23 lutego 2017

​Dwa gole Wszołka w trzy dni

Dodano: 02.01.2017 [21:48]
​Dwa gole Wszołka w trzy dni - niezalezna.pl
Dobre dni ma za sobą Paweł Wszołek, grający dla Queens Park Rangers. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki w zaledwie trzy dni.

Wszołek trafił w poniedziałkowym, wygranym 2:1 meczu QPR z Ipswich Town w 25. kolejce Championship (drugi poziom rozgrywek w Anglii). Z kolei trzy dni wcześniej, w sobotę, reprezentant z drużyny Adama Nawałki strzelił gola w spotkaniu z Wolverhampton. Zarówno w meczach z Ipswich Town, jak i „Wilkami”, gole Wszołka zdobyte w końcówkach (83. i 87. min) dały QPR zwycięstwa. Dodatkowo Polak zaliczył także w meczu z Wolverhampton asystę.

24-latek jest wypożyczony do QPR z włoskiej Modeny, na razie zgromadził na koncie trzy bramki w rozgrywkach, a jego zespół zajmuje 17. lokatę (29 pkt) na zapleczu Premier League. W spotkaniu z Ipswich Town na boisku zobaczyliśmy także innego Polaka z QPR, Ariela Borysiuka, który rozegrał 58 minut.
Autor: Źródło: