niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Niemieckie media wprost o stosunku do polskiego rządu

Dodano: 03.01.2017 [15:22]
Niemieckie media wprost o stosunku do polskiego rządu - niezalezna.pl
foto: By Deutsche Welle - ARD-Personalien.pdf, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26396791
Krytyczne opinie niemieckich mediów na temat Polski i polskiego rządu nie są czymś nadzwyczajnym. Tym razem jednak redakcja „Deutsche Welle”podczas jednej ze społecznościowych dyskusji posunęla się krok dalej i przyznała wprost jaki jest jej stosunek do władzy w Polsce.

W wymianie zdań dotyczącej bezstronności niemieckich mediów DW przyznała się do swojej antyrządowej linii. “Nie są (red.niemieckie media) przychylne obecnemu rządowi, ale nie Polakom”.

Wypowiedź oburzyła internatów a pod wpisem ukazało się mnóstwo komentarzy.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

w Niemczech jest furer, który koordynuje działania V Kolumny w Polsce. Dziennikarze szwabscy milczą o sytuacji w Niemczech po zaproszeniu bandytów do swego kraju. Furer założył kłódkę na wolność mediów, chociaż społeczeństwo niemieckie cierpi z powodu głupiej polityki własnego rządu oraz eksportu terrorystów do krajów prawie całej Europy. Śrubki to oni umieją przykręcać ale żyć w przyjażni z sąsiadami tego nie może pokonać 1000 letnia Rzesza

Gdy człowiek posiadł filozofię zabijania ludzi, jest nadczłowiekiem. Nadludzi winno się izolować.

Na youtubie

SZOK Wojciech Sumliński NIE przebiera w słowach i MASAKRUJE mafijne układy KODziarzy
Jeden uczciwy.

My z kolei nie mamy nic do Niemcow, tylko żeby ta zidiocialą Merkel z SED wyrzucili na bruk, niech ona jedzie sobie do ZSRR, bo kiedyś wygrała olimpiadę j. sowieckiego w NRD.A poza tym sporo jest w Niemczech komunistow zurnalistow, którzy klepią na komendę z Propaganda Ministerum te same komunały bolszewickie, do nich dołączył teraz ten oszalały bolszewik argentyński z Watykanu.

Czy oni coś maja nie tak.Skoro nie są przychylne obecnemu rządowi wybranemu legalnie przez Nas,to i NAM POLAKOM NIE SĄ PRZYCHYLNE.Czy to tak trudno zrozumieć,że białe jest białe i czarne to czarne.

Pytanie retoryczne: Jak dzieci i wnuki Hitlera moga byc przychylini rzadowi "Polskiemu", ktory wybrali Polacy?
Goebels nauczyl ich, ze rzad polski, ktorego wybrali Polacy nie jest rzadem Polakow tylko podludzi...

Niech oddadzą książki zrabowane z mojej biblioteki jesienią 1939 roku. Biblioteczka z wyłamanym zamkiem za pomocą bagnetu stoi do dzisiaj w moim pokoju. Dopóki tego nie zrobią pozostaną dla mnie na zawsze zwykłymi bandytami.

To jest ganz richtig shitwa w Brukseli, jak doborowe brygady SS. Makrela się obłowiła połowa europy, co się dała wydymać traktatami i "prawami". Ciekawy i jasny przejrzyście przypadek Grecji, a zrabowana Polska? dla angeliny i niemców ciągle stoi im w gardle. O czym warto pamiętać, "nowa zmiana" powinna to stosować. Wystarczyło że Grecy wspomnieli germańcom o roszczeniach z II WŚ - i szkopy się uciszyli z kontynuacji rabowania jawnego Grecji. - Szkoda, że ekipa obecna w Warszawie, jest w tym względzie nie operatywna, a jedynie usługowa społecznie jak ZUS, dla Izraela - ale nie dla Polaków.

Nazisci a nie faszysci. Faszysci to Wlosi.
Przepraszam za brak polskich liter.

niemiecka polityka wobec Polski i Polaków się uzewnętrzniła!

Jestem za tym, aby USA miały bazy w Niemczech aż do końca Świata. Wycofanie wojsk i likwidacja baz amerykańskich z Niemiec, może doprowadzic do agresji na Polskę i kraje naszego regionu.

Masz rację. Tak właśnie powinno być i tak pozostać (przynajmniej do roku 2099).

DW, getaway with Polish, with Nazi ideology!
Specjalnie nie wklejam szkopskiego języka aby wiedzieli szkopy, kto im wprowadził demokrację po IIWŚ.

Przeżyliśmy " potop szwedzki " - przeżyjemy i niemiecki !

My nie sprzyjamy odradzającemu się w Europie niemieckiemu nazizmowi w wykonaniu CDU, SPD i merkel.

jak jeszcze długo pomioty Hitlera będą nauczać Polakółw co i kogo mają kochać.Takim smieciom dawno należałoby pokaząc należne miejsce na śmieciowisku histori.Von aus Polen deutsche schweine.

jary...ty baranie w tej chwili pracuje w Niemczech ponad 360 tys polskich obywateli oni tez maja raus z powrotem do Polski ! takich debili jak ty powinno sie zamykac bez sadu !

Mogą pracować gdzie indziej ! Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie ! Won pisać na Berdyczów !

Od kiedy to Niemcy mają moralne prawo kogokolwiek pouczać ?
Niech poznają swoją historię i zajmą się niemieckim kalifatem. Jak to było? Allah mit uns?

Genialne słowa mec. Hambury:

To czołgi aliantów wwiozły Niemcom demokrację.

A czołgi sowieckie wwiozły nam tzw. demokrację socjalistyczną.

Dwie poprawki:
1. Czołgi aliantów wylały szkopom kubeł zimnej wody na zaczadziałe głowy. Przypominam, że to w drodze demokratycznych wyborów Niemcy dali władzę Hitlerowi.
2. czołgi sowieckie wwiozły komunistów, którzy wprowadzili pojęcie tzw. demokracji ludowej. W którymś ze swoich skeczów w Kabarecie Pod Egidą J. Pietrzak pół-żartem stwierdził, że przymiotnik "ludowy" należy odczytywać jak "anty". Czyli demokracja ludowa = antydemokracja.
Bo komunizm, to bandytyzm systemowy oparty na kłamstwie, grabieży i morderstwie. Hitleryzm różni się od komunizmu celem (Niemcom ma być dobrze kosztem innych) i grupami ludzi zdefiniowanymi jako wrogowie przeznaczeni do fizycznej eliminacji.

Co ty synku pieprzysz? W wyniku tez wolnych wyborow? wy Polaki wybraliście sobie bandytę rezydenta Moskwy na PRL, potem wybraliście Bolka, następnie syna bandyty żydowskiego tow. Stolzmana x2 i mało tego jeżeli to nie oszustwo na deser tego antypolaka analfabetę z lepkimi łapami.
Ico?

A mnie zainteresowało, CO DW OBCHODZI POLSKA ? Niech pilnują swój rząd ! I niech nie podlizują się Polakom, bo nas nie można przekupić, NAM JUŻ KRĘGOSŁUPY DAWNO WYPROSTOWANO ?

DW to tablica rejstracyjna pojazdów z Wrocławia oraz skrót od droga wojewódzka. Proszę nie mącić w glowach.

A oto prezencik dla Dojcze Wele;

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

faszyści niech sobie bredza

Dlatego trzeba im wskazać powrotną drogę delikatnie a stanowczo.

A ja mam w dooopie co szwaby se bajdurza.
Dawno mam wyrobiony poglad na tych "sasiadow",i poziom umyslowy tych barbarzycow.
Do wiadomosci niedoinformowanego ,niemieckiego pseudo-dziennikarza:w DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH POLACY WYBRALI OBECNY RZAD( przewaga glosow),KTORY NAS -POLAKOW REPREZENTUJE,wiec...!?
Czy to sie komus podoba i czy nie.Amen.
Ps.A czy Niemiaszki ,mnie ,Polakowi, beda 'przychylne'(?), czy nie(!) ,to mi akurat zwisa i powiewa.

A czego oczekiwaliście od kraju gdzie działa jeszcze nazistowski urząd (Jugendamt) przerabiający wszystkie dzieci na prawdziwych niemców? Każdy niemiec to nazista. Nawet skrajni komuniści są w niemczech podszyci nazizmem.

Śmieszne jest to że oni chcą uchodzić za autorytet dla Polaków. Po co w ogóle zajmować sobie głowę ich opiniami? Co mnie obchodzi co sądzi jakiś pohitlerowiec? Wstyd byłby gdyby ci potomkowie esesmanów dobrze mówili o nas. Wielu z nich ma jeszcze w domach abażury ze skóry więźniów Auschwitz, nie mówiąc już o przedmiotach zrabowanych w Polsce (wywieźli z Polski 1,5 miliona wagonów zrabowanych dóbr).

hubal ..a co DW ma wg.ciebie popierac polski rzad mimo ze mu sie niepodoba ?...jak wg.ciebie kazdy niemiec to nazista to kazdy polak byl komunista tak ?...chyba twoj stary byl komunista i nic madrego z ciebie nie wyroslo niestety !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl