24 lipca 2017

​Niesamowity Lewandowski dogonił legendę

Dodano: 23.12.2016 [00:50]
​Niesamowity Lewandowski dogonił legendę - niezalezna.pl
Bayern Monachium bez problemu pokonał RB Lipsk 3:0, a Robert Lewandowski dzięki trafieniu w tym spotkaniu zrównał się bramkami z Giovane Elberem, brazylijską legendą Bayernu.

Reprezentant Polski ma już na koncie w Bundeslidze 133 gole, co - wraz z Elberem - daje mu drugie miejsce wśród najlepszych zagranicznych strzelców w historii Bundesligi. W tej klasyfikacji prowadzi Claudio Pizarro - peruwiański snajper grający obecnie w Werderze Brema zdobył do tej pory w lidze niemieckiej aż 190 bramek.

Gładko przyszło Bayernowi zwycięstwo nad Lipskiem, rewelacją tegorocznych rozgrywek Bundesligi. Beniaminek zagrażał drużynie „Lewego” tylko przez kilka minut - szarże RB zostały zatrzymane już w 5. minucie, kiedy Thiago Alcantara dobił do bramki strzał Lewandowskiego. Pięć minut później było 2:0 dla Bayernu po bramce Xabiego Alonso, a tuż przed przerwą swojego gola strzelił także „Lewy”, wykorzystując rzut karny.

Jak oceniły Lewandowskiego niemieckie media? „Sprawiał wrażenie nieco nieobecnego, ale rzut karny wykonał mocno i precyzyjnie. Nie do obrony dla bramkarza. Miał udział w pierwszej bramce, trafił w słupek, zaczął akcję, po której padł drugi gol” - czytamy w "Sueddeutche Zeitung".
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tylko, że zrobiono kabaret, usadawiając go na 16 miejscu najlepszych piłkarzy świata. Z zazdrości mało nie pękną, że mamy takie talenty.