niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

​Milik coraz bliżej powrotu na boisko

Dodano: 02.01.2017 [23:13]
​Milik coraz bliżej powrotu na boisko - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Dobre wiadomość dla kibiców SSC Napoli i reprezentacji Polski - Arkadiusz Milik jest coraz bliżej powrotu na boisko. Rehabilitacja po kontuzji więzadła w kolanie przebiega zgodnie z planem, a włoskie media są zdania, że trener Napoli - Maurizio Sarri - może nagrodzić polskiego napastnika, włączając go do kadry meczowej już w połowie stycznia.

Miałby to być ukłon w stronę ambitnego Milika, który w bardzo szybkim tempie wraca do sprawności po skomplikowanym urazie.

Polak uszkodził więzadła podczas meczu el. MŚ z Danią (3:2) - stało się to w październiku a po takiej kontuzji piłkarze wracają do sprawności nawet ponad pół roku. Tymczasem polski atakujący już ćwiczy indywidualnie i szykuje się do wizyty w rzymskiej klinice Villa Stuart, gdzie był operowany. To właśnie lekarze z Rzymu wydadzą 9 stycznia opinię, czy reprezentant Polski będzie mógł za kilka dni wrócić do zajęć z drużyną z pełnym obciążeniem.

15 stycznia Napoli zagra z Pescarą, a tydzień później z Milanem - dziennikarze dziennika Repubblica są przekonani, że trener Sarri włączy do meczowej kadry na któreś z tych spotkań Milika. Włoskie media podkreślają, jak wielką pracę wkłada Milik w powrót na boisko, który stał się dla niego wręcz „obsesją”.

W Neapolu wszyscy mają nadzieję, że Milik będzie do dyspozycji Sarriego na początku lutego, wówczas Napoli zmierzy się z Realem Madryt w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nich Milik wraca do zdrowia, ale trzymajcie go z dala od Kadry. To egoista, który nie gra dla drużyny, tylko dla siebie. Rozłoży wszelkie starania chłopców. Jak jemu nie wyjdzie, to drużyna przegra, bo on innych kolegów na boisku nie widzi. DALEKO OD KADRY Z MILIKIEM!

To sa bajki.nie wróci na boisko w 100 % w styczniu ,chyba ,ze mówimy o 2018 r.Wiązadło krzyżowe jest nie ukrwione i nie unerwione i nie wrasta ,czy odrasta-regeneruje się jak mięsień .Nawet,gdyby jadł codziennie 10 zup z naturalnego kolagenu ( zupki ,galareta z świńskich nózek ) to nie wróci na boisko w 3 miesiące

A on nie miał przypadkiem rekonstrukcji więzadła?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl