„Gazeta Polska” liderem wzrostu sprzedaży! Najwięcej tracą „Wprost” i „Newsweek”

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

W październiku br. w porównaniu do września br. największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii pochwalić się mogła „Gazeta Polska”, której wynik zwiększył się aż o 18,26 proc. Najwięcej straciły „Wprost” i „Newsweek”.

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że  w porównaniu do września 2016 r. liderem wzrostu średniej sprzedaży ogółem tygodników w październiku była „Gazeta Polska”.
 
Jako jeden z trzech tygodników na rynku „Gazeta Polska” może się również pochwalić wzrostem sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii w porównaniu rok do roku danych z października 2016 r. do października 2015 r.
Źródło: niezalezna.pl,wirtualnemedia.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

MŚ Rosja 2018. Zmiany w regulaminie: VAR i dodatkowa zmiana

FIFA wprowadza nowe przepisy na MŚ w Rosji / fot. Pixabay - https://pixabay.com/pl/pi%C5%82karz-pi%C5%82ka-no%C5%BCna-klip-606235/

Rada światowej federacji piłkarskiej obradowała w kolumbijskiej Bogocie. Podczas zjazdu podjęto niezwykle ważne decyzje w regulaminie dotyczącym zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Impreza odbędzie się w Rosji w czerwcu i lipcu 2018 roku. Na piłkarzy, kibiców i sędziów czeka rewolucja.

Pierwsza jej część to oczywiście system VAR. Wideoweryfikacja ma zapobiec błędom sędziowskim, które mogłyby wypaczyć wynik meczu. W każdym meczu do dyspozycji sędziego głównego będzie sędzia asystent wideo. Sędziowie będą ze sobą w łączności, a w razie spornej sytuacji arbiter główny będzie mógł obejrzeć ją na powtórce i podjąć właściwą decyzję.

Inną ważną decyzją, podjętą przez radę FIFA, jest wprowadzenie dodatkowej zmiany w przypadku meczów, które będą toczyły się na dystansie 120 minut. Jeżeli zarządzona będzie dogrywka, trenerzy obu drużyn będą mogli w trakcie jej trwania dokonać jednej dodatkowej zmiany.

Następne posiedzenie rady FIFA odbędzie się 10 czerwca w Moskwie.

Źródło: niezalezna.pl, fifa.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl