niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

To już zwykłe świństwo. Co zrobiła telewizja z Niemiec w materiale o zadymie opozycji?

Dodano: 02.01.2017 [09:55]
To już zwykłe świństwo. Co zrobiła telewizja z Niemiec w materiale o zadymie opozycji? - niezalezna.pl
foto: screen twitter
Coraz prymitywniejsze manipulacje robią niektórzy dziennikarze pracujący w Polsce, ale dla zagranicznych redakcji. To co jednak pojawiło się w materiale niemieckiej telewizji ARD jest zwykłym świństwem. Materiał był o awanturze wywołanej przez polityków opozycji, a pokazano zdjęcia protestujących matek z dziećmi. Czyli kadry sprzed trzech lat - z protestu przeciwko... Platformie Obywatelskiej.

"Niemiecka dziennikarka Griet von Petersdorff przygotowała w sobotę materiał o proteście posłów opozycji. Wystąpił w nim m.in. poseł PO Andrzej Halicki, a racji rządu PiS bronił wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki" - relacjonuje tvp.info

Widzowie w Niemczech mogli jednak zobaczyć w materiale zdjęcia z 2014 roku, gdy w Sejmie trwał protest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Była to akcja przeciwko pomysłom ekipy Platformy Obywatelskiej i PSL. Tego jednak nie powiedziano i można było odnieść wrażenie, że obecnie trwa protest kobiet i ich pociech.


"Gdy w sieci zwrócono uwagę na wpadkę, niemiecka stacja błyskawicznie usunęła błędny fragment klipu wideo. Przedstawiciele ARD stwierdzili też, że „jest im przykro za omyłkowo wstawione zdjęcie” - dodaje tvp.info
Ten wpis został stanowczo oceniony.Niestety, nie pierwszy raz zastosowano tak prymitywną manipulację zdjęciami w zagranicznych mediach. W grudniu informowaliśmy, że europejski korespondent „Financial Times” Henry Foy pisał o protestach opozycji, a tekst zobrazowano zdjęciem z manifestacji poparcia PiS zorganizowanej przez Kluby Gazety Polskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Manipulacja korespondenta Financial Times

Po kilku dniach okazało się, że autor tego materiału zostaje przeniesiony do... Moskwy.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: , ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

nie można takim szmaciarzom cofnąć akredytacji, albo coś?

A czy napewno jest to niemiecka ''dziennikarka'' , czy może tylko niemiecko-języczna "dziennikarka" , wyznania Mojżeszowego .To tak jakby o Michniku napisać , Polak .

Stara Qrwo, na tym zdjęciu siedzą tam nieszczęśliwe dzieci moich przyjaciół - a ty robisz sobie z tego PROPAGANDĘ Gebellsowska?! Ty szmato szwabska!

No i co, szwaby przeprosili za klamstwa i manipulacje, ale... debile w Swiecie to polkneli i Polska cierpi.

Ihr ARD seid wie Gebells-Propagandisten - keine Reporter! ...verkäuflich.Wer hat euch dafür bezahlt?!

Wy ARD jesteście jak Gebellsowska-Propaganda,
a nie Reporterzy,...sprzedawczyki.
Kto was za to opłaca?!

Dlaczego juz zdjeliscie z glownej ? Bronicie gebelsow ? Jakby to kacapy byly to by tydzien wisiala na pierwszej stronie!

znowu z tym tematem na pierwsza stronę!!!!!

Nauka Goebbelsa nie poszła w las.

Niech sprobuja tak samo poszczekac w Moskwie, tam juz beda cichutko bo ruscy sie nie cackaja jak ktos im pluje w twarz. Kamazy jezdza na syberie czesto, ale tylko w jedna strone.

"Każdy Niemiec czy Austriak miał ojca lub dziadka w SS, Wermachcie, SD, Kripo, Gestapo , Hitlerjugend lub innej niemieckiej służbie. Dodatkowo prowadzono zaciag do ochotniczych oddziałów SS, uczestniczyły w tym kraje : Holandia, Belgia, Norwegia, USA, Ukraina , Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Francja, Słowenia, muzułmanie z Bośni, Chorwacji i Hercegowiny... . Jedynie Polska nie uczestniczyła w tej gigantycznej zbrodni. Za to masowo wymordowano nam jak nigdzie więcej polską inteligencję (ok. 80%), unicestwiono na długie lata wolność."

Czyżby co niemiec to idiota?

Przypominam, że:
1- niemce w 2002 roku obchodzili uroczyście na uniwersytecie w berlinie (a więc już po obaleniu berlińskiego muru przez polską SOLIDARNOŚĆ- bezpiecznie było) 60. rocznicę przyjęcia wielkiego planu wschód, który zakładał wymordowanie 24 000 000 polskich obywateli wśród ok. 70 mln Słowian,
2- przed 1.09.1939 r. niemce uzgodnili z sowietami wspólne wymordowanie polskiej inteligencji, aby Polacy nigdy już nie stanęli im na drodze; po wojnie brakło ok. 80% polskiej inteligencji,
3- do dziś (styczeń 2017) u niemców obowiązuje hitlerowskie, niemieckie prawo pozbawiające POLONIĘ majątków,
4- w czasie okupacji niemce porwały i zniemczyły ok. 200 000 polskich dzieci
5- w latach 1939 - 1945 niemce ukradli z Polski dobra kultury,do ich wywiezienia użyli 1 500 000 wagonów towarowych - dane niemieckich kolei skrupulatnie rozliczających wykorzystanie taboru kolejowego.
6- do dziś niemce usiłują zniemczyć polskie dzieci mieszkające w ich kraju
7- ile to już niemce są winne Polsce za celowe, z rozmysłem niszczenie Polski? 3 - 5 bln euro (z odsetkami)??
8- niemce na swoich drogowskazach nie piszą Wrocław a Breslau
9- od ponad 1 000 lat próbują nas sobie podporządkować, stale najeżdżają.

Po zrabowaniu Europy niemcom zostało jeszcze sporo kasy.
Z samej Polski wywieźli 1 500 000 wagonów towarowych dóbr kultury (dane kolei niemieckich).
A jeszcze nie zapłacili nam odszkodowania za:
- miliny zabitych w przemysłowy sposób planowali 24 mln zdążyli 6 mln
- porwanie i zniemczenie 200 000 dzieci
- celowe z premedytacją zniszczenie polskich miast
- totalny rabunek wszystkiego

a czy nie jest to wystarczajacy powod na zamkniecie w Polsce wszystkich mediow gdzie 50% udzialow jest w rekach niemieckich?

Dlaczego polskie media opisując sytuację w Niemczech nie ilustrują tego zdjęciami Hitlera, Goebbelsa lub defiladami wermachtu?

Prawo prasowe nie zezwala na rozpowszechnianie kłamstw. Dlaczego w Polsce nie powołano jeszcze organu, który zająłby się tropieniem przestępstw i karaniem ich? Jeden Min.Świrski nie wystarczy. W związku z kłamliwymi materiałami Rada Etyki Mediów powinna wystąpić do odpowiednich gremiów samorządu zawodowego dziennikarzy niemieckich, zażądać przeprosin i sprostowania w tym medium, które rozpowszechniło kłamstwo. Ma być napisane, że zdjęcia matek z niepełnosprawnymi dziećmi koczującymi bezskutecznie na terenie Sejmu pochodziły z protestu przeciwko rządowi Platformy Obywatelskiej i PSL z 2014 roku. Państwo Elbanowscy albo inne osoby uczestniczące w tym proteście powinny zażądać odszkodowań w związku z prawem do ochrony wizerunku/dóbr osobistych.
Dopóki szwaby z neo-NSDAP i inna socjalistyczno-komunistyczna swołocz będzie rozpowszechniać swoje propagandowe kłamstwa dopóty musi płacić. KASA, MISIU, KASA!

Niemieckie media głównego ścieku są "gleichgeschaltet", tak jak w czasach nazistowskich. Piszą to, co im rząd niemiecki nakazuje. Niektóre tematy są pomijane, inne z kolei promowane. Rząd Niemiec jest ukrytym wrogiem Polski.

""ONI"" mają pochodzenie ludobójcze (morderei) pomimo to uważają się za uber-mentch (nad człowiek) a nas uważają za pod-ludzi czyli "unter mentch". Uważam że ich PO-lakoplujstwo nie jest pomyłką - tylko swiadomą antypolską -planową działalnością- potrwa tak długo jak sobie na to pozwolimy. Informuję że jesteśmy naszpikowani agenturą rusko-niemiecko-żydokomunistyczną. Co będzie dalej zależy przede wszystkim OD NAS SAMYCH.

Dziennikarska szmacina powinna mieć zakaz przebywania w Polsce..dożywotnia banicja..szkoda,że te szkopskie dziennikarzyny nie podejmują tematu o tym,że 700tyś Niemców wyemigrowało z Niemiec przez muzułmanów i politykę Merkel.

Zapewne chce zesłania na front wschodni, jak jej kolega Henry Foy z co raz mniej Wielkiej Brytanii.

A szwabskie media nie widzą ze ciapaki i musliny gwałcą ich kobiety juz nawetw ciągu dnia.A szwbska policja nie moze złapać afganczyka (ktory zabił kierowcy TIRa,dopiero zrobili to Włosi ha ha ha .Martwcie szwaby o swoją demokracje,od Polski won....Moderator nie probuj tego gumować.....

Po prostu wierna cura göbbelsa, antypolska neonazistka, Griet von Petersdorff.

eh, tak hitlerowska buzia pospoolita.

Nie ma większego sensu oburzać się na tzw. dziennikarzy bo niemieckie "demokratyczne" media robią i piszą to co im niemiecki rząd nakaże - tu jest prawdziwa przyczyna ataków na Polskę.

Stara zasada:"z chamami po chamsku" powinna działać w naszej prasie. Winnych przypadkach będą się "mylić" i po kilku dniach przepraszać. Proponuję często ośmieszać niemców w naszej prasie. Jestem pewna, że zadziała i skończą się pomyłki. Niemcy to wielcy tchórze udający bohaterów.

Czy nie ma żadnej odpowiedzialności, istnieją międzynarodowe organizacje prasowe oraz sądy, należ zwrócić się jednak do nich z konkretnym zarzutem tworzenia zozrub.

Rada Europy szuka guza w Polsce, można by im to podrzucić.

A co robi MSZ? Nie mozna wezwac ambasadora na krotkie "co nieco" i powiedziec, ze dezinformacja, nawet jesli jest w "niezaleznych " od rzadu gazetach , nie jest mile widziane ze strony polskiej i nie wiadomo, czy nie spotka sie z podobna dezinformacja w Polsce, bo przeciez polskie gazety i media tez sa niezalezne.

wreszcie należy sobie odpowiedzieć na pytanie,która agentura: BND czy FSB jest bardziej bezczelna i chamska wobec Polski,mnie wychodzi że jednak BND wykorzystująca tradycyjną niechęć Polaków do Rosji i deklarująca jednocześnie "wielką przyjaźń" do nas

Najbardziej bezczelna jest agentura górali ze wzgórz Golan. Reszta to tylko zasłona dymna.

http://niewygodne.info.pl/pols...
Izraelski NIK ma wątpliwosci o wycieczki młodzieży.
http://www.rp.pl/artykul/66342...
Szkalowanie Polski jest celowe?
http://vod.tvp.pl/27030704/121...
Chodzi o ogromne odszkodowania jakich Niemcy nigdy Polce nie wypłacili.
Po roku 1989 media w Polsce zdominowali Niemcy i ,,układ okrąglego stołu,,
W tych mediach o historii tylko w wersji poprawności politycznej. TV ARD czuwa by polski rząd był taki jak pokazał to DER SPIEGEL 12 grudnia 2016./przypomnę na okładce widnieje pan Jarosław Kaczyński w mundurze hitlerowca/.?

Trzeba przyznać, że znaczna część niemieckich dziennikarzy i mediów w ogóle to pełnoprawni i oddani spadkobiercy Goebbelsa, którzy z największą gorliwością kontynuują jego dzieło.

A czego spodziewaliście się po frycach ? Przecież to są metody gestapowskie.A robią to potomkowie gestapowców.

Należy dzieci i wnuki nazistów traktować dokładnie tak samo w polskich mediach: ośmieszać, szkalować, kłamać i szydzić / 24h na dobę.

Być może kiedyś do nich dotrze ...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl