niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

​Nowa strona podkomisji smoleńskiej

Dodano: 24.10.2016 [23:50]
​Nowa strona podkomisji smoleńskiej - niezalezna.pl
foto: mon.gov.pl
Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało, że ruszyła nowa strona Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem.

W komunikacie Katarzyna Jakubowska, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego MON, przekazała, że na nowej stronie zamieszczane są najnowsze informacje i wyniki prac podkomisji.

Strona jest na bieżąco aktualizowana. W ostatnim wpisie przedstawiono przybliżony przebieg wydarzeń dotyczących odnalezienia i odczytywania rejestratorów z Tu-154M nr 101 przez Rosjan. Podkomisja punktuje:

– Odnalezienie dwóch „czarnych skrzynek” (rejestratory głosowy i parametryczny) 10 kwietnia przed południem.
– Zignorowanie prośby Ministra Obrony Narodowej RP o nierozpoczynanie badania rejestratorów bez udziału strony polskiej.
– Odczytywanie danych z rejestratorów bez udziału Polaków 10 kwietnia po południu.
– Wprowadzenie w błąd przedstawicieli RP, którym 10 kwietnia wieczorem okazano jakoby nienaruszone czarne skrzynki (których dane – wg wcześniejszych oświadczeń strony rosyjskiej – były już wówczas przez nią odczytane) i pozwolono im uczestniczyć w podjęciu ich z ziemi, zapakowaniu i dalszym transportowaniu.
– Podjęcie przez Rosjan bez wiedzy Polaków i bez ich udziału z terenu katastrofy skrzynki parametrów lotu (ATM-QAR), a następnie przesłanie do Polski zamiast niej skrzynki TAWS.

Tak wygląda nowa strona, kliknij: Podkomisja ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ciekawe ile na tę stronę wydali pieniedzy. Mam nadzieje że mniej od tej słynnej strony ZUS.

Pietja, ty z której ambasady?

Prawda jest bezcenna, zwłaszcza jeśli POprzednio była przez 5 lat zakłamywana przez PO i Rosjan... tak więc Pietia, nie martw się o kasę, PO tyle ukradła, ale Polakom wystarczy jeszcze pieniędzy na opublikowanie prawdy o Smoleńsku i wszystkim co z tym związane...

Bardzo dobrze, że jest ta strona. Nie zwracać uwagi na PO.....ch estetów i zamieszczać wszystkie informacje, nareszcie w jednym miejscu. Powodzenia

o to juz wypadek, a nie zamach czy tez nawet katastrofa...

Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem

Twój adres jest jednak prawdziwy, musisz odpuścić ciśnienie i wyregulować zawory. To na początek a później czytać mądre czytanki, zakładam że powinno pomóc. Jak nie pomoże to tylko czyściec.

Prawda jest taka że o zamachu to od początku pier**** tylko ci co wierzą w TVN jak w boga.

Pierd_lisz tutaj jak PO-tluczony .... pro-sowiecki trollu :o(

Albo jestes oplacanym anty-polskim elementem propagandowym w tej grze PO-dtrzynywania adinowskiego klamstwa, albo jestes PO prostu GLUPSZY ... niz ustawa przewiduje !!!!

ENDE

Czy wszystkie rejestratory "odnaleziono"? Czy to nie było tak, że im trudniej było jakiś odczytać, tym trudniej było go "odnaleźć"?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl