Polscy żołnierze najszybsi

flickr.com

Klaudia Dadura

Dziennikarka „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie”.

Kontakt z autorem

  

Polscy wojskowi zdobyli wszystkie miejsca na podium w klasyfikacji indywidualnej podczas tegorocznych biegów przełajowych w  Mistrzostwach Sojuszniczego Dowództwa Sił Powietrznych NATO w Europie.
 
Żołnierze Sojuszniczego Dowództwa Sił Powietrznych NATO w Europie rywalizowali w 10-kilometrowym biegu dla mężczyzn i 6-kilometrowym dla kobiet w Malborku. Według informacji portalu polska-zbrojna.pl, Polacy zajęli wszystkie miejsca na podium w klasyfikacji indywidualnej oraz zwyciężyli w zawodach drużynowych. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął st. szer. Henryk Szost, a kobiet szer. Iwona Bernardelli.

Polska była gospodarzem Mistrzostw Sojuszniczego Dowództwa Sił Powietrznych NATO w Europie w Biegach Przełajowych również dwa lata temu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: MON,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Przywrócony ruch na DK74 po wypadku

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/GDDKiA_Kielce

  

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 74, na której na odcinku Opatów – Annapol doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych - poinformowała GDDKiA.

Na drodze krajowej nr 74 na odcinku Opatów – Annapol doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Droga była zablokowana, samochody osobowe kierowano na objazdy drogami lokalnymi, a ciężarowe innymi drogami krajowymi i drogą wojewódzką.

Utrudnienia trwały około dwóch godzin. Ruch pojazdów został już przywrócony.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl