23 lutego 2017

​Teodorczyk znów strzela

Dodano: 22.12.2016 [23:38]
​Teodorczyk znów strzela - niezalezna.pl
Niedługo trwała przerwa Łukasza Teodorczyka w strzelaniu bramek. Reprezentant Polski trafił dwa razy do bramki w meczu z KAA Gent, a jego Anderlecht Bruksela zwyciężył 3:2.

Dzięki tym bramkom Teodorczyk prowadzi w klasyfikacji strzelców ligi belgijskiej i ma na koncie 15 goli.

W Gandawie Teodorczyk trafił do siatki w 29. i 56. minucie, najpierw wyrównując, a potem dając prowadzenie gościom 2:1. Potem na 3:1 podwyższył jeszcze Alexandru Chipciu, a do stanu 3:2 doprowadził w 87. min z rzutu karnego Danijel Milicević. Anderlechtowi wygrać było o tyle łatwiej, że Gent już od 37. min grało w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Nigeryjczyk Anderson Esiti.

W tabeli Anderlecht zajmuje czwarte miejsce. Prowadzi Club Brugge.
Autor: Źródło: