Olu- całuję Panią w obie rączki i oba policzki. Pani słowa to miód na moje skołatane 76letnie serce.Kłaniam się w pas a maciejówką zamiatam podłogę.Z uszanowaniem J.K. Pochodzę z grodu Semper Fidelis z Uniwerkiem im.Jana Kazimierza.

Brawo! Do pracy teraz. Usunąć szybko z Sejmu te ścierwa!

Teraz to mają urządzenia mobilne do głosowania to mogą robić wyjazdowe posiedzenia sejmu a totalna opozycja może sobie robić hucpę dalej, chyba, że się wreszcie zreflektuje i zacznie pracować a nie okupować. Za brak udziału w posiedzeniach powinno się im potrącić z uposażenia.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl